114

25 Web Sitesi Ziyaretçi Sayısı Arttırma Yöntemi

Web sitesi ziyaretçi sayısını arttırmak

Web sitelerinin ziyaretçi sayısını arttırmanın 24 yolu

Süper bir web sitesi açtınız içeriğiniz doyurucu, tasarımınız göze hoş geliyor başlangıç olarak sizi tatmin etti ama bir sorun var sitenizi kimse ziyaret etmiyor. İşte tam bu noktada yapmanız gereken bazı işler var bu süreçleri 25 başlıkta toplamaya çalıştım.

Web sitesi ziyaretçi sayısı arttırma yolları!

Çok fazla trafiği olan bir web sitesi her webmaster’in ve her internet girişimcisinin hayalidir aslında çünkü daha fazla ziyaretçi daha fazla kazanç demektir. Aşağıdaki yöntemleri uygulayarak web sitelerinizin ziyaretçi sayısını arttırabilmeniz mümkün.

Mükemmel bir site yaptınız, içerik mükemmel, tasarım mükemmel fakat bir sorun var sitenizi kimse ziyaret etmiyor.Web sitelerinin trafik yoğunluğu denilen olay yani ziyaretçi sayısının artışı durumu her webmasterın hayalidir aslında.

Aşağıdaki yöntemler sayesinde web site trafiğini bir nebze de olsa arttırabilirsiniz.

1. Eğer arama motorlarından ücretsiz trafik sağlamak (Web Sitesi Ziyaretçi Sayısı Arttırmak) istiyorsanız yüksek kaliteli ve benzersiz içerik girmek zorundasınız.

2. Gogole da gün içerisinde yaklaşık 2.5 milyar dan fazla arama yapılıyor. Bu arama sırasında sitenizin de listelenmesini istiyorsanız web sitenize sürekli olarak içerik eklemelisiniz. Eğer bir blog yazıyorsanız her gün en az 1 içerik eklemelisiniz. Her içerikte farklı anahtar kelime hedeflerseniz arama sonuçlarında daha çok listelenme şansı yakalarsınız.

3. Akılda kalıcı ve içeriğinizle alakalı bir domain (alan adı) seçin. Bazı durumlarda yıllar önce ziyaret ettiğiniz bir siteyi bile hatırlayıp girdiğiniz oluyordur. Sizin sitenizinde böyle akılda kalıcı bir site olmasını istiyorsanız sitenizin alan adını akılda kalıcı olarak seçin ve adıyla özdeşleşmiş bir logo tasarlayın. Ayrıca alan adınızın site içeriğiyle de bağdaşması gerekiyor. Bunun için nameboy.com u ziyaret edin belirlediğiniz kelimeler üzerinde birçok alan adı türeten bir araçtır.

4. Çok hit alan sitelere benzer bir alan adı satın alın. Örneğin bazen insanlar tarayıcılarına site adlarını girerken yanlış bir harfe basabiliyorlar. Örneğin Google.com yerine gogle.com gibi. Bu sayede yönlendirme yaparak gerçek sitenize trafik çekebilirsiniz.

5. Alan adının okunurluğunu kolaylaştırın. Örneğin www.associateprograms.com ve www.AssociatePrograms.com İkinci alan adında büyük A ve büyük B kullanılmış bu tarz bir alan adı daha kolay okunur ve anlaşılması daha kolaydır. Alan adı alırken küçük büyük harf seçme şansınız yok fakat gerek logonuzda gerek se promosyon sistemlerinde büyük baş harf kullanabilirsiniz. Örneğin kartvizitlerinizde veya e-posta imzanızda.

6. Resim dosyalarının adında uygun anahtar kelimeler kullanın. Arama motorları insanlar gibi resimlere bakarak algılama yapamıyorlar resim aramalarını resimlerin adları ve açıklamalarıyla yapabiliyorlar. Bu yüzden resim aramalarından trafik almak istiyorsanız resimlere anahtar kelimeleri hedefleyen isimler ve açıklamalar ekleyin. Ayrıca arama motorları veri tabanlarına yeni resimler katan sitelere daha fazla ilgi gösterirler. Web sitelerinizde kullanacağınız resimleri kopyalayıp ya da farklı kaydedip kullanmayın resimlerin ekran görüntüsünü alıp tekrar üretin bu sayede resimleri özgünleştirmiş olursunuz. Bu çok iyi bir SEO Taktiğidir.

7. Çok ciddi anahtar kelime araştırması yapın. Googl Adwords keyword tool u hepimiz kullanıyoruz fakat çoğu kelimeyi birbiriyle bağdaştırıyor örneğin; Bikini kelimesi incelendiğinde bikini modeli bikini modeller model bikini kelimelerinin hepsi 49.000 kere aranmış görünüyor bu bir saçmalık. Bu şekilde yanlış araştırmalar sonucunda çok fazla hata yapan webmaster bulunuyor. Anahtar kelime araçlarını çok iyi belirlemek gerekli bunu için çok fazla ücretli veya ücretsiz yazılım mevcuttur.

8. Kaliteli yazı ve sayfa başlığı seçin. Google da bir arama yaptığınızda ilk 10 site içinden her zaman ilkini tıklamayız. Bazı durumlarda etkili başlık görmek için 2.3. sayfalara bazen de ilk 10 sonuç içindeki 5.6 vs. sonuca tıklarız. Bunun sebebi ilgimizi çeken çarpıcı başlıklar görmek istememizdir. Anahtar kelime hedeflemek için bazı durumlarda alakasız başlıklar oluşturuyoruz bu yanlış. Okuyucuyu da göz önünde bulundurup ilgi çekici ve insanlara yararlı olacak nitelikte yazı başlıkları hazırlamalıyız. İyi başlıklar bulmak için Google da arama yapabilirsiniz.

9. Organik SEO Web trafik için birkaç anahtar nokta. Arama motorları birer bilgisayar olmalarına rağmen çok zekidirler. Bu yüzden onlara karşı bizimde zekice davranmamız gerekiyor. Arama motorlarında bir arama yaptığınızda bazen kalitesiz içeriklerle karşılaşabiliyoruz çok fazla hit alan bir kelimeyle bazı siteler ilk sıralarda listeleniyor içerikleri kötü olmasına rağmen bu nasıl oluyor? Belki bunun için birçok faktör var ama arama motorlarının temelinde gerçek bilgiyi görüntülemek varsa eğer daha kaliteli içeriklerle siz aynı kelime ile bu sitenin önüne geçebilirsiniz. Fakat bu süreçte aceleci olmayın kaliteli içerikler hazırlayın arama motorları sizi yavaş yavaş fark edecektir. İçerikleri uzun tutun Google bir konuda çok bilgi sahibi olan siteyi öne çıkartır bunu unutmayın her konunuz, yazınız en az 800- 1000 kelimeden aşağıda olmasın bu yolla da başarıya ulaşmak mümkün. Uygun anahtar kelimeleri başlıkta ve metinin içinde geçirin. Abartmadan belirli sayıda anahtar kelime kullanabilirsiniz. 100 kelimelik bir makale de 3 anahtar kelime tekrarı uygun bir orantı olarak kabul edilir. Aynı anahtar kelimeleri resimlerde ve yazının altında da geçirmek akıllıca olacaktır.

10. Sayfalar arası bağlantı verin bu hem sitenin navigasyonu açısından hem de ana sayfanıza backlink sağlamak açısından iyi bir fikirdir. Eğer arama motorlarından %100 başarı isterseniz tüm içerikte bu yöntemleri uygulayın. Web Sitesi Ziyaretçi Sayısı Arttırma yöntemleri bunlarla sınırlı değil makalenin diğer maddelerinde de etkili yöntemler bulunuyor.

11. Sitenizi dizinlere ekleyin. Siteniz için kaliteli tavsiye bağlantıları istiyorsanız dizinler bu konuda çok etkilidir. İşe büyük dizinlerle başlayın bunlar ücretsizdir kaliteli içerik yayınlarsanız dizinlere kabul edilmenizde kolaylaşacaktır. Yahoo, DMOZ.org,  sbd.bcentral.com Gibi dizinlerle başlayın ve ücretli dizinlerle devam edin Gimpsy Skaffe Joeant GoGuides Business.com SevenSeek ThisIsOurYear LookSmart (muhtemelen çok pahalıdır) BlueFind WowDirectory Web GeniusFind Bu linkte dizinlerin bir listesini bulabilirsiniz; http://www.strongestlinks.com/directories.php Sitenizi dizinlere eklerken kuralları dikkatlice okuyun aslında bu iş çok dikkat ister eğer internet ortamında kalıcıysanız ve beklentiniz yüksekse (internetten para kazanmak gibi) bu işi ücretli olarak uzmanlarına yaptırtabilirsiniz.

12. Sitenizi Niş (Niche) dizinlere gönderin. Örneğin siteniz sağlık üzerineyse sağlık ile alakalı dizinleri araştırın ve bu dizinlere sitenizi gönderin. Arama motorları dizinlere çok fazla itibar ederler onlardaki siteler çok kalitelidir bunu bizler gibi arama motorları da bilirler. Ücretli ve ücretsiz hub sayfaları bulunur bu hub sayfalarından sitenizle alakalı olanı seçin ve sitenizi niş sayılan bu hub sitelere ekletin. Bu sayede hem sitenize ciddi derecede trafik sağlarsınız hem de arama motorlarının gözünde siteniz değerlenir.

13. Faydalı makale sitelerine makale göndererek sitenize bağlantı verin. İlginç ve kaliteli makaleler yazarak makale sitelerine bir sürü makale gönderin makalelerin içinde sitenize link verin. Makale yazarken göz alıcı bir başlık kullanın bu sayede insanların sitenizi ziyaret etmesini sağlamış olursunuz. Aslında bu iş son zamanlarda çok fazla abartılarak suiistimal edildi ve Google artık buna pek itibar göstermiyor itibar etmesi için makalenin çok fazla okunması gerekiyor. Link almak amaçlı makale yazacaksanız eğer bunu paravan bloglar kullanarak yapmanız linkleri paravan bloglara paravan bloglardan da kendi sitenize linklemeniz daha fazydalı olacaktır. Bazı kaliteli makale sitelerinin adresleri; http://ezinearticles.com http://www.goarticles.com http://www.netterweb.com http://www.articlefinders.com http://www.articlecity.com Sakın şu hataya düşmeyin; yenilenen içerik olgusunu duymuşsunuzdur bir makaleyi kopyalayıp aynısını üretmeyin bu sitenizi “dublicate content filter” e düşürür. Makaleler kaliteli ve eşsiz olmalı.

14. Canlı bülten oluşturun. Örneğin sitenizi ayda 5000 kişi ziyaret ediyor detaylı inceleme yaptığınızda her gelen ziyaretçi gidiyor ve bir daha gelmiyor bu, müşteri kaybeden bir dükkan gibidir aslında. Ziyaretçilerin tekrar gelmelerini veya onları teşvik etmeniz için stratejiler geliştirin. Örneğin ücretsiz hediyeler dağıtın, anketler uygulayın ve canlı bültenlere üye olmalarını sağlayın. Bir canlı bülten oluşturun bunu aweber ile yapabilirsiniz bu sayede elde ettiğiniz müşteri mail adresi veri tabanı sayesinde ziyaretçilere yenilikleri haber verebilirsiniz.

15. Forumları ve blogları kullanın. Forumlarda ve sitenize alakalı olan bloglarda siteniz bol bol tanıtın. Bu çok sıkıcı bir iştir fakat en iyi ücretsiz reklam yöntemlerinden biridir.

16. Tüm kırık linkleri sitenizden çıkartın. Arama motorları kırık linklerden nefret ederler. Bu durum ziyaretçiler içinde hoş görünmez kırık linkleri tespit etmeniz için “Xenu Link Sleuth” programını kullanabilirsiniz.

17. Güvenli bir web hosting kullanın. Google sitenizi indekslemeye geldiğinde siteniz çalışır durumda değilse hemen sizi birkaç sıra arkaya iter veya listesinden çıkartır. Tekrar geri gelmesi bazı durumlarda uzun zaman alır bazı ucuz hostinglerde sürekli kesilme ve bağlantı problemleri oluşabiliyor bu tip problemler yaşamamak ve web trafiğini sağlam tutmak için hosting çok çok önemlidir.

18. Yeni konu ararken kategori dışına çıkmayın. Siteniz portakal üzerineyse eğer portakal türleri ve narenciye sıkacağı ile ilgili makaleler yazın her içeriği sitenize doldurup kargaşaya çevirmeyin. Bu ileriki zamanlarda pr değerinizi arttıracak bir etkendir. Sitenize hangi kelimelerle ziyaretçilerin geldiğini ölçmek için Google Analytics kullanın ve detaylı olarak raporları inceleyin.

19. Ücretsiz e-kitaplar hazırlayın. Ücretsiz e-kitaplar dağıtan siteler meşhur, bu sitelere sizin sitenizle alakalı e-kitaplar hazırlayıp gönderin. Konuların içinde devamı sitemizde gibi linkler ekleyerek sitenize trafik sağlamaya çalışın.

20. Reklam verin, bir veya bir kaç  foruma cüzi miktarlarda bütçe ayırarak reklam verebilirsiniz. Örneğin insanlar, internetten para kazanma yolları öğrenmek için forumlara başvurur sizin siteniz internetten para kazanma yolları hedefliyorsa bu konuyla ilgili forumlar keşfedip küçük bütçelerle reklam verebilirsiniz. Bu işi geliştirip bazı blog ve siteler üzerinde de uygulayabilirsiniz.

21. Bazı komik şeyler yapın. Sürekli her konuda ciddi makaleler ve içerikler oluşturmak zorunda değilsiniz. Makaleleriniz arasına konuyla orantılı komik örnekler, resimler ve videolar koyabilirsiniz. İnsanları bir an bile gülümsetebilmek her şeyden önce güzel bir harekettir.

22. Bazı küçük hileler yapın. Web sitenizde konuyla alakalı bu işin hilelerini anlatın. Bu sayede okuyanlar konuyu arkadaşlarına da tavsiye edebilirler ayrıca bundan büyük site sahipleri de haberdar olduklarında sitelerinden size bağlantı gönderebilirler.

23. Sosyal medya da etkili olun. Sürekli sosyal ağlara bağlı kalın ve web sitenizi sosyal ağlarda tanıtmaya çalışın. Gruplara katılın ve başka ağızdan sitenizi sosyal ortamda tavsiye edin.

24. Reklam. Reklamlar günümüzde en popüler pazarlama yöntemi aslında kimse ücretli web trafik istemez ama bazı durumlarda buna ihtiyacınız olabilir. Örneğin web sitesinden bir ürün satacağınız zaman reklam vermek akıllıca olabilir. Reklamların avantajı, anında trafik sağlamalarıdır ve sizinle ilgili ziyaretçileri size gönderirler. Küçük bütçeli Adwords reklam verebilirsiniz.

25. Hakkımda veya Hakkımızda sayfaları oluşturun. Bu sayfaya gerçek kimliğinizi ekleyin bu sayfaya alan adındaki kimliğinizi eklemek arama motorları tarafından size iyi not verir. Ayrıca okuyucular tarafından bakıldığı zaman da kimin yazısını okuyorum? Sorusuna cevap olmuş olur. Çok büyük bir gazetenin köşe yazarının kimliği açıklanmazsa eğer buna kim itibar eder? Bu da aynı durumdur kimliğinizi ortaya çıkarmak hem güven hem de SEO açısından önemli bir püf noktasıdır.

En avantajlı fiyatlar ve kaliteli site trafiği arttırma hizmetleri SadeceON’da sizleri bekliyor! Sitenizin görüntülenme ve tıklanma sayısını kolaylıkla yükseltebilir, organik hit hizmetlerinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. 10 liradan başlayan fiyatlar, alanında uzman hizmet verenler, güvenli ödeme altyapısı ile siz de hemen SadeceON’a gelerek fırsatlardan faydalanmanın tadını çıkarın!

Sonuç olarak web site trafik yöntemleri bunlarla da sınırlı değildir. Aslında web site trafiği internetten para kazanma işiyle çok ilgilidir. Çok fazla kar etmeyi planladığınız bir sitenin ziyaretçisinin olmaması sizin motivasyonunuzu düşürebilir ve internetten para kazanma hikâyeniz bu yüzden başlamadan bitebilir. Web Sitesi Ziyaretçi Sayısı Arttırma yöntemlerini uygulamak aslında sıkıcıdır fakat şu da bir gerçektir ki başarı herkese sıkıcı gelen şeylerin sabırla üstesinden gelmekten geçer.

Click Here to Leave a Comment Below 114 comments
Alperen Cengiz - 26 Mayıs 2014

Çok faydalı bir yazı gerçekten,bu listeye ek olarak hitoid.com sitesini tavsiye ediyorum,gerçek organik trafik kaynağıdır.Teşekkürler

Reply
  satisekibi.net - 1 Kasım 2015

  Gayrimenkul sektörü ile alakalı ne varsa burda bulabilirsiniz.. erhangamsiz.com – satisekibi.net

  Reply
alim - 19 Ağustos 2014

gerçekten işime yaradı tebrikler sitenizi çok beğendim,

Reply
yasemin - 10 Eylül 2014

emeğinize saglık gercektende her yazdıgınız makaleyi bastan sona kadar okuyorum ve bu benim hiçbir makalede yapmadıgım şey cünki yazılan coğu makale sacma sapan seyler

Reply
Onur - 14 Aralık 2014

yararlı bir makale olmuş siteme beklerim http://verilab.com.tr/

Reply
HouseBroFan - 6 Ocak 2015

Hit yakalamak zor iş ama güzel bir makale yazmışsın.

Reply
Emrullah Yılmaz - 11 Ocak 2015

Gayet faydalı bir yazı , hepsini uyguladım ama hâlâ trafik yok , başka bir yerde sıkıntı var gibi görünüyor.

http://technandro.blogspot.com.tr

Reply
  Siyahpara - 11 Ocak 2015

  Bloğunuz indexleniyor mu? Google da her içeriği indexletin ve İçerik girmeye devam edin birazda zaman lazım tabi

  Reply
   satisekibi.net - 1 Kasım 2015

   ben robots.txt sıkıntısıyla ugraşıyorum hocam.. sanırım benim sitemi indexlemiyor google amca..

   Reply
Emre - 11 Ocak 2015

Güzel yazı, teşekkürler…

Reply
Emrah Huyuk - 16 Ocak 2015

İçeriği soluksuz okudum diyemem. Ama okumaya kaldığım noktadan devam ettim. Çok faydalı bilgilere değimissiniz. Makaleniz için teşekkür ederim. Başarılı yazılarınızın devamını dilerim. Kolay gelsin.

Reply
  Siyahpara - 19 Ocak 2015

  Rica ederim elimizen geleni yapiyoruz zaman buldukca başarılar…

  Reply
marty - 18 Ocak 2015

Güzel bir makaleydi, ilgiyle okudum teşekkürler.

Reply
murat kara - 19 Ocak 2015

merhaba güzel bir makale olmuş bende sitemi yeni açtım tavsiyeleriniz varmı…

http://agrimiz.com

Reply
  Siyahpara - 19 Ocak 2015

  Siteniz guzel olmus duzenli icerik girerseniz iyi yerlere gelir basarilar dilerim.

  Reply
Miss Twins - 10 Şubat 2015

Başarılı bir yazı olmuş. Moda, güzellik, kendin yap, dekor, sağlık hakkında herşey için http://misstwins.com

Reply
Mi Tuu - 24 Şubat 2015

Okuyabildiğim kadar okudum. Güzel yazı. http://sacmamsigundemim.blogspot.com.tr/

Reply
Noname - 8 Mart 2015

Tek konu üzerinde kalmak veya dışına fazla çıkmamak kişisel bloglar/siteler içinde geçerli olan bir durum mu? Aramaları etkiler mi her konunun işlendiği bir düzende?

Reply
  Siyahpara - 8 Mart 2015

  Kişisel blog veya site için geçerli diye bir şart yok aslında.. Önemli oşan içerik zenginliği ben bu örnekle ilgili geçmişte bir deney,me sahip oldum ayı konu ile ilgili bir çok değişik alt başlıkta makaleler yazdım güncelliğini koruduğum sürece aylarca ilk sayfa ilk sırada kaldı. Metinleri zengin tutup metinleri uzun ve anlaşılır yazarak bir de özgün resimler ekleyerek yazılan makaleler en güçlü seo tekniği bence..

  Özgünlük ve uzun makale etkisine en iyi örnek bu makale 🙂 google a “web sitesi ziyaretçi sayısı arttırma” yazın ilk sırada çıkıyor hemen ilk gün ilk sıraya gelmedi ama çok ta uzun sürmedi araştırırsanız eğer u konuda yazılmış bu kadar uzun ve zengin bir mekale yok. Umarım cevap yeterli olmuştur.

  Reply
iPad Servisi - 9 Mart 2015

paylaşım için teşekkürler, ipad servisi

Reply
AsillerEmlak - 25 Mayıs 2015

Açıklamalarınız için teşekkürler. Bu işten biraz anlayanlar için oldukça yeterli bilgiye sahip.Benim gibilere de yol gösteriyor. Emlak ve elektronik alanında onerebileceginiz farklı çözümler var mı.

Reply
yenal eren - 26 Mayıs 2015

muhteşem bir yazı olmuş sevdim inşallah banada faydası olur ziyaret etmek isterseniz hatta fethiye ölüdeniz de tatil planlıyorsanız bu tatili en kalitelien ucuz nasıl yapabilirim diyorsanız işte burda http://www.ertekhotel.com

Reply
Rabia - 8 Haziran 2015

Yazı için tşekkürler

Reply
LazCoder - 8 Haziran 2015

Aynı sorunu bende yaşadığım için aradım yoruma kendi sitemi ekliyorum.
http://www.technora.net
Azda olsa ziyaretçi gelir herhalde 🙂

Reply
Can ünlübaş - 11 Haziran 2015

Bilgiler için teşekkürler. Acaba bizim web sitemizi inceleyip yorum yapabilir misiniz?
http://www.clsistemlisatis.com

Reply
hakan - 23 Haziran 2015

İngilizce üzerine site açtım hıtlenmesını bekliyorum göreceğiz ne zaman hıt alır duram gececek

Reply
Mustafa - 9 Temmuz 2015

teşekkürler faydalı bir yazı olmuş hocam.

Reply
tusana - 9 Temmuz 2015

Gayet faydalı yazı

Reply
Salih - 9 Temmuz 2015

Size websitesi ziyaretçi arttırmanız için Piketi’yi tavsiye ederim. İndiriyorsunuz, kuruyorsunuz, kayıt olup sitenizi ekliyorsunuz. Siz işinize bakarken Piketi üyeleri sitenizi ziyaret ediyor. Gerçek IP, gerçek kullanıcı, farklı lokasyonlardan hemde. Ziyaret edenleri % 95’i Türk ve Türkiye’den. piketi.com’dan indirebilirsiniz.

Reply
Mevlüt - 10 Temmuz 2015

sanırım bu yorum da yazılanlara örnek olacaktır: http://www.ilgincler.com

Reply
Mevlüt - 10 Temmuz 2015

Bir diğer örnek: http://www.egitiminneferi.com

Reply
Besir - 18 Temmuz 2015

yaziniz icin cok sagol cok guzel bilgi. Ben googleda islamlahayat.com sayfanin ismini yazdigimda robots.txt yaziyor bilgi yok. Ne yapmam lazim

Reply
  Siyahpara - 24 Temmuz 2015

  google webmaster tool a üye olun mesaj ve iletileri takip edin oradaki bilgiler size yol gösterir.

  Reply
aslı aydoğdu - 31 Temmuz 2015

selamlar, yazınızı okudum, umarım benim sitem için de faydalı olur. inceleyip yorum yapabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

http://www.ailebebektv.com

Reply
hakan - 28 Ağustos 2015

Çok faydalı bir yazı olmuş, elimden geldiğince uygulayacağım.

Reply
Eren - 11 Eylül 2015

Faydalı bir yazı, emeğine sağlık.
http://full720pfilmizle.tk/

Reply
iosmobileapp - 14 Eylül 2015

Yararlı bir makale uygulamaya başladık sitemize bekleriz teşekkürler http://www.iosmobileapp.com

Reply
melek - 14 Eylül 2015

mutlaka ziyayeret edin kaybedecek hiçbirseyiniz yok

Reply
İstanbul - 19 Ekim 2015

Gerçekten emek verilerek yapılmış bir yazı. Teşekkürler

Reply
Redgambling - 20 Ekim 2015

tsk ederim hocam sizlerin sayenizde sitelerimizi güçlendirdik http://redgambling.com/?ref=11
redgamgling için ve http://www.kktcnightclub.com sitemiz için

Reply
ankara psikolog tavsiye - 24 Ekim 2015

Çok güzel bir paylaşım olmuş ellerinize sağlık

Reply
turgay - 5 Kasım 2015

yeni bir site açıcam ilk olarak parasız olan bişey açıp sistemi öğremek istiyorum ve tıklama sayısı görünebilen bir site yapmak istiyorum acaba hangi uzantılı bir site açmalıyım. tıklama sayısını nerden görebilirim

Reply
Gökhan ULUSOY - 9 Kasım 2015

Gerçekten Başarılı bir çalışma olmuş, konuyla alakalı çalışmalarınız umarım devamlılık arzeder,bilgi ve tecrübenizi bu tarz başarılı paylaşımlarla süslemeniz ve bilişim yönünden zengin içerikleriniz için teşekkürler.. http://bilgisayarteknikservis.xyz/

Reply
Promoter - 14 Kasım 2015

Makalenizi dikkatlice okudum ve bana çok fayda sağladı diyebilirim..
Proje, Tasarım, Elekronik Devreler, Ödev, Tez Konularında her türlü bilgiyi bulabileceğiniz sitemize bekliyorum..

http://www.teknoprojeler.com

Reply
Ahmet - 15 Kasım 2015

Elinize sağlık..

Reply
emrah kavak - 16 Kasım 2015

beğendim şimdi uyguluyorum

Reply
Temsaİstanbul - 18 Kasım 2015

Teşekkürler, çok faydalı olacak.

http://www.temsaistanbul.com

Reply
Emrullah - 21 Kasım 2015

Çok teşekkürler

Reply
Harun - 21 Kasım 2015

Gerçekten cok yararlı bir bilgi vermişsiniz cok işimi gördü

http://bahisofisleri.com

Reply
Ömer TÖK - 4 Aralık 2015

Makalenizi çok faydalı buldum. http://www.bilgiyolcusu.com sitemiz eğitimle alakalı. Bu sitenin ziyaretçi sayısını artırmak için farklı bilgilere ulaştım teşekkür ediyorum.

Reply
samet - 9 Aralık 2015

Ellerinize sağlık çok faydalı bir yazı olmuş. Sitem http://www.basinmakinasi.com siteme bakıp küçük bir seo değerlendirmesi yaparsanız sevinirim.

Reply
kıbrıs gece hayatı - 10 Aralık 2015

tsk ederim bilgilerinizden dolayı

Reply
Emlak - 11 Aralık 2015

Sitemiz için faydalı bilgiler oldu teşekkürler.

Reply
ihsan - 14 Aralık 2015

iyi bir paylaşım olmuş teşekkürler

Reply
Türk Sistemleri Üyesi - 13 Şubat 2016

Hocam konu anlatımı güzel olmuş bazı taktikleri aldım

Reply
ümit - 17 Şubat 2016

evet çok memnun kaldım

Reply
Sinan - 28 Şubat 2016

Selamlar; yazınız için teşekkür ederim. Kalite yürütme çabasında olduğumuz iş için site kurduk. Sitede balık unu ve balık yağı satıyoruz. Ama insanlara sitemizi ve kendimizi duyurmak ve onlara ulaşmak için neler yapabiliriz diye kendimize sorduk. Bu güzel yazıyı okuduk. Teşekkürler.
http://www.balikunu.com sitesi içinde rica etsek bir değerlendirme alabilir miyiz?

Reply
  Siyahpara - 28 Şubat 2016

  Merhaba stenizin tasarımı güzel fakat resimler çok yüksek boyutta sanırım bu yüzden yüklenme süreleri uzun siteyi yavaşlatıyor. Resimleri küçültüp optimizasyon yapmanızı öneririm.

  Reply
Fatih - 6 Mart 2016

güzel paylaşım

Reply
Lütfü - 8 Mart 2016

Çok yararlı bir yazı ve yararlandım, çok teşekkürler, Benim siteme de uğrarsanız sevinirim. http://www.lojitektrade.com

Reply
Aydın ALTAYLI - 18 Mart 2016

Merhaba Dostlar,
Tüm konular ayrıntılarıyla ele alınmış. Gayet güzel. Bu konuda nasıl ilerlenmesi konusunda bilgi açısından ciddi açık var. Hatta bence bu çalışmalar uygulanacak olan web sitesine göre strateji oluşturularak ilerleyerek geliştirirsek çok daha başarılı olabilir.

Bu arada yeni oluşturmuş olduğum rezervasyon sitesini aşağıda görebilirsiniz.

Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

Reply
İnternetten Para Kazanma Yolları - 21 Mart 2016

Gerçekten güzel bir konuya değinmişsiniz http://www.hizliparakazan.com üzerinden size link verip destek veriyorum

Reply
Tekstil Shop - 21 Mart 2016

Faydalı bilgilendirme. Teşekkürler

Reply
Serkan Kıran - 24 Mart 2016

Güzel bir yazı olmuş. Umarım herkes fayda görür.
http://www.serkankiran.com

Reply
sagliklibesleniyoruz.com - 10 Nisan 2016

Oldukça kapsamlı ve güzel yazılmış yazı. Tebrik ve teşekkür ediyorum

Reply
Huseyin - 15 Temmuz 2016

tesekkurler degerli aciklamalariniz icin, benim de elestirilere ihtiyacim var. Sayfama bekliyorum.

https://hhuseyinpehlivan.blogspot.ru/

Reply
Hengin - 4 Ağustos 2016

Paylaşım için teşekkürler, kesinlikle faydalı.

https://henginaydin.wordpress.com/

Reply
Yasin - 19 Ağustos 2016

arkadaşlar en iyi internetten parakazandıran oyun mobildende oynanıyor
http://utopya.online/kaydol.php?davet=fde98b8ffb

Reply
avniye - 12 Eylül 2016

Her şey iyi güzel anlatışmış da temana bayıldım

Reply
  Siyahpara - 13 Eylül 2016

  Teşekkür ederim 🙂

  Reply
gülçin eker - 18 Eylül 2016

teşekkürler çok faydalı bi yazı olmuş http://www.aykindekor3d.com

Reply
Caner - 3 Ekim 2016

Kullaniyoruz. Teşekkürler.

Reply
Furkan Tunahan - 7 Ekim 2016

Güzel Anlatım Olmuş Elinize Sağlık

Reply
Dumpper indir - 7 Ekim 2016

konu için teşekkürler işimize yarayacaktır

Reply
emrah - 17 Ekim 2016

evet güzel bir yazı umarım burada yazılanları denedikten sonra yol alabiliriz emeğinize sağlık

Reply
Yalçın ALGAN - 23 Ekim 2016

Teşekkür ederim.

Reply
Yalçın ALGAN - 23 Ekim 2016

Teşekkürler çok güzel düşünceler bunlar

Reply
Soner Zorba - 30 Ekim 2016

Açıklamalarınız için çok teşekkürler. Yazınızda, bu işten biraz anlayanlar için oldukça yeterli bilgiler var. Benim gibilere de yol gösteriyor.
Sizden isteğim benim web sitemi inceleyip değerlendirme yapmanız: http://www.gercekdiyetisyenler.com
Tekrar teşekkür ederim.

Reply
  Pleksi Kesim - 20 Kasım 2016

  Paylaşım için teşekkürler , devamını bekliyoruz 😉

  Reply
   Vosvoscu - 13 Aralık 2016

   Vakit ayırıp özenle yazılmış bir yazı olmuş , teşekkürler

   Reply
bedava okey oyna - 2 Aralık 2016

Sıkılmadan okunabilir, etkileyici makale olmuş teşekkürler..

Reply
Turgay - 3 Ocak 2017

Teşekkürler faydalı bilgiler için,Çevre’ye duyarlı arkadaşlar,bu konularda yazacağınız yazıları dergimizde yayınlayabiliriz. http://www.cevreveyasamdergisi.com

Reply
Turgay - 3 Ocak 2017

Çevre’ye duyarlı arkadaşlarımızı sitemize bekliyoruz. Bu konulardaki yazılarınızı [email protected] adresimize mail gönderebilirsiniz,teşekkürler. http://www.cevreveyasamdergisi.com

Reply
Uçuş Modu - 13 Ocak 2017

Elinize sağlık, faydalı ve güzel bir yazı olmuş.
http://ucusmodu.net

Reply
implant fiyatları - 27 Ocak 2017

Elimize sağlık güzel bilgilendirici bir paylaşım olmuş. uygulamaya geçtim bile.

Reply
Forex ipucu - 6 Şubat 2017

Güzel ve faydalı bir yazı olmuş. Birkaç noktayı ilk defa duydum ve hemen sitemde uyguladım.
Bende internetten para kazanma ve yatırım konusunda ipuçları veriyorum. Sitemi ziyaret ettiğinizde olumlu/olumsuz yorum yaparsanız sevinirim. Kolay gelsin,
forexipucu.blogspot.com

Reply
Ders Delisi - 12 Şubat 2017

faydalı bir yazı olmuş.

Reply
bayan kot pantolon - 18 Şubat 2017

seo anlamında faydalı bir yazı olduğunu düşünüyorum. sitelerimizde bu bilgilerden faydalanmaya çalışıyoruz. yazıyı hazırlayan arkadaşlara teşekkür ederiz. http://www.e-giyimsepeti.com

Reply
Ahmet - 24 Ağustos 2017

Çok faydalı bir makale
Birçok konuyu 8 adımda incelemek için sitemize bekleriz http://www.sekizlio.com

Reply
Arel Logo Tasarım - 7 Ekim 2017

Güzel bir makale olmuş. Grafik tasarım. Web siteme beklerim

Reply
evden eve nakliyat - 14 Ekim 2017

bu konu hakkında faydalı bir makale olmuş emeğinize sağlık

Reply
Taner Yurttaş - 23 Ekim 2017

Geçenlerde önceki bir sitem için adsense başvurusu yapmıştım kabul edilmemişti. Sebep ise Facebook’da internet sitemin reklamını yapmış olmam olarak gösterildi. Organik değil, paralı reklam olduğundan kabul edilmemiş. Bilginiz olsun diyerek paylaşayım dedim.

wowoyna.com yeni sitem. Aynı hatayı bu sitede yapmayacağım. 🙂

Reply
hamdi - 23 Ekim 2017

Bende yazınızı dikkatle okudum .Gerçekten faydalı bilgiler vermişsiniz.Benimde bir bloğum var adresi https://netileparakazan.wordpress.com Sitem adındanda anlaşılacağı gibi ücretsiz açılmış bir site.Konu ile ilgili değil ama bir sorum olacak.Ben bu alan adını değiştirerek ücretli bir siteye geçeceğim fakat Google ikinci sitemi kopya içerik olarak algılarsa diye yapamıyorum.Bu durumda aynı içerikli fakat kendi özgün sitemi nasıl oluşturacağım.Ya da ücretsiz olanı sileyimmi sonra.

Reply
  Siyahpara - 24 Ekim 2017

  Her iki siteyi de google search console a ekleyip tüm url yapısını aynı yaptıktan sonra (eski içerikleri yeniye kopyaladıktan sonra) eski siteyi yeniye 301 yönlendirmesi yapacaksınız. Sonra search console dan adres değişikliği yaptığınızda kopya içerik olarak algılamayacak. Çünkü adres değişikliğini google a bildirmiş olacaksınız. Daha önce bu yöntemi kullandım hiç bir sorun yaşamazsınız.

  Bu linkte bir anlatım var ama adım adım Türkçe kaynak ta bulabilirsiniz belki.
  https://www.labnol.org/internet/migrate-wordpress-blog-to-own-domain/12776/

  Reply
sitar - 23 Ekim 2017

Sitemde ki tema basit ve kullanisli merak edenlere yardimci olurum

Reply
Farmasi üye ol - 27 Kasım 2017

Evet cok güzel anlatim olmus ellerinize saglik çalişmalarinizin devamini bekleriz

Reply
ersan - 18 Aralık 2017

Çok güzel paylaşımlar yazmışsınız bende bir webmaster ve kod yazarıyım dediklerinize katılıyorum.Elinize sağlık. Seo konusunda daha teknik bilgiler de benden olsun.https://bilgesozluk.blogspot.com.tr/2017/12/googleda-ilk-sayfada-cikmak-icin-seo-yontemleri.html

Reply
elif - 31 Aralık 2017

dediklerinizin sadece bir kaç tanesini düzenli olarak yapmama rağmen yinede trafiğim %15 civarında arttı çok teşekkürler http://www.elifsel.com/

Reply
leyla - 20 Şubat 2018

Sağolun faydalı bilgiler için.
http://www.matizle.com

Reply
Haydar - 2 Mart 2018

Google Adwords hakkında biraz daha ipucu lazım. http://www.emlakseyret.com

Reply
webdeyazilim.com - 3 Mart 2018

Anlatılanların bazılarını uyguluyorduk bazılarını ise yeni öğrenmiş olduk. Faydalı bilgilerinizi için teşekkür ederim.

Reply
muzaffer - 4 Mart 2018

güzel bir yazı olmuş,faydalanacağım inş.

Reply
Tasarruf - 25 Mart 2018

Çok faydalı bir makale olmuş tebrikler

Reply
Tahirova - 26 Mart 2018

Harika çok faydalı bir yazı teşekkürler

Reply
ferhat - 3 Haziran 2018

Çok faydalı bir yazı olmuş teşekkürler

https://www.teknoetkin.com/

Reply
perganics.com - 4 Eylül 2018

Doğal organik sağlıklı yaşam üzerine blog sayfam var.. Takip edebilirsiniz. perganics.com

Reply
Son Uykucu - 27 Kasım 2018

Sonuykucu com olarak makalenizdeki öneriler ve bilgiler için teşekkür ediyorum. Benim için çok faydalı oldu. Bir kitap kurdu olarak okuduğum kitapları, izlediğim yabancı dizileri ve oynadığım oyunları tanıttığım, yorumladığım ve tavsiyelerde bulunduğum bloguma herkesi beklerim.

Reply
matbiye - 12 Ocak 2019

Paylaşım için teşekkürler.

Reply
Adsense Rehberi - 25 Mart 2019

Harika çok faydalı bir yazı teşekkürler

Reply

Leave a Reply: