3

Mail Okuyarak Para Kazanmak

Mail Okuyarak Para Kazanmak İçin Yapmanız Gerekenler, Mail okuyarak Para Kazanma Yöntemleri Hakkında Pratik Bilgiler

Mail okuyarak para kazanma daha önce alışılagelmiş bir para kazanma yöntemi değildir. Diğer yötemler az da olsa emek ister ve zamanla kazanç elde etmeye başlarsınız. Fakat mail okuyarak internetten para kazanmak sürekli bilgisayar başında olmanıza gerek yoktur. İşten, evden, okuldan hatta akılı telefonlardan bile size gönderilen reklam maillerini okuyarak günde 10 dolar civarı para kazanmanız mümkün. Bu yöntemi çok yakın çevremdeki kişiler şuan itibari ile aktif kullanarak para kazanıyorlar vakti olan ve bu işi benimseyen insanlar hemen işe koyulup sisteme dahil olabilirler.

İşlemler çok kolay

Mail okuyarak para kazanmak için hiç bir konuda uzman olmanıza gerek yok iş çok basit küçük bir çocuk bile gelen reklam maillerini belirli bir süre okuyup onlara tıklayarak para kazanabilir. Bu işin tek püf noktası gelen maillerdeki adımları uygulamaktır.

Hemen bir plan yapın ve kazanmaya başlayın

Bu işten kazanacağınız para miktarı tamamen size bağlı günde kaç mail okuyabilirsiniz? Kaçını okuyup yönergeleri doğru takip edebilirsiniz bunun cevabını verip kendinize bir plan çıkarttıktan sonra kazancınızı kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Severek yapılacak bir iş

Eğer yönergeleri doğru takip ederseniz ve sistemi çözerseniz bu işten kazanç saplamak çocuk oyuncağı. Fakat bu konu hakkında şunu üstüne basarak belirtmeliyim ki ilk başlarda sistem size güvenmiyor bu güveni sağlamak için biraz zaman lazım belirli bir süre sonra düşük maliyetli mail başı kazançlarınız da yükseliyor.

 

Mail okuyarak para kazanma siteleri neler?

Maalesef benim bildiğim Türkçe bir site yok fakat size birkaç yabancı site ismi vereceğim fakat giriş seviyesi bir ingilizce bilgisine sahip olmanız gerekiyor çünkü mailller ingilizce ve gelen yönergeleri doğru uyguladığınız taktirde gelen mailllerden para kazanabiliyosunuz. Giriş seviyesi bir ingilizce bilginiz yoksa kesinlikle bu işe girmeyin boşa zaman harcamış olursunuz.

Şimdi en çok tercih edilen mail oku para kazan sitelerinin adreslerini listeleyelim;

 1. Swagbucks
 2. Global Test Market
 3. Mypoints
 4. Inboxpays
 5. Mindspay
 6. Eimimo

Şuan benim bulduklarım bunlar internetten araştırma yapıp bir çok mail okuyarak para kazanmak sitelerine ulaşabilirsiniz. Fakat dikkat edin bazı fake siteler mailleri okumanıza rağmen ödeme yapmıyor en azından güvenilir ve büyük firmaları kullanabilirsiniz.

Eğer bir firma size mail başına 50 dolar kazanacağınızın vaadini veriyorsa buna kesinlikle inanmayın ödeme yapan firmalar  az ama öz kazandırır. Her ihtimale karşı hatırlatmak istedim.

Umarım faydalı bir para kazanma yolu olmuştur sizin için bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Click Here to Leave a Comment Below 3 comments
murat - 8 Ocak 2015

Global Test Market sadece anket şirketi değil mi?

Reply
  Siyahpara - 11 Ocak 2015

  Bir çok alanda faaliyet gösteren uluslararası bir firma

  Reply
Gökçe - 1 Ocak 2017

güvenilir olanlar hangısı

Reply

Leave a Reply: