4

İlginç para kazanma yöntemlerimden biri

Bu ilginç para kazanma yöntemi ile 1 e 4 kazanabiliyorsunuz test edildi okeyledi!

ilginç para kazanma yöntemleriBir çok internetten para kazanma yöntemi olduğunu daha önceki yazılarda anlatmaya çalıştık hatta bu yollardan hangilerinin çok kazandırıp hangilerinin boşa zaman kaybı olduğunu da zaman zaman sizlere aktarıyorum. Bu seferki internetten para kazanma yöntemim biraz daha ilginç.

Para kazanmak için kullandığım siteyi yazının sonunda vereceğim bu bir Affiliate Ağı diyebiliriz. Yani bir satış ortaklığı sitesi bir çok satış ortaklığı sitesine benzer şekilde çalışıyor ama diğerlerinden kendisini üstün kılan en büyük artıları;

* Hemen hemen tüm ürünler otomatik onaylı

* Desteği çok hızlı

* Ürün hizmet içeriği bakımından çok zengin

* Siteniz çok hızlı onaylanır

Bu site ile tanıştığımda başta diğer satış ortaklığı siteleri gibi sıradan gelmişti ama öyle değilmiş. Hesap yöneticisi ile görüşmem sonucu elimde minik bir google adwords bütçesi olduğunu ve bu bütçeyi nasıl verimli kullanabileceğim hakkında kendilerine yönelttiğim bir soru sonucunda bana şuan en çok geri dönüş aldıkları bir ürünü tavsiye etti. Bende tavsiyelere uydum ve dedikleri şekilde ürüne adwords reklamı vererek bir deneme yaptım sonuç olumluydu.

Ortalama 10 TL gibi bir reklam kredisi ile yaklaşık 40 TL lik bir gelir elde ettim. Bu rakam size çok komik gelebilir ama bu ay içinde 75 TL lik bir google adwords bütçesi ayırıp 1 e dört veren bu sitemin sonucunu önümüzdeki günlerde sizinle paylaşacağım. Yani bu yöntemle 75 TL lik bir adwords bütçesi ile 300 TL gibi bir gelir elde etmeyi planlıyorum. Ödemeyi çektiğimde ise bu sefer 150 TL lik bir bütçe ile bunu 4 e katlamaya çalışacağım.

Buradan ürünü deşifre etmem doğru olmaz çünkü reklam verdiğim için ve reklamı da tık başına 0,04 TL gibi komik bir TBM ile verdiğim için buna rakip toplamak istemem. 🙂 Kusura bakmayın yani anlayacağınızı umuyorum zaten size yöntemi söyledim aynısını sizde yaparsanız ürünü öğrenebilirsiniz.

Sizinle geçen ayki gelir tablosunu paylaşıyorum. Toplamda 11 günlük bir periyodda 40 küsür TL birikti ortalarda dikkat ederseniz 4-5 gün reklam yayını yapmamışım buna  rağmen sonuç fena değil.

internetten para kazanma yolları ilginç

Kazanç tablosu

Gördüğünüz gibi ürün başına 2 TL geri dönüşüm oluyor yani 0,04 TL lik bir TBM ile 2 TL kazanç. Tarihe dikkat edin gün içinde birkaç geri dönüşüm olmuş.

Siteye kaydolmak için aşağıdaki butonu tıklayabilirsiniz…

Siteye kaydol

 

Bu yöntemi çoğaltıp daha çok para kazanabilirsiniz. Ben yöntemi verdim çalışmak size kalmış. Bu arada ben adwords kullanıyorum adwords kullanmak istemiyorsanız bu program için facebook reklamı ya da blog açarak ta para kazanabilirsiniz. Ben uğraşmak istemediğim için adwords seçtim karar sizin.

Click Here to Leave a Comment Below 4 comments
savaş - 16 Ağustos 2014

Sosyal ağlarda reklam yapma veya paylaşıp kazanma imkanı sunarken casback ve network m. sisteminide sisteme dahil eden netlioo türkiyenin yeni kazanc fenomeni oldu arkadaşlar…Davet ettiginiz kişilerin ve ondalrında davet etigi kişilerden kısacası refinin refindende kazandıran cok güzel bir sistem …Alışveriş siteleri paylaş kazan ve daha bir cok şey 250 tlik ödeme kanıtım youtubede var arkadaşalr kısaca bunu yazmak istedim sizleri fazla yormucam sisteme refsiz üyelik acamıyoruz sistem bi zaman sonra sizleri refli üye yapıyor..refimden üye olursanız sevinirim ki sosyal agı geniş olan kişilerin alt üyesi olmanız yararınıza olucaktır..internetten para kazandıran bu yeni sistem 50 bin üyesiyele yola devam ederken sizde katılın sizde kazanın… üye olmak icin tıkla : 
https://netlioo.com/register/netkazanbgn

Sosyal MEDYADA GÜCÜNÜ GÖSTER KAZAN 
üye olmak icin tıkla : https://netlioo.com/register/netkazanbgn
Not: aktivasyol mailleri bazen gereksiz (spam) klasörüne düşebiliyor
HAYIRLI KAZANCLAR…

Reply
Nihat Vural - 22 Mart 2015

Gerçekten ilginç bir yazı. ilk kez bu konu ile karşılaşıyorum. Teşekkürler…

Reply
    Siyahpara - 22 Mart 2015

    🙂 Normalde bu tip bilgileri parayla satiyorlar kitap diye. Begendiginize sevindim

    Reply
kaya bal - 14 Ağustos 2015

merhaba, makaleniz gerçekten çok bilgilendirici ve faydalı olmuş yazınızdan gerçekten etkilendim. herkes sizin gibi bilgiler sunmuş olsa bizlere daha fazla fayda sağlanabilir. Yorumları okuyan arkadaşlara tavsiyem ek olarak birde http://www.nasilparakazanilir.net sitesine baksınlar. ben çok faydasını gördüm umarım sizlerde faydalanırsınız.herkese bol kazançlar

Reply

Leave a Reply: