23

Amazon Associates’de 1.580 $ Kazandım! 3 Ayda bu kadar kazanç nasıl oluştu?

Uzun zamandır farklı stratejiler geliştirerek ve bir çok deneme yanılma yöntemleri uygulayarak internetten gerçekten çok iyi nakit akışı elde edilebileceğinin bir çok yöntemini öğrendim. Özellikle son bir yıldır profesyonellerin uyguladığı yöntemlerin aynısını uygulamaya başlayınca işlerin değiştiğini gördüm.

Geçen yılın ortalarında açtığım bir blogdan Amazon satış ortaklığı yoluyla son 3 ayda 1.580 $ nakit para kazanmayı başardım. Bu süreçte öğrendiğim püf noktalarını uygulamaya geçirdim ve zamanla sitem trafik almaya başladı sonuç olarak verim alabildim diyebilirim. Üstelik bu parayı Türkçe bir site ile kazandım şimdiki planım öğrendiğim yöntemleri geliştirerek farklı arayışlara girmek ve geliri arttırmak.

Uzun yıllardır internetten para kazanıyorum bu süreçte her gün yeni tecrübeler elde ediyorum. Yaklaşık son 3 yıldır siyahpara.com a içerikler ekliyorum bu platform sayesinde bir çok kişiye yardımcı olmaya çalıştım ve bildiklerimi her fırsatta aktarmaya çalışıyorum.

Peki bu nasıl oldu? Amazon Associates’den 3 ay gibi bir sürede bu parayı nasıl kazandım?

Yukarıda da belirttiğim gibi son dönemde profesyonel destek alarak bu konuda kendi çapımda altın değerinde bilgiler edindim. Aslında kimse bana direk olarak;

Şunu yap, bunu yap ve arkana yaslanarak kazandığın paraları harca! demedi ama bir kaç parlak fikir bulma ve sistemi kurma konusunda beyin fırtınası yapmamda % 100 etki sağladı. Öğrendiğim yöntemler beni bu işe daha da yaklaştırıp işi severek motive olmamı sağladı ve şunu söylemem gerekirse internetten para kazanma işi tamamen doğru yöntemleri uygulamaktan geçiyor. Sonuç: Bu yol işe yaradı!

Bu işte izlediğim yol tam olarak şuydu;

Öğrendiğim 6 adım yöntemini uyguladım, bakış açımı değiştiren bu yöntemler sayesinde pazarlama olayına hakim olmaya başladım. Ve en önemlisi de bu sayede daha önce yaptığım hataları yapmamayı öğrendim.

Sizde benim gibi internetten para kazanma işlerine olan bakış açınızı değiştirmek istiyorsanız, özenle hazırladığım “Online Servet Sırları” na bu linkten göz atabilirsiniz.

Uyguladığım 6 adım yöntemine ek olarak;

 • Kendime hedefler koydum
 • Pazar araştırdım
 • Bulduğum fikrin tutup tutmayacağının sağlamasını yaptım
 • Sıfırdan bir site kurup sürekli olarak içerik ürettim
 • Sitem belirli bir yere gelene dek onunla ilgilendim

İlk başlarda pek bir şey beklemedim sonrasında farklı yöntemlerle siteye trafik sağladım.

Özellikle son 2 ayda ciddi bir ivme ile niş sitem google da yükselişe geçti;

Sürekli yükselen trafik beraberinde kazancıda getirdi. Üstelik bu gelir Tr bir siteden elde edildi.

İşin en garip tarafı da hemen hemen hiç bir seo çalışması yapmaksızın siteye trafik sağlıyorum.

Aslında açılıştan itibaren çok uzun zaman geçmemesine rağmen amazon satış ortaklığından yaklaşık 1.580 $ lık kazancın %80 i son dönemde geldi ve giderek artmaya devam edecek gibi.

Aşağıda bu akşam aldığım kazanç raporunu sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı yazmamdaki amaç istenildiğinde ve doğru yöntemler izlendiğinde çok ciddi gelirler elde edilebileceği.

Mail yolu ile veya bu blogumun iletişim formundan sürekli olarak insanlar bana iletiler gönderiyorlar ve en çok gönderilen iletiler arasında da, kazanç sağlamak için motive olacak bir şeylerin olması yönünde hatta bir çok kişi internetten para kazanıldığına inanmıyor bile.

Şu bir gerçektir ki internetten milyoner olan çok fazla girişimci var ve bu bir şehir efsanesi değil kanıtlanmış ve daha önce başarılmış yöntemleri kullanırsanız siz de kazanabilirsiniz. Online servet sırlarına ait diğer detaylar için bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Bol kazançlar!

Click Here to Leave a Comment Below 23 comments
kemal aslan - 14 Ocak 2017

Peki ingilizce bir siteden mi kazanıldı bu paralar

Reply
  Siyahpara - 15 Ocak 2017

  hayır Türkçe bir siteden zaten yazıda da belirttim ingilizce site için planlama ve pazar doğrulaması yapıyorum çok yakında başlıyorum 🙂

  Reply
Mehmethan Coşkun - 14 Ocak 2017

Gerçekten tebrik ederim uzun zamandır sizi takip ediyorum ve etmeye devam edeceğim.

Reply
  Siyahpara - 14 Ocak 2017

  Teşekkür ederim değerli yorumunuz için

  Reply
Ufuk yıldız - 14 Ocak 2017

Bu yöntemi bana öğretmeniz için (ücretli- ücretsiz ) mail adresimden benimle iletişim kurar mısınız hocam?

Reply
Esra - 14 Ocak 2017

Süper bir kazanç kim demiş internetten para kazanılamaz diye inanmayanlara iyi bir cevap

Reply
şahin eres - 15 Ocak 2017

Bunu nasıl başardınız çok merak ediyorum

Reply
A.kadir D - 15 Ocak 2017

Çok iyimiş. Bu arada belirtmek isterim ki amazondan satış ortaklığına başlamak için en doğru zamanlarda yaşıyoruz. Bazılarımız nasıl olur dolar fırladı Türkiyre den nasıl satış yapacak falan diyebilir ama biraz sabredilirse çok güzel şeyler olucak. Bir kaç yerden edindiğim bilgiye göre Amazon Türkiye de faliyete geçmek için 60bin işçi alacağı söyleniyor. Bu durumda artık amazonun Türkiyede depolar vs açacağı ve Türkiye içi siparişlere daha hızlı cevap vereceğini tahmin etmek çok zor değil. Umarım hepimize bol bol para da kazandırır 😀 Elinize sağlık

Reply
  Siyahpara - 15 Ocak 2017

  Bu önemli bilgi için ben teşekkür ederim eğer gerçeklik payı varsa yakın zamanda bu lanse edilir zaten. Doğru bir çıkış noktası yakalanırsa gerçekten internetten iyi paralar kazanmak mümkün. Şu ortamda her ne kadar ekonomik bir gerilimin içinde olsak da Türkiye’ de parasını farklı şeyler için harcamak için yanıp tutuşan çok büyük bir kitlenin olduğu da bir gerçek bunu atlamamak gerek.

  Reply
   A.kadir D - 16 Ocak 2017

   hocam son olarak ben kayıt olmuştum fakat bu tax(vergi) bilgi kısımını henüz doldurmadım. En sonunda elektronik imza falan bir şeyler dönünce şimdilik kalsın diye boş bırakmıştım. O kısmın nasıl doldurulacağı ile ilgili bilgi verebilir misin? yada o kısmı doldurmasak da paramızı alabiliyor muyuz?

   Reply
Eriş PARLANIK - 15 Ocak 2017

Gerçekten tebrikler… Bende uzun zamandan bu yana bu konuda kendini geliştirmeye çalışan ve yakında ciddi bir şekilde çalışmalarına başlayacak biri olarak sizin gibi başarılı isimleri gördükçe daha da heyecanlanıyorum. Yaklaşık 1,5 sene önce hazırladığım bir sitede tanıttığım bir ürün ile bende az da olsa kazanç sağlamış ve bu işten büyük paralar kazanılabileceğine inanmıştım. Keşke fırsat olsa sizinle tanışarak bilgilerinizden istifade edebilsem veya en azından mail yolu ile özel ipuçları alabilsem sizden. Şu an bende site hazırlama aşamasındayım ve eminim ki ortalama 3-4 ay emek verdikten sonra sitem bana düzenli kazanç sağlayacak hale gelecek. Eğer bilgilerinizi benimle paylaşırsanız veya en azından özel ipuçları verirseniz çok mutlu olurum. Her zaman sizi takip etmeye devam edeceğim…

Reply
  Siyahpara - 15 Ocak 2017

  Guzel yorumunuz icin tesekkur ederim. Umarim projenizde basarili olursunuz. Sistem hakkında detayları incelemek için
  http://www.siyahpara.com/online-servet-sirlari/ göz atın güzel bir rehber oldu ön siparişte indirim yaptım blog takipçilerine. Bol kazançlar!

  Reply
mujdat bagci - 18 Ocak 2017

Tebrik ederim sizi. Ben 1 senedir Network Marketing ve Affiliate Marketing _(Satış Ortaklığı) işlerini araştırıyorum. Türkçe ve İngilizce olarak benim de web sitesi açmak gibi bir düşüncem var. Ne hikmettir sizin yazınız denk geldi bi anda.Satış ortaklığında hit bir siteye sahip olmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bana da mail yoluyla herşeyinizi açıklamadan önemli ipuçlarını içeren yazınızı gönderirseniz çok memnun olurum. Allah’a emanet olun…

Reply
Sancak - 25 Ocak 2017

Hocam site adresinizi gonderebilimsiniz rica etsem en azindan kategori ve ipuclari bekliyorum

Reply
ErcanYılmaz - 29 Ocak 2017

Hocam selamlar uzun süredir sizi takip ediyorum paylaşımlarınızda oldukça cömertsiniz zaten bende bu kitabı satın alacağım ve ön kayıt yaptım ama keşke bir çekiliş filan yapsaydınız uyelere özel ücretsiz hediye etseydiniz 🙂

Reply
Esat - 6 Şubat 2017

Bu yöntemi çok merak ediyorum online servet sırları kitabını satın lacağım

Reply
mert - 3 Mart 2017

site çok ağır linke tıkladığımda diğer sayfa çok geç açılıyor bir kaç pcden farklı şekillderde denedim.

Reply
  Siyahpara - 4 Mart 2017

  Merhaba, herhangi bir probleme rastlanması

  Reply
Emre - 28 Mart 2018

Sizinle sadece 5 dakika bile olsa konuşmak istiyorum Skype`dan görüşme ayarlamak istiyorum.Size de uyarsa heymeemre kullanıcı adım .

Reply
  Siyahpara - 28 Mart 2018

  Konuşalım tabiki neden olmasin 🙂

  Reply
internetten kazanç - 23 Şubat 2019

bende amazon ile para kazanmak istiyorum ne kadar bütçe gerekir acaba başlangıç için ?

Reply

Leave a Reply: