2

Xticaret Güvenilir Mi?

Xticaret zamanında güvenilir bir sistemdi fakat 2018 itibari ile proje sona erdi.

Geçmişte bloğumda xticaretle ilgili bir çok makale ve para kazanma yönteminden bahsettim. O zamanlarda proje işe yarıyordu ve iyi işliyordu ama etkili bir şekilde yönetilemediği için proje durduruldu. X ticarette büyük bir müşteri kitlesi ve veri tabanı bulunuyordu döneminde gerçekten çok büyük abone sayısına sahipti. Xticaret üzerinden o döneme göre çok iyi paralar kazandık keşke sistem devam etseydi belki bu gün daha iyi yerlere gelebilirdi.  Xticaretle ilgili bloğumdaki bir çok yazı hala yayında zaman buldukça bu yazıları silmeye çalışacağım.

Xticaret Güvenilir Mi? Ödeme Yapıyor mu? Kazanç Kanıtlarıyla Birlikte…

Bu makalede Türkiyenin ilk satış ortaklığı sitesi olan Xticaret‘ten bahsedeceğiz. İnternetten para kazanma yoluna çıkan girişimcilerin en çok merak ettiği konu güvenmeselesidir bir çok yeni girişimci ortaklık sistemlerinin güvenli olup olmadıklarını merak eder. Peki Xticaret bu konuda gerçekten güvenilir mi? Evet Xticaret güvenilir kanıtları da aşağıdadır konu hakkındaki merakınızı makaleyi okurken gidereceğinizi umuyorum.

Xticaret Nedir?(xticaret resmi sitesi)

XTicaret tamamen Türk sermayesiyle kurulmuş ve %100 Türkçe bir pazarlama platformudur. Xticarete üye olan ürün sahipleri ürünlerini satış ortakları vasıtasıyla pazarlamak amacıyla xticarete koyarlar bunun belirli bir ücreti vardır. Xticaret e isteyen herkes kayıt olup hemen ürün satmaya ve ürünlere satış ortağı olarak para kazanmaya başlayabilir.

Benim bu ayki kazancım aşağıda örnek kazanç tablonuz bu şekilde olabilir. Sadece başkalarının ürünlerini satıyorsunuz okadar. Sonra paranız hesabınıza yatıyor. Bu ay vergiler hariç net 1,500 TL hesabıma yattı.

Xticaret kazançlarım

Xticaretten bu ay kazandığım net tutar!

Xticaret kullanımı kolay ve tasarım açısından güçlü-güvenli bir sistemdir. Satış ortakları ürünlere onay beklemeksizin anında ortak olurlar. Bir çok satış ortaklığı sitesinde ürünleri satabilmek için onay almak adına beklersiniz fakat xticarette böyle bir durum söz konusu değildir. Kayıt olursunuz bir kereliğine 20 TL yi ödersiniz ve anında ürün satmaya başlarsınız. 20 TL yi kredi kartı, paypal, havale, posta ve daha bir çok ödeme yoluyla tek seferliğine ödersiniz bundan sonra ömür boyu istediğiniz anda herhangi bir ürüne ortak olabilirsiniz.

Xticaret güvenli mi?

Xticaret Türkiye deki satış ortaklığı sistemleri içinde en güvenilirve ödemelerinde en sadık – hızlı olan tek ve ilk sitedir. Alışverişler 128 bit SSL sertifikasıyla hiç bir şekilde kart bilgileri siteye ulaşmadan %100 şifreli bir şekilde bankaya gönderilir. Aktivasyon anında yapılır, komisyonlar gerçek zamanlı olarak hesaba geçer ayrıca satış ortakları da satışlarını anlık olarak panellerinden takip edebilirler.

Xticaret in güvenli olup olmadığını görmek için aşağıdaki resmi bir incelemenizi tavsiye ederim. 

Xticaret kazançlarım

Xticaretten bu ay kazandığım net tutar!

Xticaret Satış ortaklığı sistemine üye olmak için hemen tıklayın!

Resimde komisyon bilgileri ve alınan ödemelere ait raporu görebilirsiniz. Xticaret güvenli bir şekilde ödemelerini aksatmadan her ayın 15. gününde olmak üzere ayda 2 kez yapar. Başlarda iş bankasına yapılan ödemeler şimdi başka bankalara da yapılıyor. Ödeme kısmında hiç bir sorun yaşamazsınız emin olabilirsiniz. Çünkü onlarda bu iş sayesinde ayakta kalıyor yani satış ortaklarına düzgün ödeme yapmalılar ki ortaklar da satış yapmaya devam etsin.

Xticaret ödeme konusunda güvenli ama alışveriş konusunda güvenli mi?

Xticaret üzerinden bir çok kez alışveriş yapmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki ödeme alt yapıları çok çeşitli ve çok başarılı. 3d Secure özelliği ile bankadan telefona gelen şifre ile güvenli alışveriş yapmak mümkün. Ödemenizi yaptıktan sonra hemen ürün sayfasına yönlenip elektronik ürünse download linkine, fiziksel ürünse kargolama sayfasına yönleniyorsunuz.

Xticaret güvenli iade sistemi

Eğer memnun kalmadığınız bir ürün olursa hemen xticaret e bir bildirim maili gönderip çok kısa bir süre içinde iade talebinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu konuda inanılmaz ilgili bir ekibi var. Ürün sahibi cevap vermezse bile xticaret yetkilileri müşteriyle ilgileniyor.

Xticaret faal bir ltd. şirket olduğu için sistem üzerinde dönen alışverişlerden devlete vergi ödemesi yapılan bir yapıya sahiptir. Satış ortaklarının bile yaptığı alışverişlerden devlete vergi ödenir. Dini değerlerimiz bakımından olaya bakıldığında devlete vergi ödendiği için xticaret üzerinden kazanılan paralar helal kazançlardır.

Sonuç olarak satış ortaklığı sistemini Türkiy’de ilk başlatan xticaret.com benim de sürekli kullandığım ve ödemelerimi aksamadan aldığım bir platformdur. Eğer siz de xticarete üye olup heme ürün satmaya başlamak için aşağıdaki linklere tıklayarak xticaret sayfasından üyeliğinizi açabilirsiniz.

Xticaret Satış ortaklığı sistemine üye ol

Xticaret Ürün Satmak için üye ol

Click Here to Leave a Comment Below 2 comments
mustafa - 18 Ekim 2016

xticaret gerçekten para kazandırıyor şüpheniz olmasın…Bende başta her türk gibi ön yargılıydım ama 25 tl lik risk için deydi doğrusu.Şimdi devasa paralar kaldırıyorum tabi bir öğrenci için :d…. Bence pc başındaysanız tam size göre bir iş….

Reply
    mert - 24 Ağustos 2017

    mustafa karderdeş ben yeni açtim nasıl kullanacagımı bilmiyorum sen nasıl yayınlayıp sattın

    Reply

Leave a Reply: