2

WordPress için En iyi Affiliate Marketing Temaları

woocommerce wordpress compatible themeTema fiyatına E-Ticaret sitesi kalitesinde satış ortaklığı siteniz olsun ister misiniz?

Affiliate Merketing yaparak başkalarının ürünlerini satmak amaçlı tasarlanan WordPress tabanlı en iyi ve en çok satan Affiliate Marketing temalarını bir araya getirmeye çalıştım. Themefores.net üzerinden satışının yapıldığı bu temalar Woocommerce denilen alışveriş sistemi eklentisi ile uyumlu olarak tasarlanmış temalar.

Temaları indirip mevcut wordpress sitenize eklediğinizde woocommerce eklentisini de kurarak sitenizi bir affiliate marketing sistemine çevirebilirsiniz.

Bu temalarla ne yapılabilir?

Bu temalarla wodpress üzerinden basit ama etkili bir E-ticaret sitesi kurabilirsiniz. Ayrıca başkalarının ürünlerini satmak için bir affiliate sitesi ya da bir ürün inceleme sitesi kurabilirsiniz. Yapmanız gereken işlem çok basit aslında,

1: WordPress kurulumu

2: Woocommerce uyumlu bir tema (bu sitede yüzlercesi var)

3: Woocommerce ücretsiz eklenti kurulumu ve ayarları

4: WordPress üzerinden yazı ekler gibi ürün ekleyip woocommerce ayarlarından affiliate/external seçeneğini seçip ürünü yayınlamak

5: SEO ile ürünlerinizi ön plana çıkarmak ya da adwords reklamları ile desteklemek

Sonuç: Buradaki gibi ya da bunun gibi bir siteniz olsun 🙂

Affiliate Theme Kategorisine Nasıl Ulaşılıır?

Themeforest sitesine üye olunur ve bir tema seçilir, tema fiyatına göre farklı ödeme kanallarından themeforest e para yüklenir ve ilgili tema indirilir.

Bu linke tıklayın ve wordpress için woocommerce uyumlu tüm affiliate, eticaret temalarını görüntüleyin önizleme bölümlerinden ortaya çıkartabileceğiniz aşağı yukarı bir siteyi gözünüzde canlandırıp dilediğinizi seçin ve indirin hemen kendinize uygulayın.

Bir temayı satın aldıktan sonra tema hayatta oldukça tüm güncellemelerini ücretsiz olarak alabiliyorsunuz.

Click Here to Leave a Comment Below 2 comments
Cem Cüney ÖZTÜRK - 8 Kasım 2015

Woocommerce Flatsome temasını kullanarak çok dilli (İngilizce, Fransızca,Almanca) yeni bir e-commerce sitesi kurmayı amaçlıyoruz. Ciddi, profesyonelce yapılacak bir çalışma ve sonrasında verilecek teknik destek bizim için son derece önemli.
Sizinle mümkün müdür? Değil ise bu konuda bize destek/hizmet verebilecek birilerini ya da bir kurumu önerebilir misiniz?
Teşekkürler

Cem Cüneyt ÖZTÜRK

Reply
    Siyahpara - 8 Kasım 2015

    Merhaba Cem bey,

    Size bir E-posta gönderdim E-posta üzerinden konuşabiliriz. İyi çalışmalar

    Reply

Leave a Reply: