Web Sitenizden Para Kazanmak İster Misiniz

Web sitenizden extra para kazanmak ister misiniz?

Bir web siteniz var ve ne yaptıysanız kazanç elde edemiyorsunuz. Eğer böyle bir durumdaysanız web sitenizden para kazanabilmek için aşağıdaki ilginç yöntemi kullanabilirsiniz.

Siteniz popüler olsun veya olmasın herhangi bir önemi yok yeter ki faal durumda olması yeterli. Siteniz veya sitelerinizi backlinks.com a eklediğinizde her link kabulünde para kazanabiliyorsunuz. Pagerank değerinin sıfır olması tabii ki kazanılacak olan paranın miktarını azaltıyor fakat pagerank değeri yüksek bir çok siteniz varsa bu programa dahil edip host masraflarını çıkartacak oranda paralar kazanabilirsiniz. Bahsi geçen site yani backlinks.com, bir link satış pazarıdır.

Bu programa girebilmeniz için backlinks.com a üye olup web sitenizi ekletmeniz yeterli. Web sitenize gelen link ekleme taleplerini kabul ettiğinizde programdaki bakiyeniz atış gösteriyor. Bakiyeniz belirli bir orana ulaştığında ödeme paypal hesabınıza gönderiliyor. Bunun yanında ücretli olarak link satın almak isteyenler de bu siteye üye olup ödemesini gerçekleştirdikten sonra backlink satın alabiliyorlar.

Bu programdaki Link alış fiyatları aşağıdaki gibidir:

Pagerank 0 Siteler: Ana sayfa ve alt sayfalar: $.50 Pagerank 1 Siteler: Ana sayfa $1 Alt sayfa:$1 Pagerank 2 Siteler:Ana sayfa $2 Alt sayfa: $2 Pagerank 3 Siteler:Ana sayfa $4 Alt sayfa:$3 Pagerank 4 Siteler:Ana sayfa $6 Alt sayfa:$4 Pagerank 5 Siteler:Ana sayfa $9 Alt sayfa:$7 Pagerank 6 Siteler:Ana sayfa $25 Alt sayfa:$20 Pagerank 7 Siteler:Ana sayfa $60 Alt sayfa:$50 Pagerank 8Siteler:Ana sayfa $150 Alt sayfa:$100

Bu programdaki Link satış fiyatları aşağıdaki gibidir:

Pagerank 1 Siteler: Ana sayfa $.50 Alt sayfa:$.50 Pagerank 2 Siteler:Ana sayfa $1 Alt sayfa: $1 Pagerank 3 Siteler:Ana sayfa $2 Alt sayfa:$1.50 Pagerank 4 Siteler:Ana sayfa $3 Alt sayfa:$2 Pagerank 5 Siteler:Ana sayfa $4.50 Alt sayfa:$3.50 Pagerank 6 Siteler:Ana sayfa $12.50 Alt sayfa:$10 Pagerank 7 Siteler:Ana sayfa $30 Alt sayfa:$25 Pagerank 8Siteler:Ana sayfa $75 Alt sayfa:$50 Ayrıca bu programdaki diğer bir özellik ise satış ortaklığı sistemi ile para kazanmak. Sizin referansınızdan sisteme dahil olan kişiler eğer, link alımı ya da link satışı yapıyorlarsa 2 ila 5 kat arasında para kazanabiliyorsunuz. Sistem test edildi ve 100% güvenilir. Ayrıca link satın almak için de epey cüzi miktarlar ödenmesi ekstra güzel bir özellik. SİSTEME ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN!

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: