1

Uçak bileti satış sitesi kurmak ve bileti satış ortaklığı yapmak

Satış ortaklığı nın nimetlerinden faydalanarak internetten farklı kazanç fikirleri edinebilmek mümkün. Bunlardan biri de son zamanlarda çok popüler hale gelen uçak bileti satış ortaklığı ile kazanç sağlamak. Popüler hale gelen bu yöntemin detaylarını yazacağım ve beraberinde hangi satış ortaklığı siteleri uçak bileti satış ortaklığı veriyor bunun gibi bilgileri de bulabileceksiniz.

Giriş ve işi anlama

Her işe başlarken küçük büyük fark etmez ilk olarak işin işleyişini iyi anlamak gerekli. Tam olarak ne yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Sistemi kurduktan sonra satışları arttırmak için küçük bir bütçe ile google adwords reklamı ile sitenizi destekleyebilirsiniz. Eğer herhangi bir satış ortaklığı sitesine üyeliğiniz varsa zaten işin büyük bir bölümünü halletmiş sayılırsınız sadece yapmanız gereken sitenizi kurup firmalar eklemek.

Herhangi bir satış ortaklığı sitesine üyeliğiniz var mı?

Bu soruya cevap evet ise zaten yukarıda bahsettiğim gibi işin bir bölümü hallolmuş sadece bir site üzerinden içerikleri girerek ortaklık linklerini sayfalara eklemek gibi işlemlerin yapılması gerek. Peki herhangi bir ortaklık sitesine üyelik yoksa benim size tavsiyem gelirortkları.com a üye olmaktır. Türkiye de uçak bileti satış ortakığı veren sitelerin başında gelirortaklari.com gelir. Bu siteye üye olabilmek ve sitenizi onaylatabilmek için bir web sitenizin olması şartı bulunuyor dolayısı ile üye olmadan önce bir web sitesi kurmanız gerekli.

Uçak bileti satış sitesi kurmak

Aslında Uçak bileti satış sitesi kurmanın normal bir satış ortaklığı sitesi kurmakla hiç bir farklı yok sadece içerik olarak biraz farklı kurgu yapmanız gerekiyor. Eğer daha önce herhangi bir satış ortaklığı sitesi kurmadıysanız ve bu konuda deneyiminiz yoksa bu işi öğrenmeniz açısından adım adım satış ortaklığı sitesi kurmak makalesini okumanız ve kurulumu çok iyi öğrenmeniz gerekli. Siteyi kurduktan sonra sitenizi uçak bileti satışı için düzenlemeniz gerekmekte bunun için bir wordpress teması edinmelisiniz.

Uçak bileti satış ortaklığı sitesi nasıl kurulur

Uçak bileti satış ortaklığı siteleri

Şüphesiz bir çok satış ortaklığı sitesi var ama benim en favori ortaklık sitelerimden biri gelirortaklari.com dur. Bu sitede türk hava yolları ve perakende uçak bileti satan bir kaç firmanın daha ortaklık programları bulunuyor.

ucak-bileti-satis-ortakligi-sitesi-kurmak2

Gelir ortakları satış ortaklığı sitesine üye olmadan önce onay alabileceğiniz içeriği dolu ve çalışır durumda olan bir web sitesine ihtiyacınız var demiştik eğer siteniz başvuruya kabul edilecek duruma geldiyse sizi onaylarlar. Manuel onaylama sistemi yapıyorlar yani başvuran tüm siteleri tek tek gözden geçiriyorlar bu yüzden siteniz belirli bir yere gelmeden başvuru yapmayın ya da trafik alan faal bir siteniz üzerinden başvuru yapın.

Gelirortakları nasıl kullanılır?

Aşağıdaki video, digitouch firması tarafından youtube a yuklenen bir eğitim videosu bu videoda panel kullanımından bahsediyorlar üyeliğiniz onaylandığında panele yabancılık çekmemek için bu videyu izlemenizi tavsiye ederim.

 

Click Here to Leave a Comment Below 1 comments
İzmir Uçak Bileti - 2 Nisan 2019

Çok güzel bir anlatım olmuş ger.ekten bilgilendirici bir yazı. Bu tarz yazıların daha sık gelmesi çok işimize yarar efendim.

Reply

Leave a Reply: