89

Recyclix nedir? Güvenilir mi?

Artık bu yöntem işe yaramıyor lütfen dikkate almayınız

Recyclix nedir? Güvenilir Mi?

(Ödeme Kanıt Dekontları Yazının Altındadır)

“Geri dönüşüm” ve “geri dönüştürülebilen atıklar” sözcüklerini sanırım duymayan kalmamıştır. Normal şartlarda atıkların geri dönüşüm işlemi bizim için sadece çevreyi korumak anlamına gelmekteydi fakat teknoloji artık bu durumu değiştirdi. Recyclix ile artık geri dönüşüm işlemlerinden para kazanılabiliyor ve bu işi sizin için bir firma yapıyor siz de oturduğunuz yerden internetten para kazanıyorsunuz. Bu sayfaya geldiğinize göre zaten Recyclix ile ilgili bir ön bilgiye sahipsiniz demektir çünkü siz Recyclix güvenilir mi? sorusuna cevap için bu sayfadasınız. Bu sayfa da  göreceğiniz kanıtlar ve firma ile ilgili bilgiler size yatırım yapıp yapmama konusunda yol gösterecektir fakat öncesinde bilmeyenler için Recyclix ile ilgili kısa bir bilgi makalesine yer vermek istedim.

Recyclix nedir?

Geri dönüştürülebilir atıkları sizin adınıza satın alıp ve geri dönüştüren geri dönüştükten sonra yine sizin yerinize satıp bu ticaretten sizin payınıza düşeni ödeyen güvenilir Polonya merkezli bir şirkettir.

Recyclix Avrupa’da çeşitli yatırım projeleri yerine getirir ve kontrol eder ve merkez ofisi Varşova’da bulunmaktadır. Yakın bir gelecekte etkisini diğer ülkelere de genişletmeyi planlayan, uzun süredir plastik üretimi ve geri dönüşümüyle ilgilenen önde gelen uluslararası şirketlerle işbirliği yapmaktadır.

 

Recyclix nasıl işliyor?

İşleyiş aslında çok basit geleneksel network marketing sistemleri gibi üye toplama veya saadet zinciri sisteminde değil aksine sizin verdiğiniz parayı kullanarak firma atık maddeleri satın alıyor ve kendi geri dönüşüm tesislerinde atıkları işleyip granül maddesine çeviriyorlar 35 gün süren bu süreç sonunda işlenen geri dönüşüm maddesi sizin adınıza satılıyor ve elde edilen kar i yatırımcılara paylaştırıyorlar.

İşleyiş toplamda 35 gün sürüyor dedik bu süre zarfındaki ilk 3 hafta kazançtan %6 lık pay veriliyor akabinde 2 hafta daha beklendikten sonra bir %8 lik pay daha veriliyor toplamda 5 haftada yatırılan para % 14 kar getiriyor.

20 Euro luk tanıtım amaçlı para otomatik veriliyor.

Sisteme üye olduktan sonra şirket tanıtım amaçlı herkese 20 Euro luk bir para hediye ediyor bu bakiye demo değil yani gerçek bir para fakat sistemi faliyete geçirip 20 Euro luk hediye miktar ile atık satın aldıktan sonra haftalar sonra elde edilen kar 20 Euro ya ulaştığında paranızı çekebiliyorsunuz.

Nasıl Başlanır?

Sistemde atık alıp satmanın yanında birden çok kazanç modeli var onları da ileride anlatacağım fakat özetlemek gerekirse referans sistemi ile sizin üzerinizden sisteme giren ve para yatıran kişiler üzerinden de sistem size ekstra gelir sağlıyor. Dolayısı ile buradan üye olursanız benim referansımla üye olmuş olursunuz bende başkasının referansı ile üye oldum. Destek olursanız sevinirim 🙂

Üye olur olmaz zaten hesabınızda 20 Euro göreceksiniz ve sayfanın altına indiğinizde satın al butonuna tıklar tıklamaz sistem otomatik olarak ham maddenizi satın alıp süreci başlatıyor. Bundan sonrası beklemek.

 

Üyelik Paneli Bu Şekilde

Üye paneli tıpkı bir fabrikaya benzetilmiş  üstte ne kadar paranız var onu gösteriyor ve bu parayla ne kadar atık alınmış aşağılara indikçe atığın granüle dönüşüm süresi takip edilebiliyor. Benim referansımla buradan üye olarak panelinizi görebilirsiniz.

recyclix-uyelik-paneli

 

Ne kadar kazanç sağlar?

Şunu samimiyetle söyleyebilirim en kısa zamanda ir yatırım yapacağım (bütçemi ayarladıktan sonra) ve uzun zamandır araştırdığım bu elir modeli üzerinden yerli yabancı bir çok kişi çok güzel paralar kazanmış kanıtları da bir çok yerde mevcut. Sistemin yardım belgelerini baştan sona okudum diyebilirim her şey çok açık ve net. Ne kadar kazandırır? sorusuna yanıt olarak yatırdığınız kadar cevabını veriyorlar. Yani şunu da belirtmek gerekir, 20, 30 Euro para yatırıp kimseyi zengin edecek bir sistem değil ama uzun vadede ciddi paralar kazandıracağı kesin ve net bir sistem.

Minik miktarlarda yatırımla büyük beklentilere girmemek gerek fakat bir çok ülkede fabrikaları olan faal olarak yıllardır işleyen bu sisteme güvenen on binlerce insan var. Eğer elinizde 1.000 Euro kadar bir para varsa direk yatırın derim çünkü 35 günde 1000 Euro hiç bir faiz sisteminde %14 kazandırmaz bunu herkes bilir. Bunun yanında manevi düşünen ve dibi bakımdan faize girmek istemeyen kişiler için çok uygun bir sistem çünkü burada gerçek bir ticaret ve iş emeği var sonuçta bir şeyler alınıp satılıyor ve herkes bu işten payını alıyor diyebiliriz.

Sistemi ilk gördüğümde klasik network yalanı sanmıştım ama biraz araştırıp adamların fabrikalarına kadar video ve resimleri gördükten sonra ciddi ciddi bir iş yaptıklarının farkına vardım en azından saadet zinciri gibi bir saçmalık değil.

 

Recyclix 60 Gün İçinde İşlemsiz Üyelikleri İptal Eder

Eğer sisteme üye olup demo parayı kullanarak testleri tamamladıktan sonra 60 gün içinde hla herhangi bir ödeme yapmadıysanız ve gerçek para ile yatırıma geçmediyseniz sistem üyeliğinizi otomatik olarak kapatır ve aynı eposta hesabı ile bir daha üyelik açamazsınız. Ayrıca deaktif edilerek kapatılan üyelik para yatırmanız için bile açılmaz tekrar sisteme dahil olmak için yeni bir üyelik yapıp en az 20 Euro yatırımla geri dönüşüme başlamanız lazım.

Bu durum aslında sistemin ne kadar güvenilir ve işi ciddiyetle yaptığının ifadesidir bence çünkü işlem yapılmayan üyeliklerin sistemde kalması sadece veri tabanı kirliliğidir ve bu kişileri tekrardan aynı eposta ile üye etmemeleri de yeni hesap açarak yeniden sisteme girmelerine itmektedir.

 

Neden Kendi Paralarını Kullanıp Daha Çok Kazanmıyorlar?

Recyclix in sitesinde bu sorunun cevabını insanların ilk aklına gelebilecek soru olduğunu düşünerek yanıtlamışlar zaten cevap aynen aşağıdaki gibi;

recyclixgüvenilir mi

Son derece mantıklı yani işin içinde hiç bir kötü niyet ve çıkar yok çok iyi kurgulanmış bir sistem diyebiliriz başkalarının yatırımıyla bir mal alınıyor bu mal belirli bir süre zarfında işlenerek ürüne çevriliyor ve satıldıktan sonra herkes payını alıyor.

İleriki günlerde konuyu daha detaylı araştırıp ödeme kanıtlarını da sağdan soldan toparlayıp bu yazıya eklemeyi düşünüyorum. Sonuç olarak elinizde yatırımlık bir paranız varsa ve sabırlıysanız çok ciddi paralar kazandıracak bir sistem bu. Sıradan saadet zinciri ve network marketing saçmalıklarıyla karıştırmadan ön yargısız bir şekilde Recyclix.com u kendi sitesinden inceleyip aradığınız tüm soruların cevabını orada bulabilirsiniz.

Recyclix Ödem Kanıtları (Dekontlar)

 

Kanıt 1

 

IMG_20160610_183553_zpsonwfova3 IMG_20160610_183643_zps2g1co1ni

IMG_20160610_183811_zpsimf7vg1w

IMG_20160610_183842_zpsmil58fkv

Screenshot_2016-07-13-16-47-38_zpsnbi3q3zp Screenshot_2016-07-13-16-48-21_zpsopnpvgr9

Screenshot_2016-07-13-16-49-36_zpsnkjvovvc Screenshot_2016-07-13-16-50-19_zpsufcfd71d Screenshot_2016-07-13-16-50-54_zps8g7xfubx

 

Screenshot_2016-07-13-16-52-12_zpst15pqgjo Screenshot_2016-07-13-16-52-38_zpsn2grolww

 

 

Bu içeriğe yorum bırakmak için tıklayın 89 yorum
numan - 1 Temmuz 2016

hocam siz kullanmaya devam ediyormusunuz ve odeme alabildiniz mi , guvenilirligi konusunda neler soyleyebilirsiniz , referansinizla uye oldum ancak daha yuklu bir yatirim yapamiyorum guvenemedigim icin.

Reply
  Siyahpara - 9 Ağustos 2016

  Uzun zamandır başka bir projeyle uğraştığım için yatırım yapamadım g-fakat yatırım yapan bir kaç arkadaşım var ödeme knusunda sıkıntı yaşamıyorlar. Fakat ilk kez yatırım yapacaksanız küçük miktarlarla başlayın derim.

  Reply
seslidunya - 27 Temmuz 2016

teşekkürler

Reply
Mehmet nuhoğlu - 10 Ağustos 2016

3 gün önce para çektim bu siteden üye olmuştum özgür hocam destekleriniz için teşekkürler çok yardımcı oldunuz gerçekten 🙂

Reply
  Siyahpara - 10 Ağustos 2016

  Selam Mehmet rica ederim bende ilk yatırımımı bugün yaptım umarım birlikte daha çok kazanırız sen ne kadar para çekebildin?

  Reply
Dilek - 10 Ağustos 2016

Merhabai bana da bugün recyclix ile ilgili bir mail geldi, mesaj içeriğinde bloguma dekont görüntülerini ekliyorum, çok kazançlı vs. şeklinde bir tanıtım maili geldi . İlk başta blogumda yayınlatmak için reklam önerisi sanıp sevinmiştim ama değilmiş 😀

Reply
  yucel - 18 Ağustos 2016

  Sabır ve iyi bir strateji ile para kazanılıyor. Hemen başlayıp kazanırsın diyenlere kanmayın sermayeniz azalır.Sistemdeki mantık karışık gibi görünse de aslında çok basit.

  site türkçeye çevrilmiştir. Bir çok pozisyon ile kazanç sağlanabilir ayrıntıları üyeliğinizden sonra paylaşabilirim. Riskin az sabrın çok olacağı bir dönem.

  Reply
   Gökhan - 2 Ocak 2017

   Merhaba Yücel bey. ben Gökhan. Bu sistemi biraz araştırdım güvenilir gibi görünüyor. Verdiginiz linki tikladim ama yönetici hesap numarası için ne yazmamiz lazim?

   Reply
  yucel - 21 Eylül 2016

  https://recyclix.com/?id=1e936b9bd7e0c8 Tıkla üye ol ve bedava 20€ ile işe başla. 60 gün dene beğenmezsen, çeker gidersin, sıfır risk. Dünyanın geleceğe dönük en iyi network işlerinden birisi. Uluslararası ortaklık ve dostluk. Gelecek nesil için yeşil dünya. Plastik atık geri dönüşüm işi, kurulu düzen. yatırım miktarına göre kazanç var. Kararı sen ver.İster 20€ ister 98000€ (Lütfen 1000€ yatır bir ayda 140€ kazan diyenlere aldanmayın öyle bir şey maalesef yok,farklı kazanç tercihleri var. Kısa-orta ve uzun vade, tercih ve para sizin) Ben kimseye hediye vermiyorum.Ancak sistem hakkında doğru bilgilerle destek verebilirim. Doğru bilgi ve yeterli yatırımla, insanları kandırmadan, riskleri bir nebzede olsa paylaşarak, bu işi yapmak isteyenler deneme sürecine bekleniyor. (Üyeler için siteye canlı kamera bağlantıları eklenmiştir.Gelişim sürmektedir.)

  Reply
   yucel - 4 Ekim 2016

   ALLAH gecinden versin, ölüm halinde, mirasçı yada mirasçıların ölüm
   belgesi ve mirasçı olduğunu belirten resmi evrakları recyclix e
   ulaştırmaları halinde, hesap onlara kalıyor. Bu konu firmaya sorularak doğrulanmıştır. https://recyclix.com/?id=1e936b9bd7e0c8

   Reply
  yucel - 29 Eylül 2016

  Kısmet ayağınıza gelmiş. Kaçırdıysanız buradan https://recyclix.com/?id=1e936b9bd7e0c8 kayıt olabilirsiniz.

  Reply
  Ali Aşkar - 13 Nisan 2019

  2016’da 700 euro para yatırdım sonra fabrikada yangın çıktı dediler param da orada kaldı

  Reply
Recep Ercan - 17 Ağustos 2016

Geri dönüşüm işine girmek isteyenler benimle iletişime gecebilirler benim linkimle abone olun beraber kazanalım. recep659@hotmail.com linkim aşağıdadir her türlü soruyu sorabilirsiniz

Reply
Recep Ercan - 17 Ağustos 2016

https://recyclix.com/?id=386403a2d2fe2b
Linkimden üye olabilirsiniz

Reply
Muhammed Fidan - 17 Ağustos 2016

Parayı hesaba havale etmek için ücret alınıyor mu? Yatırım hesabına euro olarak göndermek için yani almak için değil.

Reply
Tunahan - 26 Ağustos 2016

Türkiyede yasal çalışma izni görünmüyor, ne kadar dq internet üzerinden kazanç olsada kazanimlar ciddi kazançlara ulaşınca devlet buna müdahele edecektir.bu konuda bi tedbirleri var mi peki ortaklarını koruma ve güvence altına almak gibi

Reply
Cihan - 23 Eylül 2016

Arkadaşlar Merhaba,
Bu siteye üye oldum ve 20euro başlangıç ile başladım. Çok araştırdım bu siteyi ve inanılmaz derecede güvenim oluştu. Adamlar McDonald’s ile anlaştılar. McDonalds’ın plastik atıklarını alıp geri dönüşüm sağlayacaklar.Bu sistem gelişen ve büyüyen bir sistem arkadaşlar. Benim linkimden üye olan arkadaşlara her türlü desteği ve yardımı sağlamaya hazırım. Ne sormak isterseniz yanıtı bende var emin olabilirsiniz. Nasıl para çekilir , yatırılır ? sistemin nasıl işlediği hakkında vb. her türlü desteği sağlamaya hazırım. İsmim Cihan. mail adresim ise : cihantariman@hotmail.com

Reply
Mustafa karaman - 3 Ekim 2016

Hangi bankadan hesap acmak avantajli acaba

Reply
Cihan - 4 Ekim 2016

Arkadaslar bu siteyi hergun arastiriyorum. Herhangi bir haber var mi yok mu gibisinden. Sirket almanyada bir toplantiya katilmis letonya bakani ve o da bu sistemi destekliyormus. Hatta sirket italyada bir fabrikanin devrini alip o ulkede atik donusumune baslamaya hazirlaniyorlarmis. Bu konuyla ilgili cok arastirma yapiyorum tavsiye ederim

Reply
fikirpara - 9 Ekim 2016

Herkese selamlar; biliyorsunuz sisteme kredi kartınıza ödeme yaptığınızda %5 komisyon kesiliyor. Eğer beni sponsor olarak eklerseniz , sizin yapacağınız ödemeden ben %10 komisyon alacağım için %5 i size iade edeceğim.

İletişim için ; fikirpara@yahoo.com
(bana bu mailden ulaşabilirsiniz)

Reply
  yucel - 12 Ekim 2016

  Recyclix in sitedeki sözleşmesinin aşağıdaki hükümlerine dikkat ediniz.

  “Getirdiğiniz üyeler arasındaki ortaklara bonus, iade ya da ödül ödemesi yapmanıza izin verilmez. Böyle bir eylemde bulunmanız hesabınızın kalıcı olarak askıya alınmasına sebep olabilir.

  Recyclix Sp.z o.o., bu şartların ihlal edilip edilmediğiyle ilgili takdir yetkisine sahiptir ve bu şartların ihlal edilmesi, Web Sitesinin tarafınızdan kullanımının sonlandırılmasına sebep olacaktır.

  Hizmet şartlarının ihlal edilmesi nedeniyle engellenmiş hesaplarda bulunan fonların geri ödenmemesi söz konusu olabilir. Yönetimin kararı doğrultusunda, bu fonların hayır amaçlı olarak ya da çevreyle ilgili diğer projeler için kullanılması hakkını saklı tutarız.”

  İşin ciddiyetini kavrayalım.

  Reply
   Fatih - 15 Aralık 2016

   Yücel bey iletişim bilgilerinizi yazabilirmisiniz

   Reply
Furkan - 10 Ekim 2016

Sistem hakkında yeterince bilgiye sahibim. Ortağım olursanız sizlerede yardımcı olabilirim.

Buradan kayıt olabilirsiniz : https://recyclix.com

Reply
umut - 14 Ekim 2016

KREDİ KARTIYLA PARA GÖNDERSEM BANKA ÇOK PARA KESİYORMU HAVALE ÜCRETLERİ ÇOK YÜKSEK

Reply
SERDAR - 15 Ekim 2016

Kardeşler ben bir çılgınlık yaptım 12300 tl yatırdım bakalım bir hafta sonra ilk %06 yı alacam 174 euro gelecek artık çekebilir im inşallah

Reply
  Siyahpara - 15 Ekim 2016

  Wow tebrikler karsiligini tez zamanda alirsiniz umarim.

  Reply
   Cihan - 17 Ekim 2016

   Arkadaşlar bu site ilgili birçok habere ve bilgiye sahibim. İsteyen arkadaşlar bana mailimden : cihantariman@hotmail.com ulaşabilirler. Üye olmak isteyen arkadaşlar emin olun ki çok kazanacaksınız. Her türlü yardımı yapmaya hazırım arkadaşlar.

   Reply
  sami - 19 Ekim 2016

  12300 tlnin ne kadarı ekipmana gitti kardeş?

  Reply
  ERSAN - 25 Ekim 2016

  Rahat ol ben 20000 tl yatırdım çekiyorum mis gibi

  Reply
   selcuk - 1 Şubat 2017

   kardeşim dekont varmı yardımcı olursan bende girmeyi düşünüyorum.

   Reply
  ilhan - 9 Ocak 2017

  serdar kardes nasil oldu bilgiledirirmisin hepimizi

  Reply
sami - 18 Ekim 2016

iyice araştırdınızmı arkadaşlar ponzi falan olmasın

Reply
Yasin - 19 Ekim 2016

Yorumumu yayınlamanıza gerek yok zaten yayınlamazsınız da Recyclix’i önermeniz ileride sizin güvenliğiniz için büyük sorun olacak. Recyclix battıktan sonra bu konu temcir pilavı gibi önünüze gelecek

Reply
  Siyahpara - 19 Ekim 2016

  MErhaba,

  Benim bu firma ile herhangi bir ortaklığım veya anlaşmam olmadığı için sorun yok. Yine de tavsiyeniz için teşekkürler.

  Reply
   harun - 20 Ekim 2016

   ben sistemi çok beğendim süper de işliyor katılmak isteyen arkadaşlara yardımcı olurum 785B-760B-84E6 kayıt için numara atıyorum bilginize arkadaşlar.

   Reply
okan - 20 Ekim 2016

merhaba.arkadaslar bende bu sistemi yeni duydum araştırma aşamasındayım.ilk başta ne kadar yatırırsak onun %14 ünü 35 günde alıyoruz diye duymuştuk,sonra kar değişebilir dediler kafam karıstı biraz.bu işten ödeme alan arkadaslar 1 ay sonunda ortalama ne kadar net kar veriyor bu şirket? bu konuda bir arkadas yardımcı olursa üye olmayı düsünüyorum.simdiden tesekkur ederim

Reply
  Cihan - 21 Ekim 2016

  cihantariman@hotmail.com ‘a mail atarsanız size yardımcı olurum okan bey. Teşekkürler

  Reply
  sami - 21 Ekim 2016

  kar oranı hiç değişmiyor hep % 14. örneğin 1000 euro yatırdınız ömür boyu her 35 günde bir 140 euro ödeniyor size.

  Reply
  Kemal - 22 Ekim 2016

  Değişmiyor değil sistemi gerçekten bilen çok az kişi var kar oranı değişiyor özel Mesaj atın size tüm detayları ile yardımcı olayim onlyme.onlyyour@gmail.com %7 ile %19 arası değişiyor. 2200 euroya kadar hep %14 ondan sonra değişim başlıyor

  Reply
   sami - 22 Ekim 2016

   ben bizzat e-maille sordum recyclixe değişmiyor dediler. kazanç hep % 14 yani

   Reply
    Kemal - 22 Ekim 2016

    Benimde bizzat 60000 euroluk hesap kullanan üyem var 5 haftada %19 kar ediyor. Demek ki değişiyor muş lütfen sistemi tam olarak çözmeye çalışın benimle görüşmek isterseniz onlyme.onlyyour@gmail.com

    Reply
     Cihan - 22 Ekim 2016

     Arkadaslar isteyenler bana whatsapptan ulasabilir. +90 548 886 86 26 . 7 24 online im. Yardimci olurum. Tum sorularinizi sorabilirsiniz

     Reply
çağrı - 25 Ekim 2016

sisteme girmeden çok araştırdım bilmeyen ve eceremeyenler çok boş konuşmalarını gördüm hep kairos ta aynı beceremeyenler ponzi diyor ben recylix e 2138 ero yatırımım var hem havele hemde bitcoinle çekim yaptım üye olmak isteyenler 37E6-B253-F2B2 bu kodu ynetici kısmına yazsın nasıl ne yapacaklarını anlatayım üye oldunuzda sistemden bana ulaşın bildiklerimi sizlerle paylaşayım.

Reply
  Cihan - 3 Kasım 2016

  Dostlar sadece Recyclix sistemi değil. Questra Holdings sistemi de çok kazandırıyor. Kazanç oranları çok yüksek ve gerçekten de çok kazandırıyor.
  E-mail : cihantariman@hotmail.com
  Whatsapptan da yazabilirsiniz. Tel: +90 548 886 86 26

  Reply
yavuz - 3 Kasım 2016

kredi kartıyla yada bankamatıkle para cekılıyormu

Reply
yavuz - 3 Kasım 2016

kartla para cekımınde eru hesabımı acmak gerekıyor

Reply
hakan - 6 Kasım 2016

Ben getmy olsun map olsun beonpush olsun hepsini yapmaktayım bunda merak ettiğim direk hesap kartıma para çekebilir miyim ve ne kadar kesinti olur?

Reply
  Cihan - 8 Kasım 2016

  Arkadaşlar numaramı yukarıda vermiştim tekrar vereyim.
  0548 886 86 26. Whatsapptan ulaşabilirsiniz bana.
  Email: cihantariman@hotmail.com

  Hem Recyclix hemde Questra World hakkında. Her türlü sorunuzu sorabilirsiniz.

  Reply
  Kemal - 10 Kasım 2016

  100 euro altı 3.5 euro kesinti var 100 euro üstünde kesinti yok ücretsiz.

  Reply
Erhan - 13 Kasım 2016

%5 YATIRIM İADESİ
AEAB-79B9-634A
Bu hesap numarasıyla üye olup yatırım yapan herkese yatırımının %5 ini iade ediyorum
https://recyclix.com/tr/ bu linkten üye olun ve hesap numarası kısmını yukarıda verdigim hesap numarasıyla doldurup üye olun yatırım yapın yatırımınızın %5 ini geri alın

Reply
ali osman - 14 Kasım 2016

Arkadaşlar ben yaklaşık 1 senedir recyclix ile çalışıyorum,çok memnunum kazançlarımı anında alıyorum.

Reply
  abdullah - 2 Aralık 2016

  hocam ne kadar yatırıyorsunuz genelde öğrenebilir miyiz

  Reply
  Engin gülçay - 2 Aralık 2016

  Yatırımınız ne kadar acaba

  Reply
cihan - 19 Kasım 2016

yeni kayıt oldum üyeliğim devam etmesi için para yatrmam gereklimi yardımcı olurmusunuz

Reply
Cihan - 24 Kasım 2016

Arkadaşlar numaramı yukarıda vermiştim tekrar vereyim.
0548 886 86 26. Whatsapptan ulaşabilirsiniz bana.
Email: cihantariman@hotmail.com

Questra World gittikçe büyüyor… Her türlü sorunuzu sorabilirsiniz.

Reply
Avni - 1 Aralık 2016

Ben 1000 euro yatirdim suana kadar 280 euro aldim. Simdi üçüncü döngüde

Reply
abdullah - 2 Aralık 2016

Neden herkes mail hesabını yolluyor? soruların burada cevaplanmasının bir sakıncası mı var? Anladığım kadarıyla mesele güven sorunu. Güven olduktan sora sorun yok. Henüz siteye bakmadım ama benim de bir saatlik bilgimle konuyu sulandırmak için değil, gerçekten öğrenmek için birkaç sorum var:

1: Neden hep %14? 15-10 ya da 20 değil?

2- Neden tam bir ay değilde 35 gün

3- Çok tartışılan ve çok kişiyi zengin eden Kaiser denilen sistemde de bir miktar para veriyorsun bilgisayarının 10 saat açık kalması karşılığında-ki şirketlerin verilerini muhafaza ediyormuşsun:)- bir ay sonra 120 dolar alıyorsun

4- Neden herkes watsappını, tel numarasını, mailini vermek için yarışıyor? sadece yardım etmek için mi yoksa %10 pay için mi?

Teşekkür ederim.

Reply
  Siyahpara - 2 Aralık 2016

  Ilk 3 soruya cevabim yok illaki birileri cevaplayacaktir ama son sorunun cevabi herkes %10 un pesinde diyebilirim 🙂

  Bu arada vakit bulup hala para yatirmis degilim actigim hesaplar bu yuzden kapandi iki kez daha da hesap acmadim.
  Yani google dan bu konuyu gunluk yuzlerce insan okuyor kim bilir blog sahibinin ne kadar cok referansi var demeyin 🙂 Gercekten okadar cok proje var ki tekrar hesap onaylayip bir turlu para yatiramadum sisteme.

  Reply
  kemal - 14 Aralık 2016

  1- çünkü bir ay %10 bir ay %20 olsa insanlar girmek istemiyor hep düşğk olanı verirse diye düşünüyor. bu yüzden şirket tarafından belirlenmiş kar oranı bu şirket ortalama olarak bunun altına düşmüyor demek ki.
  2- bu da bir strateji kar daha yüksekmiş gibi gözüküyor ama normalde aylık bazda kar %12 ye denk geliyor. aslında insanlar 5 gün birşey değil desede yılda aylık bazda olsa 12 35 günlük sürecte olunca 10 kez kar alınıyor
  3- bugün kairosun akibeti belli değil ama recyclix i takip ederseniz sürekli gelişmeleri yayınlıyor şirket ne zaman son vereceğini bile açıkladı fabrikalarını gezdirdi fuarlara katılıyor mesela ocakta yine bir fuara katılacakmış.
  4- evet herkes %12 nin peşinde bende dahil 🙂 10 değil wskiden 10 du. artık tek seviyeye düştü ve 12 oldu.
  ocak 2016 dan beri kullanıcıyım bilmediğim hiçbirşeyi yok şuan . toplam 6600 euro yatırımım var cevremde tanıdığım 60000 euro yatıran var 3 tane

  Reply
mesut - 9 Aralık 2016

bu sistemi denemek için bankadan 100 euro gönderdim. para yolda 40 euro eksilerek hesaba 61 euro olarak geldi ve bu parayla atık aldım. geçen 5 hafta sonunda atığımı bozdurmak ve % 14 karlı olarak para almama izin vermedi. içeriye para çekmeye çalışıyorlar. 2 günlük yazışma sonrası 61 euroya aldığım atık malzemeyi satmaya izin verdiler. Ben 5 hafta sonunda % 14 kar etmeyi beklerken ve her yerde bu şekilde anlatılmışken, 61 euroluk ürünümü sattıktan sonra hesabıma geçen para 46 euro oldu. Yani sistem içeride bulunan paranı döngü bittikten sonra nakde çevirmek isersen % 8 karı vermediği gibi % 25 ana paradan kesinti yapıyor. Özetle başta 100 euroluk malzeme alırsan. 5 hafta sonunda 114 euro olmasını bekleme ASLA alamazsın. Çekeceğin para 75 eurodur. Bu sistemde paran ne kadar döngüde kalırsa kalsın içerideki paranın anca % 75ini alabilirsin. Ürünü satıp paraya çevirdiğinde % 8 karı asla vermiyor. Yatırım kararı size kalmış

Reply
  kemal - 14 Aralık 2016

  hocam kusura bakma ama bu senin yanlış araştırman sonucu olmuş hiçbiryere bakmana gerek yok sadece recylix.com u incelesen okusan ordaki bilgileri yine ulaşırdın. sistem para durdukça kar veriyor ve yatırılan para geri çekilmek istendiğnde bunun %75 i veriliyor . yani 1 ay da sistemden kazanc elde etmek mümkün değil . uzun vadede kazanç mümkün .6600 euro yatırımım var ve şuana kadar hiç sıkıntı yaşamadım. 40 euro kesintiye gelince de o da bankalarla alakalı bir durum yurt dışına para gönderdiğiniz için ne adar gönderirseniz gönderin 40 ila 50 rueo arası bir ücret kesiliyor.bu 5000 de 500 de gönderseniz aynı.
  onlyme.onlyyour@gmail.com

  Reply
ömer - 9 Aralık 2016

hocam birçok proje var demişşin başka ne gibi projeler var bildiğiniz güvenilir ve düzenli ödeme yapan? iyi günler

Reply
  Cihan - 23 Ocak 2017

  ömer bey bana ulaşın lütfen farklı bir proje için. Questra World.

  0548 886 86 26 whatsapptan ulaşabilirsiniz

  Reply
Gökhan - 3 Ocak 2017

Merhaba admin.. sana nasil ulasabilrim.. recylix.com a yatirim yapmayi düşünüyorum.

Reply
serbey - 6 Ocak 2017

5000 kg kota au anda 3000kg sini kullandım 2000 kg den sonra tekrar dönduremeyeekmıyım yenı 1000 tl yatırmıstım 1400 kg alıyorum bir donguyu tamamladım bir dongu daha yaparım sonra kotam biteceği için alamayacakmıyım bitecekmi kota almak ıcın ekıpman mı alıcam her ay ekıpman alırsam orenegın 1400 kg alım ıcın 40£ odeyeceğim böylece kazncımı arttıracağım kotayamı ödeyeceğim

Reply
Süleyman Arif - 15 Ocak 2017

Değerli Arkadaşlar İyi Akşamlar,
Yukarıdaki yorumlarınızı okudum. 1 kasım da başladığım Recyclix ile yatırım yolculuğumuza 76 gündür devam ediyorum. bugüne kadar 20 arkadaşım ile 200.000-tl yi geçkin bir yatırım yaptık ve planladık. Sistem çalışıyor. Başarılı bir sistem, Ekim 2017 yılına kadar üyelik Sistemin devam edeceği, daha sonra üye kabul edilmeyeceği mevcut yatırımcılarına düzenli olarak kar ödemelerinin Ekim 2018 yılına kadar ödeneceği iletildi. Bu bilgileri sosyal medya hesaplarından da ilan ettiler. Maltada kurulacak şirket ve yatırım planları ile ilgili detayları’ da merakla bekliyoruz.
T.5054079646
Teşekkürler Recyclix.

Reply
  BURAK YIRIKOĞULLARI - 19 Ocak 2017

  süleyman bey kolay gelsin iyi çalışmalar ekim 2018 e kadar ödeme gerçekleştirilecek peki ondan sonra bizim üyelikler nasıl olucak ben bugün para yatırmayı düşünüyordum o zaman para yatırmamak gerikoyor. Teşekkürler

  Reply
Cihan - 23 Ocak 2017

Arkadaşlar numaramı yukarıda vermiştim tekrar vereyim.
0548 886 86 26. Whatsapptan ulaşabilirsiniz bana.
Email: cihantariman@hotmail.com

Questra World gittikçe büyüyor… Her türlü sorunuzu sorabilirsiniz.

https://private.atlanticgam.es/#/sign-up/partner=P09201477395521

üye linkim de budur Questra için arkadaşlar.

Reply
  Cihan - 30 Ocak 2017

  – Questra Holdings bir yatırım ve ortaklık şirketidir.
  – Merkezi İspanya’dadır, Portekiz ve İngiltere’de resmi ofisleri bulunmaktadır.
  – Bugün tam 6 kıtada İspanya, ABD, İngiltere, Almanya, Avusturya, İsviçre, Rusya, Polonya, Ukrayna, Türkiye, Hollanda ve 50’den fazla ülkede yatırımlarını halka arz şeklinde sürdürmektedir.
  – 1 Ceo ,3 Yönetici , 25 yatırım uzmanı ve yaklaşık 110 personeli bulunmaktadır.
  – ŞİRKETİN CİROSU
  – Şu an 300 Milyon Euro’nun üzerindedir.
  – QUESTRA NE İŞ YAPAR?
  – Emlak, Hisse senedi ve Fon alım satımı. İflas ihaleleri ile batmak üzere olan şirketlerin alınıp büyük karla satılması. Ortaklık ihaleleri ile büyük şirketlere ortak olunması vb. yatırım işleri yapmaktadır.
  – SİSTEM NASIL İŞLİYOR VE NASIL KAZANACAĞIM?
  – Sistem çok basittir ve sisteme kayıt ücretsizdir.
  Kayıttan sonra kazançlar ise 3 çeşittir.
  1) 90€ ile 500.000€ arası paket seçeneklerinden birini tercih edersiniz.
  Seçilen paketin büyüklüğüne göre size ayda %17,3 ile %28 arası kar verir.
  2) Sistemi tavsiye ettiğiniz insanların yatırdığı paranın %5’i ile %15’i arasında teşvik primi alırsınız.
  3) Sistemi tavsiye ettiğiniz insanların toplam cirosu arttıkça 1000€ dan 1.000.000€ ya kadar bonus alırsınız.
  Sistemde kesinlikle kayıt ücreti, aylık aktiflik ücreti gibi saçma ücretler yoktur. Üye bulma zorunluluğu da yoktur.
  Sisteme giren birisi hiçbir organizasyon kurmasa bile 1. maddedeki kar oranını alır. Kimsenin zarar etmesi söz konusu olmadığı için çevresine mahcup olma düşüncesi de taşımaz.

  Ücretsiz kayıt linki:
  https://private.atlanticgam.es/#/sign-up/partner=P09201477395521
  Destek için
  ?+Whatsapp
  +90 548 886 86 26

  Reply

Cevap bırakın: