2

Paratube Sistemi Nedir?

2015 in 1 NUMARALI İNTERNETTEN PARA KAZANMA SİSTEMİ PARATUBE SATIŞA ÇIKTI

MUSA ERDOĞMUŞ uzun bir aradan sonra yeniden gerçekten çok etkili bir eğitimle karşımızda. Uzun bir aradan sonra gerçekten beni heycanlandıran bir satış sayfası ve eğitim içeriği görmek yeniden satış ortaklığı konusundaki iştiyakımı artırdı arkadaşlar.

Evet….ParaTube Sistemi o kadar etkili ki tanıtım videolarında da gördüğünüz gibi (görmediysen buradan inceleyebilirsin ) çok kısa sürede 15-20 dakika gibi bir sürede Google arama motorunda istediğin videoyu ilk sayfaya getirebilmeni sağlıyor. Musa Erdoğmuşun bu sessiz duruşunu ne zaman bozacağını merak ediyordum ancak beklediğimden de iyi bir Eğitim Seti ile tekrar karşımızda. Bu arada Musa Erdoğmuş kimdir diye soracak olursan buradan inceleyebilirsin.(bkz. http://www.musaerdogmus.com) .ParaTube Sistemi nedir neye yarıyor ondan bahsedelim biraz da.

Bu sistemin en güzel tarafı ister yurtdışı affiliate (satış ortaklığı) ister Xticaret affiliate istersen de kendi ürün ve hizmetlerini pazarlamada kullanabilecek olman. Yani ParaTube sistemi sadece biz satış ortaklarına değil ürün ve hizmetlerini müşterilerle buluşturmaya çalışan firmalara da inanılmaz bir yöntem sağlıyor.

Bence youtube dan para kazanma konusunda en etkili sistem. Hem bu videoları Google da ilk sayfaya getirmeyi sağladığı için reklamlarla da para kazanma yolunu seçebilirsin illa bişey satman da gerekmez. Videoları ilk izlediğimde ne kadar basit bir yöntemmiş buna mı para verdim diye düşündüm bir an ancak oldukça karmaşık bir işi Musa Bey öyle güzel ve basite indirgeyerek anlatmıştı ki bunu ancak tüm videoları izleyip bitirdiğimde anlayabilmiştim. Heyecanla ilk videomu youtube a yükledikten sonra 15 dakikada google ilk sayfada olduğunu gördüğümde heycandan yerimde duramadım gecenin bir yarısı. Eğitimi izlediğinizde kafanızda öyle şimşekler çakacak ki  ParaTube Resmi Satış sayfasında belirtildiği kadar iddialı bir yöntem olduğunu hemen farkedeceksiniz. Ben gerçekten de Musa Beye 2015 in başlarında bizi böyle bir metotla tanıştırdığı için yeniden teşekkür etmek istiyorum. ParaTube sayesinde şu anda clickbankta da istediğim ürünlerin reklamlarını ücretsiz yapabiliyorum :). Çok gecikmeden bu seti indirimli fiyattan almanı öneririm çünki kısa bir süre sonra 149 tl ye dah asonra da 249 tl den satışı devam edeceği söylendi ki aynı programı yurtdışında almak için 249 dolar ödemek zorunda kalıyorsun üstleik de bu kadar destek almadan. Hiç zaman kaybetmeden bu yılın en iyi eğitim setine hemen BURDAN İNDİRİMLİ SAHİP OL.

Paratube Sistemi ile ilgili genel bilgi

ParaTube Sistemi, arama motoru optimizasyonu için çözümler üretir ve bu çözümleri geliştirir. Bunun için dünya çapındaki müşterilerine, arama motorları ve sosyal ağlar için uygulanabilir teknolojik servisler sunar. ParaTube Ekibi yıllar boyunca, proje yöneticilerinin, takım liderlerinin ve SEO direktörlerinin, müşterilerine ait web sitelerini, sosyal hesaplarını ve/veya mobil uygulamalarını daha iyi optimize etmelerine yardımcı olan ileri SEO çözümleri gelişmiştir ve bu deneyimini şimdi sizlerle paylaşmaya hazır.

Paratube sistemini hemen indirmek için tıklayın.

Eğer, internet üzerinden TİCARİ GELİR ELDE ETMEK İSTEDİĞİNİZ BİR MARKANIZ VEYA ÜRÜNLERİNİZ varsa,veya İNTERNET ÜZERİNDEN PAZARLAMAYA ÇALIŞTIĞINIZ ÜRÜN VE HİZMETLER sözkonusu ise internette daha fazla görünmeniz gerekmektedir.Arama motoru optimizasyonu, online pazarlamanın dinamik ve enerjik bir alanıdır ve bu nedenle, yeniliklere ve değişkenliklere ayak uydurulabilmeleri için çalışanlarını ve müşterilerini eğitmek de ParaTubesistemi’nin önem verdiği işlerinden biridir. Çalışmalar gösteriyor ki, kullanıcılar arama motorlarında yaptıkları aramalarda %75 oranında organik sonuçları tıklamaktadır. Websiteleri için arama motoru optimizasyonunda sıralama çalışması 4-10 ay arasında sonuç verebilen uzun bir süreçtir ancak “videolar” için bu süreç çok daha kısa olmaktadır. Doğru video optimizasyon teknikleri ve anahtar kelimeler,etiketler ve doğru video ayarları ile websitesine kıyasla çok daha kısa sürede satmış olduğunuz ve ürün ve hizmetleri arama motorunda müşterilerle buluşturmanıza yardımcı olmaktayız. Yapılan araştırmalarda kullanıcıların videolara websitelerine oranla daha çok tıkladıkları ve videoları izleme oranının sitede kalma oranından çok daha yüksek olduğu görülmüştür. Gerekli analizleri ve sektörel anahtar kelime araştırmasını yaptıktan hemen sonra ParaTube, ihtiyaç halinde hizmetinizi ve ürünlerinizi tanıtıcı video tanıtım çalışmalarını yaparak youtube kanal optimizasyonu ve video optimizasyonu çalışmaları ile organik sıralamalanızı yukarı taşıyacak kuvvetli bir SEO kampanyası başlatır. Bu sayede hem videolarınız daha kısa sürede müşteri kitlenizle buluşur hem de videolarınızdan websitenize link desteği sağlanarak sitenizin de yükselmesine katkıda bulunuruz. Tüm bu çalışmalar manuel olarak yapılmaktadır. Teknolojik video optimizasyon sistemi, ParaTube Sistemi’nin esas uzmanlık alanlarından biridir. Alanında uzman danışmanlar, videolarınızın teknik altyapısında yapılması gereken tüm arama motoru optimizasyonu çalışmalarına rehberlik ederler. Şimdi online performansınızı artırın ve videolarınızın ücretsiz analizi için ParaTube Sistemi ile hemen tanışın. Tanıtım videomuzun altındaki “öğrenmek istiyorum” bölümünden ad soyad ve mailinizi yazarak bize ulaşabilir ve sistemin detaylarını öğrenebilirsiniz. Arama motoru optimizasyonu (SEO) günümüz internet döneminde olmazsa olmazların başında gelmektedir. ParaTube sistemi sayesinde müşterilerimizin videolarının arama motorlarında daha fazla görünmesini ve bunun sonucunda daha fazla kullanıcıya ulaşabilmelerini sağlamaktayız.

Paratube sistemini hemen indirmek için tıklayın.

Sistemimizde “Youtube Kanal Yönetimi,Youtube Kanal Ayarları,Youtube Video Hazırlama,Video Yükleme ve Video ayarları’nı düzenleme hizmeti ve eğitimleri sunmaktayız. Planlı, programlı ve stratejiler eşliğinde bu çalışmaları yaptığımız için de Google’ın yaptığı güncellemelerden sitenizin pozitif yönde etkilenmesi mümkün oluyor. Tüm özel çalışmalarımız sonunda da hedeflediğimiz tek bir sonuç var. O da, internet sitenizin arama motorlarında daha fazla miktarda ve üst sıralarda yer almasıdır. Bunun doğal sonucu olarak da online gelirinizi artırmak en önemli amacımız olmaktadır. Ayrıca, internet sitenizin paketlerimiz haricindeki ihtiyaçlarını da analiz ederek, arama motorlarında daha sağlam bir yükseliş için bu çalışmaları da paketlerimize dahil ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Size uygun olan SEO Paketini belirlememiz için bilgilerinizi bize yukarıdaki form üzerinden iletebilirsiniz. Sonrasında ise, size sunacağımız yönetim paneli üzerinden tüm detayları takip edebilir ve ardınıza yaslanarak yükselişinizi gözlemleyebilirsiniz.

Paratube sistemini hemen indirmek için tıklayın.

Bu içeriğe yorum bırakmak için tıklayın 2 yorum
PaRaSigMa - 13 Ağustos 2015

İlk açıldığı dönemlerde Youtube üzerinden direkt para kazanma olanağı bulunmamaktaydı. Bu sebeple kişiler ancak dolaylı kazanç yollarını tercih etmek durumundalardı. Günümüzde direkt kazanç yöntemleri ile Youtube sitesi, gelir hedefleyenler için çok daha cazip hale geldi. Çok faydalı bir yazı olmuş. Elinize sağlık.

Reply
murat - 27 Ekim 2015

güzel bir sisteme benziyor aslında almayı düşünüyorum.

Reply

Cevap bırakın:

Bedava E-Book İNDİRİN !

Mail listemize üye olduktan sonra ücretsiz e-kitaplar indirebilirsiniz

Mail listemize üye olun hem sürekli olarak güncel makalelerden haberdar olun. Spam maillere karşıyız sadece kaliteli içerikler alırsınız.