ONLİNE SERVET SIRLARI KİTABINA AİT DETAYLAR VE AVANTAJLARI

Aşağıdaki ürünlerin tümüne sahip olmak ister misiniz?

%100 Güvenli Ödeme

Uzun süredir internet ortamında var olup bu ortam sayesinde bir çok kanaldan gelir etmeye çalışıyorum.

Siyahpara.com da internetten para kazanmaya yönelik nadir açıklanan yöntemleri her fırsatta insanlarla paylaşmaktan çekinmiyorum ve gelecekte de bu hiç bir zaman değişmeyecek.


Son dönemde profesyonel kaynaklardan öğrendiklerim sayesinde internetten online gelir elde etme konusuna bakış açım tamamen değişti diyebilirim. Bu öğrendiğim bilgilere kendi deneyimlerimi de ekleyerek her şey daha mükemmel hale geldi. Kazançlar arttı ve hedefler değişti.

Yukarıda bahsettiğim tüm yöntemleri ve kendi tecrübelerimi de bir araya getirip uzun çalışmalar sonucunda bu tecrübelerin baki kalabilmesi ve daha geniş bir kitle tarafından uygulanabilmesi için Online Servet Sırları E-Kitabını hazırladım.


Online Servet Sırları, diğer para kazanma eğitimleri ve e-kitaplardan farklı, çünkü onlar içeriği hakkında pek fazla bilgi vermezler ve genelde gizem yaratmaya çalışırlar. Bu E-kitabın farkı içeriğinin şeffaf olmasıdır. Gizem yaratmak yerine size içerik hakkında bilgi vermeyi tercih ettim çünkü ne satın aldığınızı bilmek sizin en doğal hakkınız.


KİTABI HEMEN İNDİRİN

Normal Fiyat: 39 TL - Bugün İçin 29 TL

Güvenli Ödeme ve 12 Ay Taksit Fırsatıyla

Online Servet sırlarına ait altı adım aşağıda.check

Adım 1: Pazar bulmak ve başarı ihtimalini ölçmek

Adım 1:  Online işinize başlamadan önce (veya mevcut online işinizi büyütmeyi planlamadan önce) aklınıza gelen fikirlerin ne derece doğru olduğunu anlamaya yardımcı olacaktır. Bununla beraber bu adım size ürünleriniz veya hizmetlerinizi pazarlamak için yanıp tutuşan kişileri bulmayı da öğretecek. İnsanların ne istediğini tahmin etmeyi bırakıp bu bölümdeki stratejileri uygulayarak somut adımlar atmaya çalışacaksınız. Karlı bir niş kategori belirlemeyi ayrıca öğreneceğiniz başka bir bölüm daha bulunmaktadır.

check

Adım 2: Web projelerininde markalaşma ve markayı büyütme

Adım 2’de, markanızı (ürün ve hizmetlerinizi) bulunduğunuz pazarın en tepesinde nasıl etkili bir şekilde konumlandıracağınızı öğreneceksiniz. Sektörünüzde uzmanlaşırken, otoriteyi nasıl oluşturacağınızı ve insanlara güven vermeyi öğreneceksiniz.

check

Adım 3: Dijital ürün ve hizmetleri yüksek fiyattan satmak

Adım 3’de yüksek fiyatlı ürün veya hizmetlerin hangi yollarla satılabileceğini öğreneceksiniz. Bu aşama, insanların bazı ürünler için neden daha yüksek fiyatlar ödemeye meyilli olduklarını anlamanıza yardımcı olacak. Ayrıca bu adım, yüksek fiyatlı ve kar payı fazla olan premium ürünleri satmak için pazarlama becerinizi nasıl kullanacağınızı ve geliştireceğinizi kapsayacak.

check

Adım 4: Birden çok kanaldan gelir akışı ile kazançları maksimum seviyeye çıkartmak

Adım 4’de, birden çok kanaldan gelir akışı oluşturma sistemi üzerinde durulacak. Bu bölümde, başkalarının ürünlerini satarak nasıl para kazanıldığının yolunu öğrenirken, başkalarının sizin ürünlerinizi tanıtmalarını nasıl sağlayacağınızı da öğreneceksiniz. Birden fazla gelir akışı oluşturmanın yanı sıra, haftanın 7 gün, 24 saati online gelir elde etme sırlarını da keşfedeceksiniz.

check

Adım 5: İşleri otomatik pilota bağlamak

Adım 5’de, web projelerinin nasıl otomatik yürüyebileceğini ve belirli bir sistem üzerinde işleyeceğini öğreneceksiniz. Bu bölüm, sizin için çok zaman alabilecek işleri başkalarına yaptırabilme becerinizi geliştirmenize destek olacak. Bu sayede asıl işlerinize fokus olurken bir yandan da rahat bir nefes alarak yoğunluğu engellemiş olacaksınız. Ayrıca aşağıdakileri de keşfedeceksiniz;

  • Uyurken bile size para kazandıracak pazarlama sistemlerinin nasıl kurulacağını
  • Başınızı ağrıtarak size çok zaman kaybettirecek işleri başkalarına yaptırtarak kazancınızı nasıl maksimize edeceğinizi
  • İşinizi ölçeklendirmek için teknolojinin nimetlerinden nasıl faydalanabileceğinizi hatta siz tatildeyken bile işlerinizin nasıl otomatik yürüyeceğini de öğreneceksiniz.
check

Adım 6: Web projelerinize veya satış sayfanıza yüksek trafik göndermek

Adım 6’da, online işinize web projelerinize (Web siteniz, bloğunuz, eticaret siteniz, satış sayfanız veya niş siteniz) yoğun trafik yönlendirme ve ziyaretçi akışı arttırma adına bilgiler edineceksiniz. Bu yöntemle, müşteriler ürün ve hizmetlerinizi daha fazla fark edecek sizi keşfetmeleri hızlanacak. Trafik üretmenin yanı sıra size şu hususlar konusunda da rehberlik edeceğim:

  • İdeal müşterilerinizi nereden bulacağınızı ve onlara nasıl ulaşacağınızı
  • Reklam vermenin etkili yollarını öğrenerek daha az maliyetle farklı tanıtım formüllerini keşfetmeyi
  • Müşteri veri tabanı oluşturarak sizden tekrar tekrar ürün veya hizmet satın almalarını sağlayacak yollar keşfedeceksiniz.
trophy

Ayrıca bu E-Kitap’ta şunlarda var

1. Örnek Projeler ve İnternet Milyonerlerinin Gizli ve Gerçek Başarı Hikayelerini Açıklıyorum


Kitap içeriğinde, yukarıda belirttiğim her adımın sonunda bu adımı uygulayarak başarılı olmuş bir internet milyonerinin gerçek başarı hikayesi bulunmaktadır. Online Pazarlama ve Online İş Danışmanlığında Uzman bir profesyonelin, internet milyonerlerinden şahsen öğrendiği ve hiç bir yerde bulamamayacağınız özel başarı hikayeleri bulunuyor. Bu başarı hikayelerini özel bir kaynaktan derleyip sizlere sunuyorum. Sırf bu hikayeler için bile bu kitabı satın alabilirsiniz.


2. Yayınladığım Kazanç Kanıtlarını Hangi Projelerden Elde Ettiğimi Açıklıyorum


Satış sayfasında açıkladığım kazançları, hangi web siteleri ve hangi projelerden elde ettiğimi kendi örnek hikayemde açıklıyorum. İster kopyalayıp benimle rekabet edin, ister benzerini yapın hiç önemi yok! Çünkü internet gerçekten uçsuz bucaksız bir derya ve internet işlerinden bir kez para kazanmaya başladığınızda farklı projeler aklınıza geliyor. Kitabı okuduktan sonra sizinde bazı şeylere bakış açınız değişecek.


gift

Blog takipçilerine özel kısa süreli bir kampanya hazırladım!


Fiyat olarak 39 TL den satışını yaptığım Online Servet Sırları E-kitabını, blog okurları için indirimli bir fiyattan satmaya karar verdim. Yukarıdaki formda üyelik gerçekleştirerek kitabı %20 indirimli olarak (28 TL) den satın alabilirsiniz. Kupon kaydını tamamladıktan sonra mail adresinize indirim kodu gelecek ve ürüne indirimli olarak sahip olabileceksiniz.

ÜRÜNÜ HEMEN İNDİRİN

Normal Fiyat: 39TL - Bugün İçin 29 TL

Güvenli Ödeme ve 12 Ay Taksit Fırsatıyla


Ürün hakkında herhangi bir sorunuz mu var? Buraya tıklayarak bizimle iletişime geçin.

Copyright © 2017 Siyahpara.com

Gizlilik