Online Servet Sırları Hazır. İşte detaylar ve size avantajlar!

Uzun süredir internet ortamında var olup bu ortam sayesinde bir çok kanaldan gelir etmeye çalışıyorum. Bu blog da internetten para kazanmaya yönelik nadir açıklanan yöntemleri her fırsatta insanlarla paylaşmaktan çekinmiyorum ve gelecekte de bu hiç bir zaman değişmeyecek.

Son dönemde profesyonel kaynaklardan öğrendiklerim sayesinde internetten online gelir elde etme konusuna bakış açım tamamen değişti diyebilirim. Bu öğrendiğim bilgilere kendi deneyimlerimi de ekleyerek her şey daha mükemmel hale geldi. Kazançlar arttı ve hedefler değişti gelecekte de durum değişmeyecek.

Yukarıda bahsettiğim tüm yöntemleri ve kendi tecrübelerimi de bir araya getirip uzun çalışmalar sonucunda bu tecrübelerin bakı kalabilmesi ve daha geniş bir kitle tarafından uygulanabilmesi için Online Servet Sırları E-Kitabını hazırlamayı başardım.

Yakında satış sayfası tamamlanıp e-kitabım xticaret üzerinden satın alınabilir duruma gelecek. Satış sayfasında kitap hakkında daha detaylı ve derinlemesine bilgilere yer vereceğim fakat kitaptaki ana başlıklar şunlar;

%20 indirim kuponu için şimdi kaydolun!


Kitap İçeriğinde Neler Var?

Online Servet Sırları, diğer para kazanma eğitimleri ve e-kitaplardan farklı, çünkü onlar içeriği hakkında pek fazla bilgi vermezler ve genelde gizem yaratmaya çalışırlar. Bu E-kitabın farkı içeriğinin şeffaf olmasıdır. Gizem yaratmak yerine size içerik hakkında bilgi vermeyi tercih ettim çünkü ne satın aldığınızı bilmek sizin en doğal hakkınız.

Online Servet sırlarına ait altı adım aşağıda.

Adım 1: Pazar bulmak ve başarı ihtimalini ölçmek

Adım 1, online işinize başlamadan önce (veya mevcut online işinizi büyütmeyi planlamadan önce) aklınıza gelen fikirlerin ne derece doğru olduğunu anlamaya yardımcı olacaktır. Bununla beraber bu adım size ürünleriniz veya hizmetlerinizi pazarlamak için yanıp tutuşan kişileri bulmayı da öğretecek. İnsanların ne istediğini tahmin etmeyi bırakıp bu bölümdeki stratejileri uygulayarak somut adımlar atmaya çalışacaksınız. Karlı bir niş kategori belirlemeyi ayrıca öğreneceğiniz başka bir bölüm daha bulunmaktadır.

Adım 2: Web projelerininde markalaşma ve markayı büyütme

Adım 2’de, markanızı (ürün ve hizmetlerinizi) bulunduğunuz pazarın en tepesinde nasıl etkili bir şekilde konumlandıracağınızı öğreneceksiniz. Sektörünüzde uzmanlaşırken, otoriteyi nasıl oluşturacağınızı ve insanlara güven vermeyi öğreneceksiniz.

Adım 3: Dijital ürün ve hizmetleri yüksek fiyattan satmak

Adım 3’de yüksek fiyatlı ürün veya hizmetlerin hangi yollarla satılabileceğini öğreneceksiniz. Bu aşama, insanların bazı ürünler için neden daha yüksek fiyatlar ödemeye meyilli olduklarını anlamanıza yardımcı olacak. Ayrıca bu adım, yüksek fiyatlı ve kar payı fazla olan premium ürünleri satmak için pazarlama becerinizi nasıl kullanacağınızı ve geliştireceğinizi kapsayacak.

Adım 4: Birden çok kanaldan gelir akışı ile kazançları maksimum seviyeye çıkartmak

Adım 4’de, birden çok kanaldan gelir akışı oluşturma sistemi üzerinde durulacak. Bu bölümde, başkalarının ürünlerini satarak nasıl para kazanıldığının yolunu öğrenirken, başkalarının sizin ürünlerinizi tanıtmalarını nasıl sağlayacağınızı da öğreneceksiniz. Birden fazla gelir akışı oluşturmanın yanı sıra, haftanın 7 gün, 24 saati online gelir elde etme sırlarını da keşfedeceksiniz.

Adım 5: İşleri otomatik pilota bağlamak

Adım 5’de, web projelerinin nasıl otomatik yürüyebileceğini ve belirli bir sistem üzerinde işleyeceğini öğreneceksiniz. Bu bölüm, sizin için çok zaman alabilecek işleri başkalarına yaptırabilme becerinizi geliştirmenize destek olacak. Bu sayede asıl işlerinize fokus olurken bir yandan da rahat bir nefes alarak yoğunluğu engellemiş olacaksınız. Ayrıca aşağıdakileri de keşfedeceksiniz;

  • Uyurken bile size para kazandıracak pazarlama sistemlerinin nasıl kurulacağını
  • Başınızı ağrıtarak size çok zaman kaybettirecek işleri başkalarına yaptırtarak kazancınızı nasıl maksimize edeceğinizi
  • İşinizi ölçeklendirmek için teknolojinin nimetlerinden nasıl faydalanabileceğinizi hatta siz tatildeyken bile işlerinizin nasıl otomatik yürüyeceğini de öğreneceksiniz.

Adım 6: Web projelerinize veya satış sayfanıza yüksek trafik göndermek 

Adım 6’da, online işinize web projelerinize (Web siteniz, bloğunuz, eticaret siteniz, satış sayfanız veya niş siteniz) yoğun trafik yönlendirme ve ziyaretçi akışı arttırma adına bilgiler edineceksiniz. Bu yöntemle, müşteriler ürün ve hizmetlerinizi daha fazla fark edecek sizi keşfetmeleri hızlanacak. Trafik üretmenin yanı sıra size şu hususlar konusunda da rehberlik edeceğim:

  • İdeal müşterilerinizi nereden bulacağınızı ve onlara nasıl ulaşacağınızı
  • Reklam vermenin etkili yollarını öğrenerek daha az maliyetle farklı tanıtım formüllerini keşfetmeyi
  • Müşteri veri tabanı oluşturarak sizden tekrar tekrar ürün veya hizmet satın almalarını sağlayacak yollar keşfedeceksiniz.

Ayrıca bu E-Kitap’ta şunlarda var

1. Örnek Projeler ve İnternet Milyonerlerinin Gizli ve Gerçek Başarı Hikayelerini Açıklıyorum

Yukarıda belirttiğim her adımın sonunda bu adımı uygulayarak başarılı olmuş bir internet milyonerinin gerçek başarı hikayesi bulunmaktadır. Online Pazarlama ve Online İş Danışmanlığında Uzman bir profesyonelin, internet milyonerlerinden şahsen öğrendiği ve hiç bir yerde bulamamayacağınız özel başarı hikayeleri bulunuyor. Bu başarı hikayelerini özel bir kaynaktan derleyip sizlere sunuyorum. Sırf bu hikayeler için bile bu kitabı satın alabilirsiniz.

2. Yayınladığım Kazanç Kanıtlarını Hangi Projelerden Elde Ettiğimi Açıklıyorum

Satış sayfasında açıklayacağım kazançları, hangi web siteleri ve hangi projelerden elde ettiğimi kendi örnek hikayemde açıklıyorum. İster kopyalayıp benimle rekabet edin, ister benzerini yapın hiç önemi yok! Çünkü internet gerçekten uçsuz bucaksız bir derya ve internet işlerinden bir kez para kazanmaya başladığınızda farklı projeler aklınıza geliyor. Yani, yöntemlerim kopyalansa bile anında yenilerini keşfede bilirim, bu kitabı okuduktan sonra sizinde bazı şeylere bakış açınız değişecek.

Blog takipçilerine özel kısa süreli bir kampanya hazırladım!

Fiyat olarak 39 TL den satışını yapacağım Online Servet Sırları E-kitabını, blog okurları için indirimli bir fiyattan satmaya karar verdim. Kısa bir süre sonra yayınlanacak bu değerli ürünü %20 indirimli olarak (28 TL) den satın almak isterseniz aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Bu formdaki mail adresinize kitap satışa çıktığında %20 indirim kuponunu göndereceğim ve ürünü xticaret üzerinden uygulayacağınız kupon kodu ile %20 indirimli satın alabileceksiniz.

%20 indirim kuponu kazanmak için üye olun


Bedava E-Book İNDİRİN !

Mail listemize üye olduktan sonra ücretsiz e-kitaplar indirebilirsiniz

Mail listemize üye olun hem sürekli olarak güncel makalelerden haberdar olun. Spam maillere karşıyız sadece kaliteli içerikler alırsınız.