4

Magic+Key Yöntemiyle İnternetten Para Kazanmak

Merhaba, yeni bir internetten para kazanma yöntemiyle karşınızdayım. Baştan söylemek isterim ki bu yöntem bana ait değil internetten bir kaynaktan okuduğum bir yöntem ve olduğu gibi çevirip paylaşıyorum. Sistemi henüz test etmedim zaman bulabilirsem deneyeceğim ama test eden birileri olursa buradan yorum yaparak paylaşabilir. Böylece insanlara yol göstermiş olur ve en azından kişi dua alır.

Her neyse kısa bir giriş yaptıktan sonra sisteme geçelim. Cibor adında bir girişimci bu yöntemi kullanmış ve sistemin otomatik pilota bağlanarak düzenli bir ek gelir elde edilebileceğini iddia ediyor en azından kendisi öyle yapıyormuş. Söylediğine göre yöntem gayet basit facebook u hedefleyen bir sistem, yapılması gereken tek şey sistemi kurduktan sonra her gün çok kısa bir süre bu işle ilgilenmek o kadar.

Bir Facebook Profili Oluşturmak

Facebook tan bir kız profili oluşturun ve profil resminizi sevimli bir kız yapın hatta ilginç ve sevimli bir kız resmi yaparsanız çok daha iyi oluyor. İnternette böyle fotoğraflar bulabilirsiniz gerçek resimler olsun ve çıplak olmasın sadece gerçek bir kız resmi sevimli ve ilginç. (Aynen böyle yazmış 🙂 ) Bu tip bir resim bulmakta zorlandıysanız nfsfw.com u kullanabilirsiniz ama çıplak resimleri hedef almayın.

İpucu: Yeni bir facebook profili açmadan önce tarayıcınızı temizleyin çerezleri ve tüm içeriği silmelisiniz. Ya da başka bir tarayıcı yükleyin ve kendi facebook hesabınızla bu süreçte oturum açmayın her şeyin gerçekçi olması gerekiyor.

Gruplara Katılacaksınız

Hesabınız hazır olduğunda, bir sürü gruba katılmanız gerekiyor tercihen bu guruplar ABD / CA / AU / UK tabanlı gruplar olmalı.
Bunu nasıl yaparsınız?
Örnek: Facebook ta ki arama bölümüne bir ABD şehrinin yazın ve büyüteç tıklayın. Tıpkı buradaki gibi:

facebook-tan-gelir-elde-etmek

Facebook gruplarını listeleyin

 

Bir sürü, şey listelenir siz sadece sol tarafta “Gruplar” tıklayarak sadece grupları görüntüleyin. Bu işlem sonucunda sadece grupları görmeniz gerekir. (Yukarıdaki gibi)

Mümkün olduğunca çok gruba katılın spam yapmayın her gün 5-10 gruba katılın zamanla sizi kabul edecekler gruba en az üye sayısı fazlşa 20 gruba onaylanmanız gerekli bu iş için ama hedefinizi yükseltmek için yavaş yavaş 50 gruba kadar çıkın.

Önemli: Sakın kimseye arkadaşlık isteği göndermeyin ve hiç bir davet yapmayın sadece sizi eklemek isteyenleri kabul edebilirsiniz.

Uygulamaya Geçmek

Yöntemi uygulamak için, 2 hesaba ihtiyacınız olacak.

1 – MyLikes

2 – HootSuite

MyLikes hesabınızı buradan açabilirsiniz:
http://mylikes.com/publishers/signup

Sonrasında üyeliğiniz onaylandıktan sonra kampanyalar üzerine tıklayın ilginç görünen bir kampanya seçin kampanyalara tıklayın ve link oluşturu seçin.

facepara2

facepara3

Link oluştur butonuna bastıktan sonra size özel linki kopyalayın ve HoosSuite hesabınızı oluşturun bu hesap sayesinde linkinizi paylaşacaksınız bu hesap paylaşımları otomatik yapacak. Öncesinde gruplara kabul edilmeyi beklemelisiniz.

Paylaşım için “FACEBOOK” üzerine tıklayın bunu tüm gruplara ileteceksiniz. HootSuite Hesabınızı yükseltmenizi isteyecektir bunu kabul edin ve fakenamegenerator.com den sahte bilgi üreterek (kredi kartı bilgileri dahil) ayrıntıları doldurun, sonra, hesabınıza taşıyın.

5 – 10 dakika sonra, sizin MyLikes hesabınızda ilk kazancı görmelisiniz. MyLikes her Cuma günü ödeme gönderir.Ödemeler ayarlarında PayPal e-postasını eklediğinizden emin olun.

HootSuite hesabınızdan günde iki kez mesaj gönderin bunu yapmak için zamanlamayı kullanabilirsiniz.
İlk hesap sayesinde kazançlar başladıktan sonra, başka başka hesaplar oluşturabilirsiniz. Sistemi çoğalttığınızda kazanç katlanacak adam bu yöntemle ayda 1000 dolara yakın para kazanmış. Sistem benden denemesi sizden dediğim gibi sistemi denemedim ama mantıklı. Spam yapıp banlanmazsanız yeterli miktarda para kazanabilirsiniz hadi kolay gelsin.

Click Here to Leave a Comment Below 4 comments
kenan - 28 Mart 2014

Vay gerçekten çok ilginç bir yöntem hemen deniycem mylikes.com u daha once duymamistim teşekkür ederim admin

Reply
eylem - 28 Mart 2014

Mylikes.com dan odeme nasil alacagiz peki kendimiz mi aktarıyoruz kazandigimiz parayi?

Reply
    Siyahpara - 28 Mart 2014

    10 dolar olduğunda aktarabiliyorsunuz hesap ayarlariniza paypal mail adresinizi girmeniz gerekiyor.

    Reply
fikri - 30 Mart 2014

Selamlar facebook tan para kazanmak için bu yöntemi kullanıcam ama toplu grup gönderimi için üyelik almam gerekiyor mu? freename gen. ile oluşturulan kart no yu kullandığımızda kaç günlük bir sürede toplu gönderim yapılabilir. Bu arada yöntemi çok tuttum süper elinize emeğinize sağlık.

Reply

Leave a Reply: