1

Kahvaltı fırsatları’ nda kupon kullanarak ekstra indirim alma

Türk kültüründe bir vazgeçilmezdir kahvaltı! Aslında kahvaltıyı güzel kılan bir hafta sonu sabahında insanların sevdikleriyle bir araya gelmesi ve bu güzel tatil sabahına bir kahvaltıyla başlayıp uzun saatler süren sohbetlerle daha keyifli bir hale getirmek…

Normalde toplu kahvaltılarda sevdiklerimizi evlerimize davet edip muhteşem sofralarla onları ağırlamak isteriz ama bunun yanında farklı mekanlarda kahvaltı da bir başka olur. Örneğin bir deniz kenarında veya doğal bir yeşil alanda kahvaltı insanlara büyük bir keyif verebilir.

Tam bu noktada sevdiklerinizi davet etmek için güzel, ekonomik mekanlar araştırmanız gerekirse size bir kaç püf noktası vereceğim. Günümüzde teknolojiyi kullanarak artık bir çok noktaya kolay ve ekonomik bir yoldan erişmek mümkün. Bunun kahvaltı ile ilgili kısmı da şudur;

Grup fırsatlarını ve fırsat sitelerini duymuşsunuzdur. İnternetten kolayca bulabileceğiniz bu fırsat sitelerini takip ederek en güzel kahvaltı mekanlarını bulup fırsat satın alabilirsiniz.

Kahvaltı fırsat sitelerinin en büyüklerinden biri Firsatbufirsat.com diyebilirim. Bu site üzerinden İstanbul anadolu yakasındaki, avrupa yakasındaki veya Türkiye nin başka illerindeki kahvaltı fırsatlarını da yakalayabilmeniz mümkün.

Eğer kahvaltı fırsatlarını yakalarken biraz daha indirim almak istiyorsanız kahvaltı fırsat kuponu dağıtan siteleri keşfedebilirsiniz. Kahvaltifirsati.net buna örnek verilebilecek yeni bir kahvaltı fırsat sitesidir. Bu site üzerinden kahvaltı fırsatı satın alamıyorsunuz ama firsat.me, Firsatbufirsat.com , birliktealalim.com,  ve yakala.co gibi sitelere satın alma için yönlendirilirken alışverişine kahvaltı kuponu  ekleyerek ekstra indirim alabiliyorsunuz.

Yazımızın başlığı İstanbul anadolu yakası kahvaltı fırsat yakalama ama anadolu veya Avrupa yakası fark etmez nasıl bir kahvaltı fırsatı yakalayacağımızı bir örnekle ele alalım;

Kahvaltifirsati.net ‘ ten bir kahvaltı seçin;

anadolu-yakasi-kahvalti-firsati-istanbul

Sonrasında hemen al butonuna tıklayın.

anadolu-yakasi-kahvalti-firsati-istanbul-2

Sonrasında asıl satın alma sitenize yönlenirken http://kahvaltifirsati.net/category/istanbul/ içindeki bir fırsattan sistem size bir kupon kodu verecek ve bu kupon kodunu kullanarak ekstra indirim de elde edebileceksiniz.

Bazen %10, 15 gibi indirimler olurken bazen de grup satın alma indirimleri verebiliyor. Örneğin 100 TL lik alışverişe %20 indirim fırsatı gibi.

Eğer istanbul anadolu veya avrupa yakasından bir kahvaltı fırsatı satın almak istiyorsanız bu makaledeki gibi bir yol izleyerek ekstra indirimli bir kahvaltı satın alabilirsiniz.