1

İnternetten Para Kazanma Yolları 2014 Teknikleri

2014 Yılında internetten para kazanmanın bir çok yolu var ama ne yazık ki çoğu kişi bu fırsatlardan yararlanamıyor ve başarısız oluyor. Bu başarısızlıkların en yaygın sebeplerinden bazıları şunlardır.

  • İşe yeterli zaman ayrılmaması
  • Bilgi eksikliği
  • Odaklanma eksikliği
  • Yanlış yollara başvurmak

İnternetten para kazanma işine yeni başlamış ya da başlamayı düşünüyorsanız bu kısa makale 2014 yılında internetten para kazanma da size rehberlik edecekti.

Odaklanın

İnternetten kazanacağınız ilk paranız (bu 1 TL de olabilir 100 TL de) çok önemlidir. Çünkü bu sizin bu yoldaki ilk başarınızdır. Kendimden örnek verecek olursam kazandığım ilk 5 TL yi hala unutmam ve o günden bu güne kadar kendimdeki gelişmeyi bu ilk parayı hatırladıkça analiz ederim hep. Sizde böyle yapabilirsiniz bu aslında yaptığınız işe sizi odaklamayı sağlar kazanacağınız ilk parayı hiç unutmayın ve kendinizi geliştirdikçe artan kazançlarınızı ve buna bağlı tecrübelerinizi gözden geçirin.

Şimdi geçmişteki başarısızlıkları unutun ve 2014 yılında internetten nasıl para kazanabileceğinize odaklanın.

Bunun için en iyi platformlara bir göz atalım;

  1. İnternetten Ürün ve Hizmet Satmak
  2. Affiliate Marketing (Satış ortaklığı)
  3. Sosyal Medya Kullanarak Para Kazanmak

İnternetten Ürün veya Hizmet Satmak

Bu madde size çok klişe gelse de 2014 yılında da popülerliğini yitirmeyen bir para kazanma yoludur. Alım satım işiyle uğraşıyorsanız bunu internetteki hazır dükkanları kullanarak yapabilirsiniz. Örneğin makale yazarıysanız makalelerinizi satmak için sanalpazar gibi online platformlarda dükkan açarak elinizdeki makaleleri bu yolla satabilirsiniz. Sadece elektronik satışları düşünmeyin eğer antikacılık yapıyorsanız da durum değişmez elinizdeki ürünleri pazarlamak için işlek bir cadde de dükkan açmak, kira, vergi, gider vs. vs gibi masrafları bertaraf ederek sıfır sermayeyle bir e-dükkan açabilirsiniz. Hatta bu online mağazaların ödeme sistemlerini kullanarak ürünlerinizi 12 aya kadar taksitle bile satma imkanınız bulunuyor. El işlerinizi, kurabiyeleri, ev yemeklerini, ikinci el eşyaları vb.gibi kısaca aklınıza gelecek her şeyi online mağazalar ile internetten satabilirsiniz.

Affiliate Marketing (Satış ortaklığı)

Benim favori yöntemim olan yoldur. Bu yöntem 2014 yılında da popülerliğini koruyarak büyük bir ivme ile ülkemizde yaygınlaşmaya devam etmektedir. Xticaret, clickmerkez, zanox, adtriplex gibi bir çok satış ortaklığı sitelerinden beğendiğiniz ürünü sıfır sermayeyle satarak hızlıca bun yoldan para kazanmanız mümkün. Bir çok tekniği bulunan bu yöntem emin olun en çok karlı ve en risksiz yöntemdir. 2013 yılında satış ortaklığı sistemiyle piyasada 520 milyon dolar sıcak para döndüğünü biliyor muydunuz? Eğer bilmiyorsanız şimdi öğrendiniz geç kalmadan hemen kolları sıvayıp bir an önce affiliate marketing sistemine giriş yapabilirsiniz. Bunu nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız buraya tıklayıp bu işten geçen yıl binlerce TL kaldıran profesyonel bir ekibin hazırladığı eğitimlere katılabilirsiniz.

Sosyal Medya Kullanarak Para Kazanmak

2014 ün düğer bir popüler para kazanma yöntemi de sosyal medya dır. Sosyal medya sayesinde para kazanmanın sayısız yolu vardır. Video paylaşmak, resim satmak, ürün satmak, beğeni satmak gibi bir çok yöntemle kolayca gelir elde edebilirsiniz. Eğer bir satış ortaklığı sistemine katılmak istiyorsanız ve bu iş için web sitesi kuracak bilginiz yoksa ortaklık linklerinizi sosyal hesaplarınızdaki takipçilerinizle günlük paylaşarak bu paylaşımı satışa çevirebilmeniz mümkündür. Pinterest ve instagram gibi resim paylaşım sitelerinde çok iyi sayılarda takipçiye sahipseniz internet zengini olmanıza an kalmış demektir. Eğer böyle bir potansiyeliniz varsa hemen Affiliate Marketing sistemini öğrenip pinterest ve instagram la bu işi entegre götürerek zengin olabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi internetten para kazanmak için bir çok yol var bu yollar sizin daha iyi işe odaklanmanızla birlikte 2014 yılında daha bol kazançlar getirebilir.

Click Here to Leave a Comment Below 1 comments
recep - 1 Temmuz 2014

İnternetten para kazanma yolları hakkında çok güzel bilgiler vermişsiniz. Sayenizde bu konuda bilgilendim. Emeğinize sağlık.

Reply

Leave a Reply: