2

İnternetten Para Böyle Kazanılır

Aslında kazanılan paralarla övünmek hiç hoş birşey değil benim bunu paylaşma amacım bir çok forumda ve web sitesinde internetten para kazanmanın koca bir yalan olduğu söyleniyor sadece bu olguyu ortadan kaldırmak adına bazı paylaşımlarda bulunacağım.

Bu güne dek bir çok programa katıldım katıldığım programlar genelde satış ortaklığı programları oldu bu yolla bir çok gelir elde ettim. Bu yazıda size internetten kazandığım paraların kanıtlarını ve hangi yolla bu paraları kazandığımı anlatacağım.

Bu işlere uzun zaman önce başladım ve bir çok yöntem denedim özellikle en çok parayı satış ortaklığı bırakıyor tabi yüksek hitli bir siteniz varsa adsense yoluyla da internetten iyi para kaldırabilirsiniz.

Ben bir çok yöntem denediğimi belirttim aşağıdaki ekran görüntüleri içinde anket kazançları yok dediğim gibi sadece başkalarının ürünlerini sattım ve belirli bir oranda gelir elde ettim diyebilirim.

İlk olarak sizinle adsense den elde ettiğim gelire ait ekran görüntüsünü paylaşacağım. Aşağıdaki gelir bir dönem açtığım bir siteden elde edildi ve sonra kendi aptallığım yüzünden domainin gününün dolduğunu fark edemedim ve elimden kaçırdım sonrasında elime bu ödeme raporu kaldı.

adsense

Adsense kazanç kanıtı

Her neyse bu benim hatamdı ve üzülmedim altın yumurtlayan tavuğu başkalarının eline verdik sağlık olsun. Bu sırada zaten başka işler peşinde koşuyordum araştırmalara devam ettim ve satış ortaklığı sistemini kullanarak iyi bir ödeme aldım.

Bu ödemeyi Goomass (tıkla incele)eğitimlerindeki yöntemler sayesinde aldım önemli olan etkili ürün seçimi ve bu seçimle beraber uygulanan yöntemler. Bir çok sistem kullandım ve buna bağlı yöntem Goomass yöntemiyle aldığım bazı ödemelere ait ekran görüntüleri aşağıdadır.

Kazançları Xticaret sitesinden seçtiğim farklı ürünlerle elde ettim farklı farklı hesaplar göreceksiniz bunun sebebini buradan açıklayamam çok merak ediyorsanız goomass ı satın alıp öğrenebilirsiniz. Her neyse aşağıdaki tabloya bir bakın;

xticaret kazanç kanıtı

xticaret kazanç kanıtı

Sadece 1 siteden neredeyse 900 TL gibi bir gelir elde etmişim. Bence fena değil tek işim bu değil dediğim gibi sürekli farklı yollar araştırırım o dönemde Goomass bana ışık tuttu kendilerine teşekkür ederim.

Yine bir başka ödeme kanıtı vereceğim bunu da  Goomass (tıkla incele) sayesinde yapmıştım tarihlere bakın bazen günde 2 satış oluyor hiç fena değil an azından para paradır akmazsa damlıyor diyelim ve resmi inceleyelim.

xticaret ile internetten para kazanmak

Xticaret kazanç kanıtı

Birim fiyatı 85 TL olan bir ürünü sürekli olarak satmışımgünde 2 satış olmuş bazen 2 -3 günde 1 satış sonuçta satış satıştır.

Hemen uzatmadan yine başka bir hesaba ait xticaret raporunı sizlere sunuyorum.

xticaret-kanit-4

Toplamda 430 TL lik bir rapor ve sürekli bir gelir kaynağı. Size internetten para kazanmak yalan inanmayın diyenlere bu tabloyu gösterin suratlarının şeklini merak ediyorum. Çok büyük kazançlar değil tek tek bakıldığında ama toplamına baktığınızda fena da değil denilebilir. Benimkiler daha az olabilir ama inanın 6 ayda 40 .000 TL yi dayayanlar var  Goomass (tıkla incele) kadeşlerden bahsediyorum .

Aşağıdaki tabloda yine farklı bir ürün var satış fiyatı 40 TL %50 komisyon vermiş vergi ıvır zıvır düştüğünde ürün başına 14 küsür TL bırakan bir ürün. Bu ürünü de farklı tarihlerde satmışım.

xticaret-kanit-5

Yine bir başka hesaptan başka bir xticaret raporu toplam gelir cüzi bir miktar bence.

xticaret-kanit-para-kazanma-yolu343 TL lik bir genel rapor resmin hemen üzerine bakarsanız ödemeler ayda 2 kez yapılıyor yani ne sattıysanız hesaplanıp kazandığınız komisyon 15 günlük periyodlarla size gönderilir. Banka hesabınıza yatar yani evden çıkmadan hesapta görürsünüz parayı. Bunlarda goomass sayesinde yapılan satışlar. Goomass ı 80 TL ye alıyorsunuz ve hemen 1-2 satışta kendi parasını çıkartıyor iyi bir yatırım bence hemde bu işler çok zevkli kazandıkça daha çok yapasınız geliyor 🙂

Neyse devam edelim…

xticaret-kazanc-kaniti-3

Hemen yukarıda gördüğünüz tablo da yine xticaret e ait bir rapor farklı ürünler satılmış tek tük ayda 1 tane bazen 2 tane kimi sabah saatinde kimi gecenin yarısı bu sistemde en güzel şey kazancınızın belirli bir saati yok uyurken ya da siz yemek yerken satış olur. Millet alışveriş yapar siz kazanırsınız.

İşte bomba yöntem 🙂

Toplamda 4500 dolar kaldırdığım bir rapor. Paypala düşen ödeme bildirimleri sürekli ve devamlı hala bu yöntemle para kazanıyorum. Bunu nasıl yaptığımı merak mı ediyosunuz? Okumaya devam edin…

internetten-kazanc-kaniti

 

Bunu da yeni gözde yöntemim olan orkaplus (tıkla incele) sayesinde 🙂 Yazara hakikaten teşekkür etmek lazım böyle mükemmel teknikleri bize öğrettiği için. Orkaplus sayesinde sizde bu tabloya sahip olabilirsiniz. Bence hemen bir tane alıp hızlıca uygulamaya başlayın. Orkaplus u satın almak için tıklayın.

Bitti mi? hayır gelişim devam ediyor sürekli yeni yöntemler öğreniyorum ama bunun için kasmıyorum araştırma yapmıyorum artık pek fazla yeni bit yöntem çıkınca hemen satın alıp ondan da birşeyler öğreniyorum.

Size tavsiye 2 eğitim seti Goomass ve Orkaplus olacaktır. Umarım merak ettiğiniz bir çok nokta var merakınızı gidermek için yorum bölümünden soru sorabilirsiniz. Bol kazançlar dilerim.

 

 

Click Here to Leave a Comment Below 2 comments
Serdar - 15 Mayıs 2014

Hocam mrb, bu bomba yöntem dediğin capsi ben diamond kitten hatırlıyorum yoksa yanlış mı hatırlıyorum. Diamond kiti neden piyasadan kaldırdınız ve ayrıca satın alanlara desteğiniz devam ediyor mu? ben de satın almıştım o yüzden soruyorum. Satış ortaklığında ürün önermeniz normal fakat kendi ürününüz hakkında umarım bir bilgi verirsiniz?

Muhammet bey özellikle anahtar kelime analizinden sitenin ilk sayfa ve sıralara gelmesi çalışmalarını blogunuzda paylaşırsanız sanırım çok kişi fayda görecektir,kolay gelsin.

Reply
  Siyahpara - 17 Mayıs 2014

  Merhaba evet ürünü kaldırdım çünkü umduğumdan fazla talep görmeye başladı o dönemlerde diğer işlerim yüzünden çok fazla seyahat etmek zorunda kaldım ve ürünü satın alanlara destek olamamaya başlayınca kendimi kötü hissettim insanların karşılıksız yere para ödediği bir ürün izlenimi olmasın diye ürünü kaldırdım.

  Bomba yöntem satış ortaklığı yöntemi daha önceden benim kullandığım bir yöntem ama farklı bir versiyonu orkaplus ta var o yüzden ondan bahsedemiyorum.

  Site daha çok yeni evet ürün tanıtımları yapıyorum ama dikkat ederseniz pek fazla ürün satma peşinde değilim bu işi hobi olarak yapıyorum yani bu siteyi de hobi olarak açtım insanlara faydalı olmak adına birşeyler yazıyorum boş zamanlarımda. Site daha çok yeni sıralamalarda yavaş yavaş yükseliyor aslında çok özel bir şey yapmıyorum yükselmek için yapacağınız en önemli 3 detay,
  1. Makaleleri uzun , resimli, özgün ve anahtar kelime yoğunluğunu iyi ayarlarak yazmak
  2. Her gün ya da sürekli uzun makaleler yazmak
  3. Sitenize benzer sitelerden backlink almak

  Bu üç olgu benim favori yöntemim bunlara dikkat eden her site google da yükselir tabi bazı site içi optimizasyonlar da var onlar olmaz sa olmaz.

  Destek konusuna gelince eğer yardımcı olabileceğim bir nokta varsa seve seve destek veririm.

  Reply

Leave a Reply: