Hakkımda

Merhaba;

Öncelikle İnternetten Para Kazanma amacıyla da olsa bu web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim.

Bu siteye benzer piyasada bir çok kaynak bulunuyor fakat bu site içerisindeki bilgiler internetteki sıradan sitelere göre en güncel yöntemleri içerir. Piyasada bulunan çoğu site ve materyal artık klişeleşmiş standart bilgiler içermektedir. Bu işlerde yenilikçi olmak gerekiyor bu sitenin farkı, yenilikçi ve profesyonel bir internet girişimcisi tarafından hazırlanmasıdır.

Biliyorum içeriği çok fazla merak ediyor ve hemen sistemi kurup para kazanmaya başlamak istiyorsunuz fakat, bundan önce size biraz kendimden bahsetmek istiyorum.

1999 yılından beri, bilişim sektöründeyim ve bu sektör içerisinde birçok firmada teknik ve ar-ge pozisyonlarında yer aldım. Halen Türkiye de önde gelen bir bilişim firmasının Ar-Ge ekibinde görev alıyorum. İşimi severek yapıyorum ve yapmaya devam edeceğim. Bunun yanında ayrıca, yaklaşık 10 yıldır satış ortaklığı ve online marketing sistemlerini kullanarak para kazanıyorum. Bu yöntemlerle mevcut işimden kazandığım paranın kat kat fazlasını halen kazanmaktayım. Başta da belirttiğim gibi bu işi aslında ikinci bir iş olarak yapıyorum ama her ne kadar buna ikinci iş desem de zamanla benim tutkum haline geldi. Satış ortaklığı ve online marketing işi gerçekten çok zevkli, rekabetli ve buna bağlı olarak çok kazançlı bir iştir. Bu işle tanışmam bilişim sektörüne göre eski olmasa da bu iş vasıtasıyla, mevcut işimden çok daha fazla paralar kazandım. Madem çok para kazanıyorum neden hala çalışıyorum? Çünkü işimi seviyorum ve işim gereği hep bilgisayarlarla uğraştığım için bazen de farklı ortamlara girme ve farklı  kişilerle tanışma olanağı buluyorum bu benim hayatıma farklılık katıyor, böylece sürekli bilgisayar başında kalmış olmuyorum.

Eğer sizde bu işi hem ev konforunda para kazanmak hem de hobi olarak yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz çünkü bu site içerisinde en popüler online para kazanma yöntemlerini barındırıyor.

İnternetten para kazanmak istiyorsanız;

1. kural bu işi sevmelisiniz, sabırlı olup disiplini elden bırakmamalısınız.

2. kural ise burada bulunan yöntemleri harfiyen yerine getirmelisiniz.

İster bu işlere sıfırdan başlayın isterseniz de biraz bilgi sahibi olun her iki koşulda da profesyonel ekiplerin hazırladığı ve kimsenin internette yayınlamayacağı bu özel tüyoları bilmeniz gerekiyor. Kazanmanın ve bu yolda başarılı olmanın sırrı bilgiyi etkili ve doğru kaynakları kullanmayı öğrenip bir an önce harekete geçmektir.

İstek ve sabır her işte olduğu gibi bu işte de en önemli etkendir siz yeter ki isteyin ve inanın güzel işler başardıkça gerisi gelecek ve çok para kazanacaksınız.

İnternetten para kazanılmaz, hiç etrafında internetten para kazananı gördün mü? bunlar boş işler, gibi yanıltıcı boş laflara kesinlikle inanmayın. Zaten bir çok kanıt videosu ve kazanç çekleri gördünüz bunlar yalan değil, dünyada ve ülkemizde böyle bir pazar mevcut. İnternetten hobi olarak günde birkaç saat harcanarak bile hatrı sayılır paralar kazanılıyorsa, tüm zamanınızı online marketing sistemine ayırdığınızı düşünün? Ne kadar çok kazanacağınıza kendiniz bile inanamayacaksınız!

Bol şanslar ve bol kazançlar.