Goomass ile nasıl para kazanılır (Goomass Rehberi)

goomassGoomass ile ilgili tüm detayları bu inceleme yazısında bulabilirsiniz.

Goomass ı merak ettiğinizin farkındayım fakat Goomass ı öğrenmeden önce Goomass ın hangi yöntemle para kazandırdığını daha detaylı ele alalım.

[box type=”note” align=”aligncenter” class=”” width=””]İnternette Goomass a benzer bir çok site göreceksiniz eğer goomass’ı orijinal sitesinden indirmek istiyorsanız bu sayfanın sonundaki linkten resmi sitesine ulaşabilirsiniz.[/box]

Goomass ile internetten para kazanmaya başlamadan önce sizin için hazırladığım bu geniş kapsamlı rehberi sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim. Goomass ile ilgili internetteki en geniş kapsamlı rehberi hazırlamaya çalıştım umarım faydalı olur ve sizde bu sistemle para kazanabilirsiniz.

Goomass hangi yöntemle kazandırıyor?

Goomass Satış Ortaklığı Sistemi ( Affiliate Marketing ) sistemine dayalı kazanç sağlar peki bu sistem nasıl çalışıyor?

Satış ortaklığı ( Affiliate Marketing ) sistemi oldukça basit bir temel yapı üzerine kurulmuştur.  Şimdi size satış ortaklığı sisteminin işleyiş şeklini daha detaylıca anlatalım:

[toggle title=”Goomass hangi yöntemle kazandırıyor? devamını okumak için tıklayın” state=”close”]

İnternetten ürün tanıtımları ile komisyon kazanma programına dayanan bu sistem Türkiye’de de büyük bir hızla yayılmaya başladı. Bir bilgisayarı ve internet bağlantısı olan herkesin para kazanabileceği, kazan ve kazandır mantığına dayalı bu sistemi şu anda dünyanın en ünlü alışveriş siteleri kullanmakta ve Türkiye’de de artık önüne geçilemez bir evden para kazanma sistemi haline gelerek işsizliğe yepyeni bir çözüm olmaktadır.

GooMass Satış Ortaklığı Rehberi size satış ortaklığı (Affiliate Marketing) sistemini A’dan Z’ye anlatarak bu sistemde nasıl başarılı olacağınızı gösteriyor.

Türkçe adıyla satış ortaklığı, sıradan bir internet kullanıcısının internetten sermayesiz bir şekilde para kazanabilmesini sağlayan en doğru, tutarlı ve güvenilir sistemdir. Temelde oldukça basit bir mantığa dayanan Affiliate Marketing Ürün satıcısı,  Satış Ortağı ve Müşteri üçgeninden oluşur.

Satış ortaklığı sisteminde ürün sahipleri ürünlerinin tanıtımını daha düşük bir bütçe ile yapabilmek ve var olan satış potansiyellerini büyütmek için ürünlerini tanıtacak satış ortakları ararlar. İnternet ürün sahiplerinin hem ürünlerini düşük bir bütçe ile pazarlayabilecekleri, hem ürünlerini için çok büyük bir pazar bulabilecekleri, hem de bu pazara tanıtım ve satış yapabilecek satış ortakları bulabilecekleri mükemmel, eşsiz bir platformdur.

İnternetin neden mükemmel bir platform olduğunu bir örnek ile açıklayalım; Bir şirket düşünün. 10 tane pazarlama elemanı var. Bu 10 kişi her gün şirketin ürünlerini tanıtmak ve satış sağlayabilmek için sürekli çalışıyorlar. Ancak insanların belirli potansiyelleri vardır. Bunların üstüne çıkmak mümkün değildir. Bu sebeple ürünlerinin daha çok satılmasını isteyen şirketler daha çok pazarlama elamanı çalıştırmalıdırlar. 10 değil 30, belki de 50 kişinin çalışması gerekir. Hatta çok daha fazla kişiye ihtiyaç duyulur. Bu kadar kişi belki şirketin tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini istenen ölçüde yürütebilir. Peki, bu kadar kişinin maliyeti sizce bu şirkete ne olur? Elbette ki bu kadar kişiyi çalıştırmak şirketler için oldukça yüksek bir maliyet demektir.  Her çalışanın sigortası, yemeği, yol ücretleri, tanıtım için ulaşımı sağlayabilmek ve hızlı olması adına her çalışana araba tahsis edilmesi, bu arabaların yakıt giderleri, çalışanlarının giyim giderleri, konaklama ücretleri, maaşları, ofis ortamları, ofisteki giderler … Tüm bunların hepsi toplamda oldukça yüklü bir maliyet oluşturur.

Şirketler, ya da ürünlerini satmak isteyen diğer tüm ürün sahipleri bu durumun farkında. Fiziksel hayatımızda (reel yaşam) bu kadar insanı çalıştırmak birçok şirket için mümkün değil. İşte tam bu nokta da internet tüm ürün sahipleri için mükemmel bir çözüm olarak ortaya çıkıyor. Günümüzde milyonlarca insana birkaç saniyede ulaşma imkanı sağlayan internet teknolojisi sayesinde ürün sahipleri ürünlerini tanıtacak yüzlerce hatta binlerce satış ortağına ulaşabiliyor. Ürünlerini internet vasıtasıyla tanıtacak, yazı yazarak pazarlayacak olan satış ortakları şirketler için çok düşük maliyetle işgücü demek olmasının yanı sıra,  bu şirketlerin ürünlerinin tanıtımını sağlayacak satış ortakları içinde oturduğu yerden, evinden çalışma imkanı demek. İnternet her iki taraf için de o kadar çok avantajlı bir sistem ki; ürün sahipleri hem fiziksel hayatta çalışma imkanı sağlayamayacak kadar çalışana sahip oluyor, hem de daha önce saydığımız sigorta, yemek, yol ücretleri, tanıtım için ulaşımı sağlayabilmek ve hızlı olması adına her çalışana araba, arabaların yakıt giderleri, çalışanlarının giyim giderleri, konaklama ücretleri, maaşlar, ofis ortamları, ofisteki giderleri gibi giderler olmadığı için oldukça çok kar ediyor. Satış ortakları ise sabah 8 akşam 8 bir iş formatında çalışmaktan kurtularak istediği zaman, istediği kadar çalışma imkanı buluyor, istediği ürün sahipleri ile çalışabiliyor ( ister Amerika, ister Hollanda, ister se de İstanbul), evinde oturduğu yerden kahvesini yudumlayarak çalışabiliyor. Her iki tarafta sadece interneti kullanarak istediklerine sahip olabiliyor.

 

Satış ortaklığı ticaret dünyasının yeni şekli olmaya başladı. Yurtdışında neredeyse tüm şirketler web sitelerinde satış ortaklığı sistemini barındırıyorlar. Türkiye de ise son yıllarda bu sistem hızla büyüyor. Bu değişimi gören bir çok diğer web şirketleri de bu yeni nesil ticaret işleyişi için satış ortaklığı sistemine imkan sağlayan altyapılar oluşturuyorlar.  Kısaca, satış ortaklığı sisteminin iyi bir şekilde işlemesi için buna altyapı hazırlayan 3. taraf web şirketlerinin oluşturdukları web platformlarına da satış ağları denmektedir. Bu satış ağları ürün sahipleri ve ürünleri ile satış ortaklarını bir araya getirerek iyi bir web platformu üzerinde çalışmalarına olanak sağlamaktadır. Bu satış ağları aynı zamanda ürün sahiplerinin ürünlerin satışının güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için güvenli ödeme alt yapıları ve her iki taraf için de web teknolojisini sağlar. Yapılan satışlardan da küçük bir komisyon alarak kendi gelirlerini sağlarlar.

 

Satış ağları sayesinde satış ortaklığı sistemi tamamen otomatik işlemektedir. Bir ürünün satış ortağı olmak için ürün sahibi ile iletişime geçmeniz gerekmez. Ürün satıcılarının ürünlerini eklediği satış ağına dahil olarak internette en çok satılan ürünleri seçin, internette tanıtın, ziyaretçiler tanıttığınız ürüne tıklasın ve satın alma işleminden hemen para kazanmaya başlayın. Ev hanımı, öğrenci veya herhangi biri, pozisyonunuz ne olursa olsun satış ortaklığı ile para kazanabilirsiniz.

 

Peki nasıl? GooMass eğitim kitinde yer alan Satış Ortaklığı ağlarından birine katılırsınız. Buradan satabileceğiniz bir ürün bulursunuz. Ürünü dilerseniz ücretli reklamcılık ağlarında ücretli reklam vererek, dilerseniz para harcamadan, ücretsiz blog açarak veya site kurarak buralarda yazacağınız yazılarla ürünü tanıtabilir ve bu tanıtım yazılarına size verilen ürün satış ortaklığı linkini koyarsınız. Sitenize ziyaretçi geldiğinde sayfanıza koyduğunuz bu linke tıklayarak ürünü satın alırsa siz de gerçekleşen bu satın alma işleminden satış komisyonu, yani para kazanırsınız.

 

İşin temeli budur. Ancak genelde insanlar internette nasıl ürün tanıtımı yapılacağını bilemez ve bu sistemleri kullanamazlar. Bu sebeple başarısız olurlar. GooMass eğitim kitinde başarılı olmanız için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi uzun bir sürece dayanan bilgi birikimi ve deneyimlerimizle sizlere sunuluyor.

 

GooMass ve satış ortaklığı sistemi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz okumaya devam edin

[/toggle]

Online Pazarlamanın Avantajları Nelerdir?

Genel olarak insanlar internetten para kazanmak için online pazarlama dünyasına ilk adım attıklarında online ticaretin şekli ve yönetimi hakkında pek bilgi sahibi değillerdir. Destek yoktur, temel yoktur ve internetten pazarlama hakkında bir bilgi sahibi değillerdir. Ancak buna karşın online pazarlama dünyasına ilk adım atanlar ortak noktası büyük gelirler elde etmek için online pazarlamanın en iyi yollardan biri olduğunu bilmesidir. Günümüzde hemen hemen her şirket internetin dev bir pazar ağı olduğunun farkında ve büyüyen online pazarlama alanına her yıl milyonlarca lira yatırılmaktadır.

[toggle title=”Online Pazarlamanın Avantajları Nelerdir? devamını okumak için tıklayın” state=”close”]

Piyasalardaki durgunluk online pazarlama sahasına pek fazla etkilememektedir. Olası piyasa durgunlukları online ticarete çok etki etmediği için fiyatlarda çok fazla değişim meydana gelmemektedir; pek çok sebeple insanlara daha uygun fiyata hizmet sağlanmasına olanak sağlayan online pazarlama sayesinde insanlar durgunlaşan piyasalarda dahi online alışverişlerine devam etmektedirler.

 

Bir satış ortağı olarak online pazarlama sahasında bulunmanız size evinizin konforunda oturduğunuz yerden çalışma imkanı sağlamaktadır. Sabah erkenden kalkmak ve durağa gidip sizi işinize götürecek olan o vasıtayı beklemek zorunda değilsiniz. İşe geç kalma endişesini duymak, bekleyen işlerin yoğunluğunu düşünmek veya dışardaki bir işiniz için ve/veya arkadaşlarınızla biraz da olsa görüşebilmek için patronunuzdan nasıl izin alacağınızı düşünmek zorunda değilsiniz. Sadece kendi yaptıklarınızdan sorumlusunuzdur. İstediğiniz zaman çalışabilir, istediğiniz zaman işi bırakabilirsiniz.

 

Günümüzde on binlerce şirket online pazarlama dünyasında aktif bir rol oynamaktadır. Son yıllarda Türkiye ‘de de online pazarlama oldukça gelişmiş olmasına karşın her şirket her gün büyüyen bu pazarın biraz daha farkına vararak yatırımlarını büyütüyor. Hepiniz www.hepsiburada.com sitesini biliyorsunuzdur. 1998’den beri faaliyet gösteren hepsiburada.com Doğan Holding’e ait olup yalnızca internet üzerinden hizmet vermektedir. 8000 m2 alana kurulu olan hepsiburada.com yaklaşık 1100 tedarikçi firma ile çalışmaktadır ve bu sayı sürekli artmaktadır. 2001 yılında faaliyete başlayan GittiGidiyor.com ise 10 milyona yakın satış işlemi ile Türkiye’nin her bir yanında popüler bir alışveriş ortamı olarak online hayatına devam etmektedir. Dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden biri olan eBay.com ise 2007 yılında GittiGidiyor.com’a ortak olarak Türkiye’deki online pazarlamanın büyüklüğünün farkına vararak sektörde yerini almak istediğini göstermiştir.

 

Dünyada ve Türkiye’de insanlar ürünlerini internette pazarlayacak satış ortakları aramaktadırlar. Ürünlerinden kazanacakları karları satış ortaklarına komisyon vererek paylaşmak isteyenler online pazarlama sahasında büyümenin ancak büyük bir ekibe sahip olmaktan geçtiklerini bilerek hergün kazançlarını paylaşacakları yeni kişiler aramaktadırlar. Bu işin en güzel yanı size sadece ürünlerini pazarlamanız için para ödüyorlar. Müşteri desteği, satış süreci gibi diğer tüm konuları yine kendileri üstlenerek işin sorumluluklarını size bırakmıyorlar. Yani size düşen sadece müşteriyi ürünler buluşturarak müşterilerin satın almalarını sağlamak sonrada komisyonunuzu almak.

 

Online pazarlama herkesin yapabileceği bir iş olmasına karşın başarılı olmak için elbetteki bir rehbere ihtiyacınız var. GooMass, hangi satış ağlarına veya satış ortaklığı programlarına nasıl katılacağınızı, neler yapmanız gerektiğini ve neler yapmamanız gerektiğini size tüm detaylarıyla anlatarak online satış ortaklığı alanında başarılı olmanızı sağlar. GooMass kitaplarında ve videolarındaki bilgiler olası tüm sorularınıza cevap olacaktır.

[/toggle]

GooMass İnternetten Para Kazanma Kiti İçeriği Nasıldır?

İnternetten para kazanma yolları içersinde en etkili, dünyada en popüler ve en çok kazandıran sistemlerinden biri olan online satış ortaklığı sistemi (Affiliate Marketing) ile her gün yüzlerce dolar kazanmak ve bunu kısa bir süre içersinde otomatikleştirebilirsiniz. Dünyanın en popüler ve en çok kazandıran online kazanç sistemi satış ortaklığı (Affiliate Marketing) GooMass ile şimdi Türkiye’de.

[toggle title=”GooMass İnternetten Para Kazanma Kiti İçeriği Nasıldır? devamını okumak için tıklayın” state=”close”]

İnternetin, bugünün ve geleceğin en büyük iş platformlarından biri olduğunu ve size ne kadar çok para kazandırabileceğinin farkında mısınız? İnterneti kullanarak gün boyu çalışmak zorunda olmayacağınız, sadece istediğiniz zaman çalışacağınız bir işin patronu olabilir ve hayallerinizin de ötesinde para kazanabilirsiniz. Dünyada milyonlarca insan internet üzerinden ayda binlerce dolar kazanıyor. Sizde bu kişilerin arasına katılarak internetten para kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

 

GooMass Kiti size internetten para kazanma yolları içersinde başarısını tüm dünyada kanıtlamış en iyi sistemleri, programları, stratejileri ve ihtiyaç duyacağınız tüm kaynakları sunar. GooMass Kiti internetten para kazanma sistemlerinin eğitiminin detaylıca verildiği yazılım arayüzüyle sunulan 6 temel dijital/elektronik kitap, 7 bonus ve görsel eğitim videolarından oluşur:

 

EĞİTİMLER

 

Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing)

 

Dünyanın en popüler para kazanma sistemi affiliate marketing milyonlarca insana internet üzerinden para kazanma fırsatı sunuyor. Kanıtladığı başarılı sistemi ile Amazon, eBay, Clickbank, WallMart gibi birçok alışveriş ağına hizmet eden, satış ortaklığı ile komisyon kazanma programına dayanan bu sistem Türkiye’de de yerini almaya başladı. Affiliate marketing eğitim rehberi size satış ortaklığı sistemini A’dan Z’ye anlatarak bu sistemde nasıl başarılı olacağınızı gösteriyor.

 

ClickBank Eğitimi

 

%75’e varan yüksek komisyonlar kazanabileceğiniz 110.000’in üzerinde aktif satış ortağına ve 70.000 dijital ürüne sahip dünyanın en popüler ve güvenilir satış ortaklığı sistemi. 1998’de kurulan Clickbank, güvenli bir şekilde günde 27.000 den fazla dijital ürün satışı gerçekleştirerek dünyada her 3 saniyede bir satış işlemi yapmakta. 200 den fazla ülkeye hizmet etmekte olan ClickBank internette devamlı yüksek trafik alan lider satış ortaklığı platformudur. Clickbank kitabı, satış ortaklığı.

 

Amazon Associates

 

Elektronik ürünlerden giyime, kitaplardan arabalara kadar her ürünün satıldığı dünyanın en popüler alışveriş ağlarından biri olan Amazon.com tüm ürünlerini Amazon Associates Satış ortaklığı programı ile sizlere sunuyor. Ziyaretçilerinin tam güvenini kazanmasıyla yüksek bir dönüşüm oranına sahip olan Amazon.com satış ortaklarına güçlü ve zengin bir teknik yapı sunuyor. Türkiye’de ilk ve tek olan Amazon Associates Eğitim Rehberi sizi tüm yönleriyle Amazon satış ortaklığı programı ile tanıştırırarak size en başarılı satış tekniklerini ve stratejilerini öğretiyor.

 

Xticaret Satış Ortaklığı

 

Türkiyenin yeni satış ortaklığı ağı Xticaret e-kitap ve yazılım gibi dijital ürünlerden yüksek komisyonlar kazanma fırsatını sunuyor. Xticaret eğitim e-kitabı binlerce satış ortağı ile birçok ürünün pazarlanmasına aracılık eden Xticaret Türkçe satış ortaklığına programlarına giriş yapmak ve başarılı olmak için eşsiz bir kaynak. Bu kitap ile Xticaret.com ile satış ortaklığında başarılı olmanın tekniklerini öğreneceksiniz.

 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

 

İnternetin trafiğini yöneten arama motorlarında ilk sıralara çıkmak için sadece yazılar ve görseller yetmez. SEO ile sitenizin aramalarda üst sıralarda yer almasını sağlayabilir ve bu sayede satışlarınızı katlayabilirsiniz. On-Page faktörlerden anahtar kelime seçimine, içerik optimizasyonundan website yapı planlamasına, LSI sisteminden algoritmalara kadar SEO’nun tüm elementlerini içeren dev bir kaynak; SEO rehberimiz sayesinde hem organik sonuçlarda yükselecek, hem de sitenize daha fazla trafik kazandırarak satışlarınızı arttıracaksınız.

 

Google Adwords Eğitimi

 

Google’ın ücretli reklamcılık ağı Adwords ile dakikalar içinde müşteriler kazanmaya ve satış yapmaya başlayın. Bütçeniz ne olursa olsun Google’ın reklamcılık ağında reklamlarınızı görüntüleyebilir, müşterilerinizle ürünlerinizi uygun fiyatlara bir araya getirebilirsiniz. Fakat göründüğü kadar kolay olmayan Adwords’ü tam performansıyla kullanmak için bilgiye ve deneyime ihtiyacınız var. Adwords eğitim kitabımız ile size söylenmeyen bilgileri edinebilir ve gerekli deneyimi kısa zamanda kazanarak bir Adwords uzmanı olabilirsiniz.

 

VIDEO Eğitim Seti

 

Görsel eğitimin algılama, anlama, hafızada biriktirme ve uygulama süreçlerinin en önemli pozitif pekiştiricileinden biri olduğu doğrusundan yola çıkarak hazırladığımız videolar ile başarıya giden yolunuzu ve sürecinizi oldukça kısaltacaksınız. GooMass kiti ile edineceğiniz videolar sayesinde kısa sürede satış ortaklığına adapte olacağınıza, etkili kampanyalar, güçlü siteler oluşturacağınıza ve hedef satış sayfalarınızın ziyaretçi sayısını arttıracağınıza inanıyoruz.

 

Yazılım Arayüzü

 

GooMass bir e-kitap (PDF) değil, bir yazılımdır. GooMass Eğitim Seti birçok sebepten dolayı bir yazılım ara yüzüyle sunulması planlanarak GooMass, internet etkileşimli bir masaüstü yazılımı haline getirildi. Bu sayede GooMass Eğitim Seti, içeriklerine sürekli yeni bilgiler eklenerek her zaman kolaylıkla güncellenebilir bir araç olmuştur. Ayrıca GooMass yazılımı, içeriklerine sadece GooMass’ı satın alanların ulaşabileceği bir online kimlik denetimi sistemine sahiptir.

 

Tüm bu eğitimlere ve GooMass’ın diğer özel bonuslarına sahip olarak GooMass İnternetten Para kazanma Kiti ile sadece interneti kullanarak yüksek bir gelir elde edebilirsiniz. GooMass’ı bugün edinin, kazanmaya hemen başlayın.

[/toggle]

GooMass İle Neler Öğreneceksiniz?

GooMass hem satış ortaklığı sistemi ile internetten para kazanmaya adım atanlar, hem de ileri seviyedeki kullanıcılar için tasarlanmış olup geniş bir bilgi dağarcığı ve deneyimi üzerine kuruldu. Bu nedenle her türlü kullanıcı GooMass’da geniş bir bilgiye sahip olacak ve kazançlarını katlayacaktır.

[toggle title=”GooMass İle Neler Öğreneceksiniz? devamını okumak için tıklayın” state=”close”]

Satış ortaklığı sisteminde ilerledikçe, para kazanmaya başladıkça hep bir adım daha ileri gitmek ve daha çok kazanmak isteyeceksiniz. Her yeni kampanyanız ve her başarınız sizi yeni stratejiler oluşturmaya teşvik ederken ihtiyaçlarınız artacak. Zamanla hem teknik, hem de daha çok stratejiye ihtiyaç duyacaksınız. GooMass işte tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak bilgileri 100 ’lerce sayfalık eğitimlerden oluşan yazılı medya, etkili görsel medyalar ve diğer uygulamaları kombine ederek sizlere sunar.

 

GooMass Kiti ile çok geniş bir bilgiye sahip olacaksınız. Şimdi sizlere bu set ile öğreneceklerinizden sadece bazıları söyleyelim:

 

 • Teknik bilgiye çok fazla ihtiyaç duymadan para kazanacağınız yöntemleri,
 • Az bir İngilizce dil bilgisine sahip olarak, ya da yabancı dil bilgisine ihtiyaç duymadan satış ortaklığı sistemi ile nasıl para kazanabileceğinizi,
 • Online Satış ortaklığı sisteminde hiç kimsenin bilmediği stratejileri öğrenerek, internetten para kazanma dünyasına gireceksiniz ve hatta 1 adım daha önde başlayacaksınız.
 • Daha önce bu sistemi öğrendiyseniz, GooMass ile amatörlükten profesyonelliğe yükseleceksiniz.
 • Yüksek kar marjlı ürünlerin kaynakları
 • Affiliate programlarını nasıl seçmeniz gerektiğini, ve hangi affiliate programına ne zaman katılmanız gerektiğini öğreneceksiniz.
 • Affiliate pazarlama stratejisi kurmayı ve yönetmeyi öğreneceksiniz.
 • Ürün seçimi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve hangi zamanda hangi ürünü seçmeniz gerektiğini öğreneceksiniz.
 • Size çok para kazandıracak yüksek komisyonlu affiliate programlarını nasıl bulacağınızı öğreneceksiniz.
 • GooMass Kiti size hem Türkçede hem de diğer dillerdeki satış ortaklığı programlarını öğretir. Hangi programı seçmeniz gerektiğini öğreneceksiniz.
 • İnternetten yapılan ürün satış stratejileri ile gerçek hayattaki yapılan satış stratejilerinin arasındaki farkları öğreneceksiniz.
 • En iyi satış sayfasında nelerin olması gerektiğini ve yüksek dönüşüm oranına sahip ürün tanıtım sayfası oluşturmayı öğreneceksiniz.
 • Clickbank ortaklık programını nasıl kullanmanız gerektiğini ve bu programı kullanarak yüksek kazanç elde etmeyi,
 • Satış ortaklığı programlarındaki ürünlerin reklamını hangi platformlarda yapmanız gerektiğini,
 • Clickbank satış ortaklığı programında ki ürünlerin hangi kriterlere göre,
 • Satış raporlarını kullanarak satış dönüşüm oranlarını nasıl yükselteceğinizi,
 • Satış ortaklığı programlarının nasıl çalıştığını,
 • Fiziksel ve dijital ürün pazarlamanın farklarını,
 • Satışlarınızı analiz etmeyi,
 • Türkyenin yerli satış ortaklığı programları ve dijital ürünlerin satıldığı platformları,
 • Aramalarda üst sıralara çıkmak için arama motoru optimizasyonunun nasıl yapılacağını,
 • Anahtar kelime pazar araştırması ve analiz,
 • Google ve diğer arama motorlarının algoritmalarının sistemlerinin nasıl çalıştığını,
 • Web site yapı planlaması,
 • Seo’ya etki eden faktörler,
 • Etkili içerik optimizasyon tekniklerini,
 • Seo araçlarının kullanımı.

 

GooMass İnternetten Para Kazanma Kiti ile burada belirtilenlerden çok daha fazlasını öğreneceksiniz. GooMass’ı bugün edinin, kazanmaya hemen başlayın.

[/toggle]

GooMass İle İnternetten Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Tipik olarak bu soruya “Ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok kazanırsınız.” cevabı verilebilir. Doğru olmasının yanı sıra, bu cevap çok politik olacağı gibi sizi tatmin etmeyeceği kesindir. Bu sebeple GooMass ile internetten ne kadar kazanabileceğinizin küçük bir analizini yapabilmeniz için sizi aşağıdaki örneği incelemeye davet ediyoruz.

[toggle title=”GooMass İle İnternetten Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz? devamını okuyun” state=”close”]

Günlük Satış Sayısı           Haftalık Kazancınız                         Aylık Kazancınız                Yıllık Kazancınız

1                                          $147                                                  $588                                   $7,056

2                                          $294                                                  $1,176                                $14,112

3                                          $441                                                  $3,087                                $37,044

5                                          $735                                                  $2,940                                $35,280

10                                        $1,470                                               $5,880                                $70,560

15                                        $2,205                                               $8,820                                $105,840

 

Her satışınız için 21 dolar para kazanacağınız bir ürün belirleyerek bir satış ortaklığı programına katıldığınızı varsayalım. (Satış başına çok daha fazla kazanabileceğiniz programlar vardır. Buradaki rakam mütevazi bir rakamdır.) Bu duruma göre sizin satış ortaklığı programı sayesinde ne kadar para kazanabileceğinizi aşağıdaki tablodan hesaplamamız mümkün olacaktır.

 

Ne kadar kazanabileceğinizi gördünüz mü? Ve bu sadece 1 ürün…

 

GooMass size ne zaman hangi ürünleri seçmeniz gerektiğini ve satışlarınızı nasıl arttırabileceğinizi detaylı bir şekilde öğretir. Ayrıca Google Adwords ’ü kullanarak dakikalar içinde nasıl satış yapmaya başlayacağınızı ve/veya SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile içeriklerinizi ve/veya sitenizi nasıl arama motorlarında üst sıralara çıkarabileceğinizi ve o sıralamada kalabileceğinizi GooMass ile öğrenebilir ve satışlarınız arttırarak kazancınızı yükseltebilirsiniz.

[/toggle]

GooMass Eğitim Kiti’nin Muhteşem Bonusları

GooMass yaşayacağınız deneyimleri çok iyi biliyor. GooMass Kitini satın aldıktan sonra sizin için yeni bir dünyanın kapıları açılacak. Bu kapılar sizi internetten para kazanmaya başladığınız dünyaya götürecek. Burada başarılı olacağınızı biliyoruz. Biz sizin başarılarınıza başarılar eklemeniz için size çok değerli bonuslar sunuyoruz. Bu bonuslar sayesinde sitenize daha fazla ziyaretçi sağlayabilecek, satışlarınızı arttıracak ve bazı sistemleri otomatiğe bağlayacaksınız. Bu sayede siz uyurken bile sistem sizin için çalışmaya devam edecek.

[toggle title=”GooMass Eğitim Kiti’nin Muhteşem Bonusları devamını okuyun” state=”close”]

GooMass kullanıcılarına 7 tane çok özel bonus sunmaktadır.

 

 1. AUTO TWITTER

 

2010 yılı itibariyle aylık 190 milyon ziyaretçi trafiğine, 106 milyon civarında üye sayısına ve sahip Twitter’a günlük 300 bin civarında yeni üye katılmaktadır. Türkiye’de de popülerleşmeye başlayan Twitter’ın Facebook ile başa baş bir rekabet içersine gireceği kesin. Bu devasa sosyal paylaşım platformundan, sağladığı ziyaretçi trafiğinden nasıl yararlanabileceğinizi ve sistemi nasıl otomatiğe bağlayabileceğinizi anlatıyoruz.

 

 1. EN IYI SATIŞ SAYFASI HAZIR ŞABLONU

 

Bir satış sayfasının dönüşüm oranını yükseltmenin matematiği iyi bir satış sayfasının nasıl olması gerektiğinde saklıdır. Profesyoneller tarafından onaylanan en iyi satış sayfası örneğini açıklamalarıyla ve şablonuyla beraber hediye ediyoruz. Bu projeyi istediğiniz gibi çalışmalarınıza adapte edebilirsiniz.

 

 1. JOOMLA REHBERI VE SEO

 

Açık kaynak içerik sistemlerin de inanılmazları başarabileceğiniz bir sistem. Joomla ile nasıl profesyonel ve etkili bir site kuracağınızı, Joomla’da kullanabileceğiniz profesyonel eklentileri anlatıyor ve hatta bizim yazdığımız çok önemli eklentileri hediye ediyoruz.

 

 1. WORDPRESS REHBERI VE SEO

 

Esnek yapısı ve kullanılabilirliği ile blog sistemlerinin tüm dünyadaki vazgeçilmezi olan WordPress için etkili bir kaynak. WordPress kurulumundan popüler eklentilere ve WordPresse özel SEO tekniklerini bulabileceğiniz bir rehber.

 

 1. PROFESYONEL ADWORDS KAMPANYA ÖRNEKLERİ

 

Başarısını istatistiklerle kanıtlamış etkili Google Adwords profesyonel kampanya örnekleri bulabileceğiniz Türkiye’de eşi olmayan bir rehber. Size kampanyanızın başarılı olması için örnek teşkil edecek süper Google Adwords kampanyası örnekleri. Bu örnekleri inceleyerek Adwords’teki hatalarınızı düzeltebilirsiniz.

 

 1. WEB SİTE KURMA REHBERİ

 

Bir web sitesi kurmak istiyor fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Endişelenmenize gerek yok. Web Site Kurma Rehberi en baştan sonuna kadar bir web sitesini nasıl oluşturacağınızı adım adım anlatıyor. Üstelik birden fazla yöntemle… PHP, ASP gibi web kodlama dillerini bilmeden de çok güçlü, dinamik ve şık bir siteye sahip olabilirsiniz. Hepsi Web Site Kurma Rehberi’nde.

 

 1. ADWORDS DENEME KUPONU

 

Adwords’e ilk adımınızda Google’ın ücretli reklamcılık ağını denemeniz için 80 TL’lik Adwords deneme kuponu. Gösterdiğimiz yol ile 80’TL lik Adwords kuponu sahibi olacak ve sistemi denemek için cebinizden para çıkmamasını sağlayacaksınız. Bu kupon sayesinde eğitim setini neredeyse bedavaya getirmiş olacaksınız.

 

Bu kiti şimdi satın alarak tüm bu bonuslara sahip olabilirsiniz.

 

GooMass İnternetten Para kazanma Kiti ile sadece interneti kullanarak yüksek bir gelir elde edebilirsiniz. GooMass’ı bugün edinin, kazanmaya hemen başlayın.

[/toggle]

Goomass’ a Nasıl Sahip Olunur?

İnternette Goomass a benzer bir çok site göreceksiniz eğer goomass ı orijinal sitesinden indirmek istiyorsanız gooomass.com u ziyaret edebilirsiniz.

Goomass ı indirip eğitimlere başladığınızda kendinize uygun bir çalışma planı yapın ve aksatmadan her gün uygulayın zamanla kazançlarınızın arttığını göreceksiniz.

Aklınıza takılan her türlü soruyu bana iletebilirsiniz. Bol şanslar, bol kazançlar!