1

Google Adsense den bir ödeme daha geldi

Google Adsense ile İnternetten Para Kazanılır mı?

Aslında sürekli olarak bunu yapmıyorum ve yapmayı da pek sevmem ama bir kaç yorumda Google adsense den para kazandığımı söylememe rağmen kanıt göstermem gerektiği ile ilgili geri bildirimler aldım o yüzden bu sorunun cevapsız kalmaması adına hem de Adsense ile ilgililenenlere biraz da olsa ilham vermesi için bu minik bakiyeyi sizlerle paylaşıyorum.

Googe adsense ödeme makbuzu

Google Adsense Ödeme Makbuzu Ocak 2015

Google Adsense ödemelerini her bir ayın sonunda hesap kesimi yaparak sonraki ayda ödeme yapıyor. Bu ödeme 23 şubatta geldi fakat hesabı bir önceki ay kesilmişti. Bu ödeme makbuzu toplamda 1 ayda elde edilmiş bir kazanç. Şunu da belirtmem gerekir ki bu ödeme makbuzu bu site üzerinden elde ettiğim bir gelir değil bu site üzerinde google reklamları var ama pek birşeyler kazandırmıyor sadece dolu görünsün diye koyuyorum.

Google adsense den bu ödemeyi nasıl aldım?

Birden çok Adsense hesabım olduğu için bu hesaba yapılan ödeme yurt dışında yayın yapan bir sitem üzerinden elde edildi. Şunu baştan söylemeliyim ki adsense den para kazanmayı hedeflediyseniz Türkiye de bu sistemde tıklama başı maliyetler çok düşük bir de yurdum insanı reklama tıklamayı pek tercih etmiyor. O yüzden Türkiye de adsense den az uğraşla 200 TL bile ödeme almak zor.

Google Adsense den nasıl para kazanılır?

Bu yazının sonunda böyle bir soru soracağınızı düşünerek bunun nasıl yapılacağı ile ilgili bir kaç tüyo vermek gerektiğini düşündüm.

İlk şart yerli geliri hedeflememek olmalı yabancı içerikler oluşturup sitelerinizi global olarak yapmalısınız. Bunun için ingilizce bilmenize gerek yok. Eğer ingilizce biliyorsanız daha ciddi paralar kazanabilirsiniz ama bilmeseniz de bunun bazı yöntemleri var.

Bu yöntemler neler?

Bu yöntemleri size buradan açıklarsam benim öğrendiğim kaynağa ihanet olur diye düşünüyorum o yüzden eğer merak ediyorsanız bu yöntemi asıl sahibinden öğrenin. Ben bu yöntemi Makale Yazı Rehberinden öğrendim rehberi  incelemek için tıklayın. Şöyle de bir durum var Goomass ı bilirsiniz Goomass ın makale yazarak para kazanmayı öğreten bir e-kitabı yayınlandı (incelemek için tıklayın) fiyatı gayet makul onu da tavsiye ederim yöntemler birbirine çok benzer yine de karar sizin.

Sonuç olarak Google adsense kullanarak ta internetten para kazanmak pektabi mümkün bunun için gerekli yöntemleri ve taktikleri bilmeniz yeterli sistemi bir kere kurduktan sonra devamı tıkır tıkır işler. Siz de otomatik gelir elde edebileceğiniz bir sistem kurmak istiyorsanız vereceğim tavsiyelere uymanız yeterli. Acaba? ile başlayan sorularınız olmasın artık internetten para kazanma diye bir şey var işte size kanıtı bu yazı 🙂 Kalın sağlıcakla..

Click Here to Leave a Comment Below 1 comments
SALİH - 4 Haziran 2015

PEKİ BU NEKADAR TIKLAMA VE GÖRÜNTÜLEMEDE OLUYOR , YANİ AYLIK ORTALAM BU KADAR GÖSTERİM DE GİBİ BİŞEY SÖYLMENEN MÜMKÜN MÜ

Reply

Leave a Reply: