Gizlilik

Bu web sitesi İnternetten para kazanma yöntemlerini insanlara öğretmek ve bu yöntemleri kişilerle paylaşmak amacıyla kurulmuştur. Bu siteden elde ettiğiniz bilgilerle elde edeceğiniz başarısızlıktan site sahibi sorumlu değildir. Sitede paylaşılan linkler herkese açık ve legal linklerdir. Bazı linklerden site sahibi kazanç elde etme hakkını gizli tutabilir.

Web sitesinin adı siyahpara.com dur. Bu isim sadece bir sözcük bütünüdür ve kara para, kirli para, black money gibi anlamları ifade etmemektedir. Hiç bir illegal yolla ve kişilerle bağlantısı yoktur.

Bu web sitesindeki tüm bilgiler %100 özgün olup site sahibi tarafından yazılmıştır. Sitedeki hiç bir içerik başka sitelerden kopyalanmamıştır. Bu web sitesindeki bilgiler internette izinsiz ve site sahibinin bilgisi olmadan dağıtılmaz, başka yerlerde kullanılamaz.

Web sitesi içeriğindeki bazı programlar, yöntemler ve araçlar sadece paylaşım ve bilgi amaçlıdır. Hiç bir illegal içerik bu web sitesinde barındırılamaz. Bu sitedeki içerikler ve yazılımlar paylaşım sitelerinde paylaşılan içeriklerden alıntı yapılabilir.

İçeriğin telif hakları DMCA tarafından koruma altındadır içerikleri kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatma hakkını site sahibi gizli tutmuştur. Bu sitedeki içerikleri kopyalayanları site sahibine bildirmek için iletişim formunu kullanabilirsiniz.