3

GelirOrtakları.com dan Belirli Ürünlere Link Vermek

Gelirortaklari.com bilindiği gibi bir satış ortaklığı sitesidir. Türkiyenin en büyük satış ortaklığı sitelerinden biri diyebiliriz. Gelir Ortakları’nda THY den Microsoft a bir çok büyük şirketin ortaklık programı bulunuyor.

Gelir Ortakları ndan bir ürün grubuna ymnelik satış ortaklığı yapılmasının yanında tek ürün içinde ortaklık yapılabilmektedir. Bunun için sadece bir ürüne ait yönlendirme yaparak tek ürün çalışması yapılabilir.

Bunun için panele giriş yaptıktan sonra firma seçimi yapılır ve  ürünün normal sitesinden bir ürün linkini alıp deep link ile o ürüne özel bir satış ortaklığı linki oluşturabilirsiniz. Böylece örneğin teknosa.com dan bir televizyon modelini pazarlamak istiyorsanız o ürünün linkini deep link ile satış ortaklığı linkine çevirebiliyorsunuz.

Programı seçin ve Deep link seçeneğini tıklayın.

depp-link

Ürünü seçip ürün linkini kopyalayın.

depp-link2

Gelir ortakları oanelindeki Deep Link alanına linki yapıştırın.

link

Add Deep link bölümündeki link ürünü linkidir. Yanınaki + işaretine tıkladığınızda üst kısımdaki Your Trackink Link kısmına sırf o ürüne ait affiliate linki üretir.

Benim örnekte ürettiğim link şu şekildedir:

http://tr.rdrtr.com/aff_c?offer_id=161&aff_id=4814&url=http%3A%2F%2Fwww.teknosa.com%2Furunler%2F110015543%2Flg-49uf7787-dvb-s2t2c-4k-uhd-webos-smart-led-lcd-tv%3Futm_campaign%3D{aff_id}

L,nke tıkladığınızda benim affiliate ID bilgim ile teknosaya yönleneceksiniz.

Bu işlem sonrası sadece bu ürünü tanıttığınız durumda ürünü satış sayfasına sizin linkinizle gönderirsiniz. Başarılı satış sonrasında komisyon kazanırsınız.

 

Click Here to Leave a Comment Below 3 comments
Ömer ali - 17 Şubat 2016

Biraz bilgi verebilirmisiniz gelir ortaklı konusunda ltven saygılarımla.

Reply
Abidin - 27 Nisan 2016

Merheba hocam güzel bilgi tesekkurler Hocam gelirortaklari uye olmak istiyorum tax id nedir tax infarmation ne yazmaliyiz bura? Yurd disindan katila biliyormuyuz?Tesekkurler

Reply
totemci - 5 Ağustos 2016

Merhaba televoolle arkadaşlar bu makaleleri yazıları okudukça şevkim artıyor aklımda çeşitli planlar yapıyorum web site kuruyum belirli bir alan üzerine ve satış yapıyım ama müşteriyi web siteme ORGANİK biçimde nasıl çekerim yada insanların ilgisini çekecek ürünler neler olabilir aklıma hiç birşey gelmiyor 🙁 lanet olsun mayk :@

Reply

Leave a Reply: