Ev hanımlarına evden para kazanma fikirleri

Ev hanımları başta online satış olmak üzere bir çok yolla para kazanabiliyor!

[box type=”info”] ÖZEL TEKLİF:Yeni iş girişimi için lütfen formumuzu doldurun ve çok kısa zaman sonra size gönderilecek olan E-postaları takip edin. Yakında açılacak olan web sitemiz üzerinden yaptığınız özel tasarım el işlerinizi ücretsiz pazarlayabilme şansını yakalayacaksınız. Hemen ön kayıt formunu doldurmak için tıklayın [/box]

Ev hanımları için evden yapılacak çok fazla ek iş var. Ev hanımlarının büyük bir bölümü gündelik işlerinden arta kalan zamanlarını değerlendirmek için bir çok farklı yol arıyor. İnternetten derip topladığım bazı para kazanma yollarını ev hanımları için bir araya getirdim. İşte ev hanımları için evden para kazanma yolları.

1. Satış ortaklığı sistemine katılmak

Eğer boş vaktiniz varsa hemen bir eğitim seti alarak satış ortaklığını öğrenebilir ve evden başkalarının ürünlerini satarak para kazanmayı öğrenebilirsiniz. Moda, giyim, kozmetik, sağlık, fırsat vs. bir çok alanda var olan farklı ürünleri keşfedip çevrenizdeki insanlara veya başkalarına bir çok ürüne ortak olarak ürün satabilirsiniz.

2. Anket doldurarak para kazanmak

Ev hanımlarının evden para kazanmak için en çok ilgi duydukları internetten para kazanma yöntemi hiç şüphesiz anket doldurarak para kazanmaktır. Online anket sitelerine üye olarak yerli ve yabancı olarak bir çok ankete katılıp internetten para kazanabilirsiniz.

3. Blog yazarak para kazanmak

En popüler yöntem olarak bilinir ve en kolay para kazanma yollarından biridir blog yazarak para kazanmak. Eğer kaleminize biraz da olsa güveniyorsanız hemen bir blog sitesi açarak bloglamaya başlayabilirsiniz. Hakim olduğunuz bir alanda blog yazmak hem bu işten para kazanmanıza hem de işten zevk almanıza sebebiyet verecektir. Eğer ciddi bir takipçi sayısına ulaşırsanız blogunuz üzerinden ürün satarak ve reklam yayını yaparak ciddi paralar kazanabilirsiniz.

4. Youtube dan video yükleyerek para kazanmak

Gündemdeki olayları takip ederek internetteki güncel olaylara ait videoları indirip youtube sitesine yükleyebilir ve bu yolla para kazanabilirsiniz. Hit sayısı yüksek olan videolara reklam alarak bu kazancı katlayabilirsiniz. Ayrıca hit sayısından bağımsız olarak google adsense ağına katılarak her videonuzdan youtube üzerinde reklam alabilir ve adsense hesabınıza her ay belirli bir oranda para akışı sağlayabilirsiniz.

5. Sosyal medya ile para kazanmak

Sosyal medya da aktif ev hanımları sosyal medya sayesinde para kazanabilirler. Özellikle pinterest, facebok, instagram ve twitter gibi sosyal ağlardan paylaşımlar yaparak satış ortaklığı sistemiyle bu ağı birbirine bağlayıp ciddi gelir elde edebilirsiniz. Hatta bazı firmalar ürünlerinin reklamını vermek için size ulaşıp sosyal medya hesaplarınızdan ürünlerini ücret karşılığından paylaşmanızı talep edebilirler. Bu yöntemi şuan aktif olarak kullanan binlerce ev hanımı bulunuyor.

6. Evden takı ya da hediyelik eşya yapıp satmak

Son günlerde çok popüler olan bu yöntem bir çok ev hanımına gelir kaynağı oluyor. El becerilerini iyi kullanıp bunu ürüne dönüştürebilen ev hanımları interneti kullanarak bu ürünlerini satabilirler. Bunun için forumlarda ve sosyal medyada tanıtımlar yapıp hatta ilan sitelerini bile kullanabilirler. Sanalpazar ve  gittigidiyor gibi online dükkanları kullanarak bu platformlarda online mağaza açarak el becerilerini toptan ve perakende olarak taksitle bile satabilirler.

[box type=”info”] ÖZEL TEKLİF:Yeni iş girişimi için lütfen formumuzu doldurun ve çok kısa zaman sonra size gönderilecek olan E-postaları takip edin. Yakında açılacak olan web sitemiz üzerinden yaptığınız özel tasarım el işlerinizi ücretsiz pazarlayabilme şansını yakalayacaksınız. Hemen ön kayıt formunu doldurmak için tıklayın [/box]

7. Evden yemek yapıp satmak

Minik bir web sitesi kurarak evden e yemeği yapıp satarak para kazanılabiliyor. Web sitenizden ya da verdiğiniz ilanlardan size ulaşan insanlara ev yemeği, pasta kurabiye, tatlı vs gibi gıda ürünlerini satarak bunu kazanca çevirebilirsiniz.

8. Konsept kurabiye yapıp satmak

Düğün, nişan, doğum günü ve sünnet gibi organizasyonlara özel kurabiyeler yaparak bunların satışını yapabilirsiniz. Bunu ister kendi web sitenizden isterseniz de ilan sitelerinden hedef kitlenize duyurabilirsiniz. Eğer isterseniz bununla ilgili ücretsiz bir blog ya da facebook sayfası da kurmanız mümkün.

Ayrıca bu linkten Süper hızlı kazanç yöntemlerine ulaşabilirsiniz.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: