El emeğinizle kendi ürettiğiniz ürünleriniz mi var? Bu ürünlerden gelir elde etmek ister misiniz? O halde bu fırsatı kaçırmayın!

Takı, süs eşyası, ev dekorasyon aksesuarı, boyama, tablo vs. kısacası ne olursa olsun ürettiğiniz herşeyi satabileceğiniz bir platform oluşturuyoruz. Bu iş nereden çıktı diyecek olursanız çevremde bir çok girişimci var ve gerek bu blogdan gerekse birebir olarak el yapımı ürünlerinin olduklarını ve bu ürünlerin satışının yapılacağı bir site açmamı istediler. Ben de düşündüm ve böyle bir oluşum içine girmeyi hedefliyorum. Geçenlerde bir mail bülteni yayınladım ve listemdeki binlerce kişiye bu işle ilgili bir bilgi maili gönderdim. Bir yoluyla ön kayıt yapmalarını istedim geri dönüşler fena değil. Bir çok ev hanımı ve girişimci farklı el işlerini bu forma girerek ön talep yaptı. Bende bu talepleri gerçek bir platform haline getirmek için bir çalışma başlattım kendi çapımda.

Bir site hazırlanıyor!

Bu iş için bir site kuruyorum şuan işleyişin nasıl olacağı hakkında çevremdeki kişilerle fikir alışverişi yapıyorum ve bu site aslında benimle ilgili olmayacak sadece sitenin tasarım ve yönetimini yapacağım üyeler el işlerini bu siteye girecekler ve alıcılarıyla onları buluşturup site üzerinden satış gerçekleşecek.

Eğer sizinde bu işe ilginiz varsa ve bu oluşum içinde olmak istiyorsanız Ön kayıt formu doldurup bize göndermeniz gerek. Bundan sonra size kayıt sırasındaki mail adresinizden bilgi mailleri gelecek. Elinizdeki ürünlerin fotoğraflarını hazırlayın ve bekleyin. Umarım kazançlı çıkarsınız ve yaptığınız işler layığını bulur bizi takip etmeye devam edin..

2 YORUM VAR

  1. Süpersiniz polyester boyamalar yapıyorum elimde çok fazla ürün var satışa hazır form doldurdum sizinle çalışmak istiyorum umarım çok iyi olur :))

YORUMLA

Yorumunuzu girin
Adınızı yazın