Domain Alıp Satarak Para Kazanmak

Elinizde biraz para varsa bunu domaine yatırmak son derece mantıklı. Domain alıp satarak ciddi paralar kazanan bir çok kişi tanıyorum bu yüzden bu iş gerçekten kaliteli domainler yakalandığında ciddi paralar kazandırıyor.

Eğer elinizde birkaç yüz dolar paranız varsa hemen domain araştırmasına girip kaliteli domainler kapatmanızı öneririm. Domainlerin tükendiği bu son dönemlerde hazır fırsat varken kaliteli domainler kapatarak gelecekte bu domainleri ilan sitelerine ve forumlarda yayınlayarak ciddi fiyatlarda satabilirsiniz.

Önemli bir noktayı atlamamanızı tavsiye ederim nasıl olsa bir gün satılır diyerek olur olmaz domainleri kaydedip paranızı çöpe atmayın. Gerçekten ileride ciddi fiyata satabileceğiniz domainleri alın. Trendleri takip edip gelecekte neyin pirim yapacağını düşünerek hareket edin. Bu durum size internetten ciddi paralar kazandırır.

Geçenlerde bir domain satış sitesinde okuduğum habere göre mobil.net adlı domainin 500.000 dolar a satıldığını gördüm ve gözlerim yerinden fırladı. Bu domaini şimdinin parasıyla 5-6 dolara kaydettiren bu şanslı kişi şimdi internet zengini. Eğer siz de gelecekte pirim yapacak bir domain yakalamak istiyorsanız bol bol araştırma ve beyin fırtınası yapmalısınız.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: