6

Cointellect Nedir? Ne kadar kazandırır?

Lütfen yatırım yapmayınız! Sistemde problemler var ödemeleri aksatmaya başladılar yatırımcılar zarara uğradı bu makale sadece bilgi amaçlıdır.

Bu makale de sizlere diğerlerinden çok farklı olan bir kazanç sisteminden bahsedeceğim. Diğerlerinden farklı dememin sebebini makalenin ilerieyen bölümlerinde daha iyi anlayacaksınız.

Sistemin Türkçeye karşılık gelen anlamı Bulut Madenciliği dir. Çok fazla teknik bilgiye girmeden sistemin nasıl çalıştığını anlatmaya çalışacağım umarım çok fazla kafanızı karıştırmam ve sistemi kısaca ifade edebilirim.

İleride üyeliği anlatacağım bu firma uzun zamandır internetn madenciliğinde faaliyet gösteren güvenilir bir firmadır bir çok kaynaktan takip ettiğime göre (ve bizzat kullanıyorum ve günlük düzenli  ödeme alıyorum) ödemelerini aksatmadan günlük olarak yapan güvenilir bir şirket.

Sistem biraz karışık gelse de bizim anlayabileceğimiz kısmı aslında şöyle;

Cointellect Nedir?

Cointellect bir cloud mining havuz sistemi sistemden para kazanabilmeniz için bilgisayarınıza bir program indirirsiniz ve bilgisayarınızın CPU/GPU işlemcisini kullanarak Dogecoin kazarsınız. Bu kazı hızınıza bağlı olarak toplam kazılan miktardan Euro olarak kazanç elde ederiniz.

Siteyi merak ettim ziyaret etmek istiyorum diyorsanız buyrun tıklayın(benim referansımla tıklayın referanssız üyelik bulunmuyo)

Cointellect Ne kadar Kazandırır?

Cointellect’te ciddi paralar kazanmak için kontrat almanız gerekiyor. Aldığınız kontrat paketine göre günlük sabit gelirler elde edersiniz. kontrat aldığınızda bilgisayarınız açık olmasa da para kazanmaya devam edersiniz. Aslında burada kontrat denilen şey çok büyük işlem gücüne sahip süper bilgisayarları kiralamaktır. Belli bir süreliğine bu bilgisayarlar sizin için kazı yapar ve kendi bilgisayarınızda kazandığınız komik rakamın kat kat fazlasını günde kazanırsınız.

Kendi bilgisayarınızda da kazı yapabilir ve para kaznabilirsiniz

Sisteme üye olduktan sonra üye panelinizden indireceğiniz bir programa sahip oluyorsunuz bu program açık kaldıkça anlık olarak bilgisayarınız kazı yaparak dogecoin elde eder ve panelinizden elde ettiğiniz miktarı anlık izleyebilirsiniz..

Yukarıda da belirttiğim gibi Cointellect size kiralayabileceğiniz süper bilgisayarlar sağlıyor. Bu sayede kendi bilgisayarınızdan günde 1 Euro ve daha az kazanırken bu süper bilgisayarlarla kazancınız günde 99 Euro ya kadar yükselebiliyor ki bu ciddi bir rakamdır internet aleminde!

Kulağa çok hoş geliyor değil mi? Sisteme üye olduktan sonra Cointellect sitesinden yapabileceğiniz sözleşmeler sayesinde günlük kazançlarınızı ciddi şekilde arttırabiliyorsunuz aşağıdaki tabloyu inceleyin…

Coincollect nedir ne kadar kazandırır

Birden çok kontrat alıp kazancımı arttırabilir miyim?

Aslında bu havuz sistemi buna izin veriyor ancak ilk 3 kontrat seçeneğinin üst limiti bulunuyor. Diğer paketlerde üst limit seçeneği yok. Aldığınız kontratlar paralel olarak çalışır. 2 Starter kontrat satın aldığınızda günlük €4.44 kazanırsınız.

Ben şuanda birkaç paket satın aldım ve günlük 10 EURO kazanıyorum ayda 300 EURO eder kabaca 800 TL arası. Yani küçük bir yatırımla bir emekli maaşı kadar para kazanılabiliyor. 🙂

Eğer istersniz siz 1. seçenekten başlayarak sisteme üye olun ve programı bilgisayara kurup bilgisayarınızı 24 saat boyunca hiç kapatmadan elde edeceğiniz kazancı görün.

Ödemeler nasıl yapılır?

Bu havuzdan para çekebilmeniz için (yani hesabınıza para aktarabilmeniz için) hesabınızdaki minimum tutar €0.01 olmalı. Hesabınız €0.01 olduğunda çekeceğiniz tutara karşılık Dogecoin olarak ödeme alabilirsiniz. Dogecoin ödemeleri anında yapılır. Paypal minimum ödeme tutarı €10. Hesabınız €10 ulaştığında Paypal hesabınıza çekim yapabilirsiniz. Paypal ödemeniz en geç 10 gün içinde gelir. Degocin ile her gün ödeme talep edebilirsiniz ki ben de dahil bu sistemi kulananların çoğu bu şekilde ödeme alıyor decoin ile sonradan istediğiniz yere paranızı aktarabiliyorsunuz bu tarafı zaten kolay öncelik hedef kazı işlemini kontratla bilgisayar kiralayıp tamamlayabilmek.

Cointellect Riskli mi?

Evet evden çıkıp kafanıza saksı düşme ihtimali kadar riskli çünkü risksiz hiç birşey yok.

Cointellect e nasıl üye olunur?

Sistem referans sistemine dayalıdır. Yani üyelik ekranında bir referans koduna ihtiyacınız var amaç referans sistemiyle insanları daha çok teşvik ederek sistemin devam edebilmesidir. Ben size referans linkimi vereceğim onunla üye olabilirsiniz eğer benm referansımla üye olmak istemiyorsanız başka biyerden referans bulmanız lazım.

Cointellect’ e Üye olmak için tıklayın

Referans kodu: 4eeb9697

Program aktivasyonu ve kurulum

Şimdi hemen üye olup bu sistemi deneyebilirsiniz. Üye olduktan sonra mailinize bir aktivasyon linki gelecektir bu linke tıklayıp mailinizi onaylatıyorsunuz. Sonrasında yönetim panelinize gittiğinizde paneli Türkçeye çevirebilirsiniz. Anasayfa da size bir şifre veriyorlar bu şifreyi kopyalayon ve indirme bölümünden programı indirdikten ve çalıştırdıktan sonra şifrenizi yapıştırın hepsi bu. Program açık kaldığı sürece para kazanacaksınız.

Programın açık halinin ekran görüntüsü

bilgisayardan para kazan

Denemesi bedava ama daha çok kazanmak isteyen varsa para yatırabilir ben yatırdım pişman olmadım eğer bu işi ciddi bir şekilde yapmak isteyenler varsa benimle iletişime geçebilir ya da konunun altına yorum bırakabilirsiniz. Benim referansımla kaydolan herkese destek vereceğimden emin olabilirsiniz.

Bol kazançlar!

Click Here to Leave a Comment Below 6 comments
emre doğramacı - 4 Şubat 2015

sizin referansınizla üye oldum destek ve bilgi almak istiyorum sizden

Reply
  Siyahpara - 24 Şubat 2015

  Merhaba dekont ve tum deneyimleri zaten paylastim ama bilgi saklamiyorum ki:)

  Reply
muhammed alakuş - 10 Ekim 2015

gerçektende bu işi denemek istiyorum deniyicem çok tşk

Reply
meraklı kullanıcı - 1 Kasım 2015

girince şu siteye yönlendiriyor
https://www.researchify.io/?code=4eeb9697
ordada indiricek birşey yok yardımcı olursanız çok sevinirim

Reply
  Siyahpara - 1 Kasım 2015

  Cointellect kapandi artik bu sistem ise yaramuyor bosa zaman kaybetmeyin yazinin ustunde belirtildi zaten.

  Reply
   meraklı kullanıcı - 1 Kasım 2015

   teşekkürler görmemişim k.b yın

   Reply

Leave a Reply: