Buradan Başlayın

İnternetten Para Kazanma İşinde Yeni Misiniz?

İnternetten para kazanmak istiyorsanız, bu işte yeniyseniz, nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, var olan bilginizi yetersiz buluyorsanız istediğiniz her şey burada.

İnternetten bir çok para kazanma yöntemi bulunur bunlar saymakla bitmez fakat en çok kazandıran yöntem şüphesiz ki bir blog veya web sitesi üzerinden satış ortaklığı yaparak veya blogunuza reklam alarak gelir elde etmektir.

Farklı para kazanma yolları da var

Eğer internet sitesi veya blog üzerinden gelir elde etmek istemiyorum, farklı seçenekler denemek istiyorum diyebilirsiniz o halde; internetten para kazanmanın 101 yolu nu keşfederek farklı yöntemler keşfedebilirsiniz.

Blog veya Web Sitesi ile para kazanmak isteyenler buradan başlayabilir!

Blog veya Web sitesi üzerinden para kazanmayı hedefliyorum ve nereden başlayacağımı bilmiyorum diyorsanız bu blogda ki tüm başlıkların bir fihrist ini aşağıda bulabilir adım adım blogculukla para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Uzun soluklu bir kazanç istiyorsanız baştan söylemek gerekirse yapacağınız işlerde uzun. Ama zamana yaydığınızda yavaş yavaş başarı elde ettiğinizi görmek sizi motive edecektir.

Adım 1 : Ön bilgilendirme

Blogculuğa başlamadan önce; Blog Nedir? Profesyonel blogger olmak için gerekenler i öğrenin

Adım 2 : Blog Kurulumu ve WordPress

Dünyanın en çok kullanılan blog platformu olan wordpress ile ilgili ön bilgi içere Neden WordPress Kullanılır? makalesini okuyun

Eğer bloglamaya nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız Blog yazmaya nereden ve nasıl başlamalı sayfasını okuyun

Ardından WordPress Nasıl Kurulur? (Resimli anlatım) makalesini okuyarak bir blog kurabilirsiniz.

Adım 3 : Blogdan para kazanmaya başlayın

Tüm bilgiye sahip olduktan ve blogunuzu kurduktan sonra artık para kazanma zamanı geldi. Satış Ortaklığı Sitesi Kurmak (Adım Adım Resimli ve Videolu) , Hangi web siteleri para kazandırır , Niş Pazar veya Niş Kelime Bulmak makaleleri her şeyi net ifade ediyor. Alternatif olarak daha önce yazdığım ve hala güncelliğini koruyan Adım Adım İnternetten Para Kazanmak makalesini de okuyabilirsiniz.

Adım 4: Kendinizi geliştirin

Kazançlarınızı arttırmak için bazı ip uçlarına ihtiyacınız olabilir bu yüzden Affiliate Marketing Hakkında İpuçları , Sermayesiz Para Kazanma , İnternetten Para Kazanma’da Başarının Sırrı Nedir? , Web Sitesi Olmadan Satış Ortaklığı Yapmak, Hangi web siteleri para kazandırırBir Satış Ortağı Olmanın 17 AvantajıAffiliate Veren Siteler Bulmak ve Adwords ile Desteklemek yazılarına da göz atabilirsiniz.

Adım 5: Blogunuza trafik çekin ve kazancınızı yükseltin

Blogunuza daha fazla ziyaretçi akışı sağlamak için SEO ve trafik arttırma yollarını öğrenmek bir blogcu için büyük önem taşır. Trafik arttırmak için bir çok yöntem vardır. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir bu makaleleri okuyup uygulamanız size katma değer sağlar.

25 Web Sitesi Ziyaretçi Sayısı Arttırma Yöntemi , Google 1. Sırada Çıkmak İçin Neler Yapılır?Özgün Makale Yazmak İçin Bir SEO SırrıAlexa Sırası Nasıl Yükselir

Adım 6 : Email listeleri oluşturup takipçilerinize anında ulaşın

E-Mail Pazarlamanın Para Kazanmadaki Etkisi makalesini okuyun ve burada ihtiyaç duyacağınız bazı eposta pazarlama araçları hakkında bilgi almak için 10 Adet Ücretsiz veya En Ucuz Email Pazarlama Servisi yazısını okumanızı tavsiye ederim.

Adım 7 : Eğitimlere katılın

Eğer farklı yöntemler öğrenip farklı uzmanların kazanç eğitimlerine katılmak istiyorsanız size tavsiye edeceğim eğitim setlerinden bazılarına sahip olabilirsiniz. Tüm eğitim setlerinin incelemesine Mağaza kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Adım 8 : Başarının sırrını öğrenin ve istikrarınızı sürdürmeye çalışın

Bu iki makale bu işin sırrını size vermeye yetecektir.

İnternetten Para Kazanma’da Başarının Sırrı Nedir? , İnternet işleri aceleyi sevmez

Burada internetten para kazanabilmeniz için gerekli tüm detayları sizlere aktarmaya çalıştım. Tabi bu sayfayı yeni yöntemler ekleyerek zamanla güncellemeye çalışacağım ama önemli olan sizin bu işi severek yapmanız ve istikrarınızı sürdürerek sabırla ilerlemeniz. Bunu başarabilirseniz zaten internetten para kazanamamanız mümkün değil.

Bol şanslar!