3

Beruby ile para kazanmak

banner-beruby-300x250-adv-tr-TRBeruby yeni nesil cashback sistemidir. Beruby sayesinde yaptığınız alışverişlerden ve hatta arkadaşlarınızın yaptığı alışverişlerden para kazanabilirsiniz.

Yaklaşık 300’ü aşkın beruby üyesi olan Türkiyenin en büyük markaları üzeriden yapacağınız alışverişlerde beruby size peşin olarak para öder.

Beruby ile birden çok yoldan para kazanabilirsiniz bunları genel başlıklarla açıklamaya çalışalım.

1. Beruby üzerinden alışveriş yaparak para kazanmak

İnternetten alışveriş yapıyorsunuzdur bu güne kadar internetten ne satıb aldınız? Ayakkabı, giysi, elektronik eşya, otobüs bileti, uçak bileti, market alışverişi vs. vs. Bu alışverişleriniz sırasında kimse size alışverişin üzerine para iadesi yaptı mı?

Yani parayla bir ürün satın alıpta faladan para üstü almanız gibi birşey bu.

İndirimin nakit hali de denilebilir. Beruby size yaptığınız alışverişlerden para kazandıran bir sistemdir. Örneğin 200 TL lik bir uçak bileti aldığınızda beruby bunun size % 5 ini geri ödüyor. Ya da bebeğinize bebek ürünleri aldığınızda geri para kazanıyorsunuz. Sistem nasıl işliyor?

İlk olarak beruby.com a bu linkten üye oluyorsunuz.

Üyelik işlemi tamamlandığında soldaki kategorilerden ilgilendiğiniz bir seçeneği seçiyorsunuz örneğin EV kategorisini seçelim.

beruby-ile-para-kazanmak

 

Ev kategorisinde bir çok üye marka var ben satın aldığım ürün başına %7 geri ödeme yapan EVKA yı seçip siteye git e tıklıyorum.

beruby-gelir-elde-etmekEvka  sitesine ulaşmak için siteye git i tıklıyorum. Siteye gitmeden önce beruby sistemi bize bir uyarı veriyor. Bu site üzerinden yapacağımız alışverişlerden kazanacağımız %7 lik indirim 2-3 gün içinde hesabımıza aktarılabilecekmiş. Fakat bu kampanyada indirim kuponu bulunmuyormuş.

berubuy-ile-internetten-para-kazanmak

 

Siteye gir e tıkladığımızda artık evka.com dayız. Buradan yapacağımız alışverişlerden %7 lik indirim hesabımıza 2-3 gün içinde yüklenecektir.

Sadece ev ürünleri değil ihtiyacınız olan her şeyi artık internetten satın alarak para kazanabilirsiniz.

Bunun için beruby.com daki kategorilere göz atın tüm kategorilerde kesin daha önce alışveriş yaptığınız bir markaya rastlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

banner-beruby-728x90-tr-TR

2. Beruby indirim kuponlarını kullanarak ekstra indirim kazanmak

Sadece Türkiye de 300 ü aşkın üye marka ve Dünya da bir çok üyenin size sunduğu indirim kuponlarını kullanarak ekstra indirim kazanabiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız beruby ye üye olup kuponları görüntülemek ve satın alma sırasında kupon kodunu girmek nasıl mı?

Anasayfadan indirim kuponlarını tıklayarak üye markalara ait tüm indirim kuponlarını listeliyoruz.

beruby-ile-kazanc

Bir sürü firmaya ait farklı oranlarda avantaj sağlayan kuponlara erişiyoruz.

beruby-indirim-kuponlari

Örneğin karaca da 100 Tl ve üzeri alışverişe ekstra %15 indirim kazandıran bir kupon, zizigo dan ayakkabı alırken alt limitsiz %10 indirim kuponları ilk göze çarpanlar arasında daha onlarcası bulunuyor.

Bir kupon kullanmak için kampanya ya tıklayıp kuponu kullan butonuna basıyoruz.

beruby-ile-para-kazanma-yontemi-indirim

Kupon kodunu size veriyor bu kodu kopyalıyoruz ve karaca.com dan alacağımız bir ürünü satın alırken kuponu eklediğimizde sepet fiyatından %15 lik bir oranda anlık olarak indirim kazanıyoruz.

Gördüğünüz gibi internetin nimetleri sayesinde oturduğunuz yerden yani evden para kazanırken alacağınız tüm ürün ve hizmetleriden ekstra indirimlerden yararlanabiliyorsunuz.

3. Arkadaşınızı davet edip beruby den para kazanmak

Beruby.com a üye olduktan sonra sisteme oturum açın ve üyelik bilgilerinizi görüntüleyin. Ağım seçeneğinden davet et e tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir panel sizi karşılar. Burada size özel olarak üretilen bir link göreceksiniz.

beruby-uyelik

Bu linki kopyalayıp arkadaşlarınıza gönderdiğinizde eğer arkadaşlarınız sizin linkinizle beruby ye üye olursa üyelik başına ekstra para kazanabiliyorsunuz. Linkinizi oldukça çok yerde paylaşırsanız üyeniz artar ve bu üyelerden para kazanırsınız.

Bunun yanında beruby ile para kazanma sisteminin diğer bir güzel yanı da, şudur;

Örneğin ağınıza katılması için bir arkadaşınızı davet ettiniz o arkadaşınız davetinizi kabul edip beruby e üye oldu sonrasında bu arkadaşınız beruby üye işyerlerinden alışveriş yapıp para kazandığında onun kazandığı paranın bir yarısı da size geri ödeniyor. bu yüzden üye sayınızı ne kadar çok arttırırsanız beruby ile kazancınız okadar artmaktadır. Üye ağınızı arttırdıktan sonra ağınızdaki kişiler alışveriş yaptıkça ve altların üye ekledikçe bakiyeniz artacaktır.

Sanırım artık internetin nimetlerinden faydalanma zamanı geldi. Bu güne dek mağazalardan araştırmadan aldığımız ürünlerden defalarca kazıklandık her mağaza kendi fiyatını uyguluyor ve mağaza mağaza gezecek vaktimizde yok. İnterneti kullanarak alışveriş yaparsanız hem kıyaslama şansınız var hemde satın aldığınız ürünler sonucu size geri para iadesi yapılıyor ekstra kuponlar kullanıp ekstra indirim almak ta cabası.

Bu yazıyı umarım olabildiğince çok kişiye ulaştırırsınız ve çevrenizdekiler de bu nimetlerden yararlanma fırsatı bulur bu yolla.

Bol kazançlar , iyi alışverişler dilerim.

Click Here to Leave a Comment Below 3 comments
ferhat - 21 Mayıs 2014

Beruby ile para kazanmak için başka ne gibi şeyler yapmak lazım örneğin benim beruby üyeliğimden gelen kişiler alışveriş yaptığında bende para kazanabiliyor muyum?

Reply
    Siyahpara - 21 Mayıs 2014

    Sosyal medya da ve forumlarda beruby ile ilgili tanıtımlar yapıp alt üye ağınızı arttırabilirsiniz. Tabi ki de alt üyelerinizin yaptığı alışverişlerden kazandığı paranın yarısı da sizin hesabınıza yatırılıyor. Etkili kullanıldığında ve alt üye sistemi kurulduğunda gerçekten çok kazançlı bir sistem beruby.

    Reply
ahsen - 1 Mart 2017

http://tr.beruby.com/promocode/ueyx95

berubyde ağınızın yaptığı alışverişten para kazanmazsınız sadece fırsatlar bölümünde yaptığı işlemlerden kazanırsınız üye olup [email protected] mesaj atarsanız bilgi veririm

Reply

Leave a Reply: