Bedava Hosting Nasıl Bulunur?

Bedava hosting denildiğinde hemen aklınıza sitem 2 gün sonra kapanır bedava hosting mi olurmuş diye gelebilir fakat yaklaşık 1 yılı aşkın süredir kullandığım Türkçe olarak hizmet veren bedava hosting firmaları mevcut hemde kesintisiz ve ücretli hostingler kadar performanslı…

Sizinle aşağıda linklerini paylaşacağım ücretsiz hosting servislerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz ama bunun yanında başka bedava hosting bulma yöntemleri de var tabi.

Bedava hosting bulmanın en iyi yolu webmaster forumlarına yazıp sponsor hosting aradığınızı ilgililere bildirmektir. Webmaster forumlarında web master lar kadar hosting firmaları yetkilileri de aktif yer almaktadır. Onlar da kendi reklamlarını bu mesajlar sayesinde yapıyorlar. Yani o konuda bir mesajları olduğunda en azından birileri bu yolla onları farkedip hizmetlerinden haberdar olabiliyor. Bu yöntem bedava hosting bulmanın en kolay ve sağlam yoludur.

Şimdi size kendi kullandığım bedava hosting sitelerinin adresleini vereceğim. Tabiki ciddi işler düşündüğünüz siteleri bu servislere koymak yine de doğru bir yontem değil fakat paravan bloglar ve kişisel siteler için son derece idealdir.

Hostinger

İlk servisimiz hostinger ücretsiz hostinler içinde en sağlamı denilebilir. Çok kolay bir paneli (Türkçe) ve destek sistemi bulunuyor eğer isterseniz hesabınızı çok cüzi miktarlarla ücretli hostinge çevirebilirsiniz bu sayede hesabınız sınırsız oluyor istediğiniz kadar web sitesi barındırabilr ve limitsiz disk alanına sahip olursunuz. İlk önerim bu üye olmak için tıklayın..

Bedavahosting.net

2. fawori hosting sitem bedavahosting.net. Çok kullanışlı türkçe paneli ve limitlendirilmemiş hizmetler sunuyor. Ciddi ve disiplinli çalışmaları sayesinde yıllardır piyasadalar isterseniz ücretli servisleri de bulunuyor tabi. Görüntülemek için tıklayın.

000webhost.com

Yine alanında uzun zamandır faal olan başka bir hosting servisi. 150 mb web alanı ve 10 gb aylık trafik sunan türkçe panelli bir servis. İsterseniz ücretli paketler de geçebiliyorsunuz. Detaylar için tıklayın.

Kalitehost

Türk sermaye olan bu firma size 250 mb web alanı ve email hesabı sunan bir firma. Cpanel ve plesk destekli hosting seçenekleri olan firmadan host alabilmek için adınıza kayıtlı bir domain olma şartı var incelemek için tıklayın..

444host

Asp hosting ve 1 adet eposta desteği veren diğer bir şirket. Detayları burada

Bir makalenin daha sonuna geldik umarım işinize yarayacak nitelikte olmuştur herkese iyi çalışmalar dilerim.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: