Anketlerlen para kazanılır mı?

İnternetten anket doldurarak para kazanılır mı?

Anket doldurup para kazanmak pek vakit bulup uğraştığım bir iş alanı değil ama geçenlerde üye olduğum bir anket firmasından sürekli olarak anketler gelmeye başladı bende durumu buradan paylaşmak istedim.

Eskiden anket sitelerine üye olduktan sonra pek anket gelmezdi aylar sonunda belki 1 belkide 2 anket gelirdi ama artık Türkiye ye de anket gönderiyorlar çünkü bu işe girişip aracılık eden bir sürü Türk aracı firma devreye girmiş.

(Not: Bu firmaların rehberini yazının altında paylaştım)

Anketleri dolduracak olan anketörleri yerli firmalar bünyelerine üye ederek bir veri tabanı oluşturuyorlar ve kendilerine gelen anketleri uygun insan profiline gönderiyorlar bu işlerden kendileri komisyon alırken anketi dolduran insanlar da para kazanıyor. Kimi firma para verirken kimi firma ise anket başına paraya çevirebileceğiniz puanlar veriyor. Bunları toparlayıp toptan olarak ödeme alabiliyorsunuz.

Ben bir firmaya denemek için üye oldum ve her gün birkaç anket geliyor daha vakit bulup 1 tanesini doldurabildim ama eğer vakti olup uğraşmak isteyen varsa gelir elde edebilir. Bir çok anket firmasının artık mobil uygulaması da var dolayısı ile okulda, otobüste, yemekte, otururken, evden her yerden anket doldurabilirsiniz.

İşte sadece bir firma dan birkaç gün içinde bana gelen anketler..

23 Ağustos ta üye olduğum bir firmadan yaklaşık 15 tane anket geldi ortalama her gün geliyor ama ben bunları dolduracak vakit buamıyorum. Eğer vaktiniz varsa ve ben bu işi yaparım diyorsanız gerçekten kazançlı bir iş olabilir.

anketlerden para kazanmak nasıl olur

Bu arada bir yerli forum sitesinden bu işlerle uğraşan ve anket sitelerinden ödeme alan birinin paylaştığı ödeme kanıt dekontlarına ulaştım ve bunları da paylaşmak istedim. Görünüşe bakılırsa (ve söylediğine göre) bu kişi sürekli olarak anket işiyle uğraşıyor ve bir sürü firmaya üye bu firmalardan sürekli ödeme alıyor.

İşte anket doldurup para kazanan bir kişinin aldığı ödeme kanıt dekontları

60 TL lik bir ödeme dekontu

anketlerden-para-kazanilir-mi-dekont-kanit-2

Başka bir dekont daha yaklaşık 12 dolar

anketlerden-para-kazanilir-mi-kanit-dekont

Bu da diğer dekont daha yaklaşık 10 Euro

anketleri doldurarak her gün para kazanılır mı

Benim vaktim yok ama eğer siz vaktim var ben anket işiyle uğraşırım diyorsanız eğer bu siteden ödeme alınan tüm anket firmalarının listesini alabilirsiniz.

Ödeme yapan anket firmaları listesi için tıklayın.

Bol kazançlar!

 

Bu içeriğe yorum bırakmak için tıklayın 0 yorum

Cevap bırakın: