Anket Doldurup Para Kazanacak Vaktiniz var mı?

Anket doldur para kazan kelimesini defalarca kez duymuş ya da bir yerlerde okumuşsunuzdur. Zamanında bende bazı denemeler için bazı anket firmalarına üye olmuştum. Bugün bloga ne yazabilirim diye düşünürken aklıma bir kaç yıl önce üye olduğum ve bu iş için açtığım e-posta adresime bakmak geldi.

E-postayı açıp üye olduğum firmalardan birini arattığımda şaşırmadım desem yalan olur çünkü üyelikten sonra sürekli anket göndermişler 🙂 Ben bu işi çoktan unutmuştum bile ankat doldur para kazan yalan sanıyordum ama değilmiş.

Aşağıdaki resme bir göz atın,

anket-doldur-para-kazan

Doldurmamı bekleyen bir sürü anket 🙂

Yukarıdaki maile bakılırsa belirli zamanlarda bir sürü anketlerin gönderildiğini görüyorum. Sadece focusline adlı bir siteden tonla anket gelmiş. Yalnız işin ilginç tarafı birkaç adet 25 dolarlık anketler var bu ciddi bir rakam hakikaten hemen bu anketin birini açıp detaylarına bakmak istediğimde;

anket-doldurmak-20-dk

Bir anketten 55 TL kazanmak

Anketin sadece 20 dakika süreceğinden bahsediyor yani 20 dakikada 55 TL kazanıyorsunuz bu güzel bir kazanç bence. Bu anketlerden bir çok kez gelmiş bazen 3 TL bazen 10 TL bazende 55 TL lik anketler almışım.

Ben bu işle uğraşmadım ama uğraşacak olan birileri varsa yani vakti olan bu işten güzel paralar kazanabilir. Ama şöylede bir durum var bir anketi açtım ve ne sorduklarını merak ettim içerisinde bir sürü soru yağmuru vardı yani profilinizle ilgili sorular ben profilimi teknoloji ile ilgili doldurmuşum p yüzden bana uygun anketler gelmiş. Sorular ise 30- 40 adetti yani 40 soru cevaplayıp 55 TL kazandım. Zaten hesap oluştururken 20 TL de bana bonus vermiş (bunu da oturum açtığımda gördüm 🙂 ) toplamda 57 TL bakiyemde para birikmiş. 50 dolar olunca ödemeyi paypal a göndereceklerini yazmışlar sözleşmeye.

Ben henüz ödeme almadım bir kaç anket daha gelmesini bekliyorum diğerlerinin günü dolduğu için anketler çalışmıyor. Bir kaç anket daha doldurup 50 dolara tamamlayıp ödemeyi alacağım. Ama bana sorarsanız ben bu işi yapmam sıkılıyorum bu tür işlerden bir de başka işlerim olduğu için vaktim yok eğer bu konuda sabırlı biriyseniz bir çok anket şirketine üye olup profilinize yakın anketlerin gelmesini bekleyebilirsiniz.

Eğer vaktim olsa intrnetten daha çok para kazanırım gerçekten bu iş bir derya gibi her gün karşınıza bir şey çıkıyor ama ne yazık ki her projeye atlarsanız başarı sağlayamazsınız yani tek bir yere yönelmek mantıklı en azından ben öyle yapıyorum.

Şimdi anket dolduracağım hevesiyle tüm işleri bırakmam lazım çünkü zamanımı buna harcayacağım gerçi ben bundan daha fazla kazanılacak yöntemleri de size buradan duyurmaya devam ediyorum ama karar sizin. Ne yapmak istiyorsanız onu yapın yani sevdiğiniz işi yapın ki sıkılmayın böylece internetten daha çok para kazanırsınız.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: