Alışveriş Sitelerinden Para Kazanmak

İnternetten alışveriş yaptığınızda alışveriş sitelerinden para kazanabiliyorsunuz. Cashback adı verilen bu sistem yurt dışında uzun yıllardan beri kullanılmaktadır.

Alışveriş Sitelerinden Para Kazanmak

Daha önce internetten satın aldığınız ürünlerden hiç para kazandınız mı? Bende bu soruya bu sistemi görmeden önce hayır cevabını verirdim ama şahsen kullanıp sonucu gördükten sonra böyle bir sistemin olduğuna şahit oldum.

Sistem kısaca şöyle işliyor

Bir site düşünün bu site içinde bir çok alışveriş sitelerini barındırıyor yani alışveriş siteleriyle anlaşmalı bir şirket diyebiliriz evet bu bir şahıs sitesi değil vergi ödeyen bir şirket. Bu sitede bir çok üye alışveriş sitesi var bu anlaşmalı siteler üzerinden yaptığınız alışverişler sonucunda şirket size para ödemekte.

Ödemeyi Neye Göre Belirliyorlar?

Bu sitelere cashback siteleri denildiğini yazının başında ifade etmiştim cashback yani nakit indirim nakit geri ödeme anlamına geliyor diyebiliriz. Cashbak siteleri alışverişler sonucunda size iade edeceği tutarı bünyesindeki alışveriş siteleriyle arasında olan anlaşmaya göre belirliyor. Örneğin zizigo.com ile arasındaki anlaşma eğer %10 geri ödeme oranında ise siz zizigo dan alacağınız 100 TL lik bir ayakkabıya ait %10 luk indirimi yani 10 TL yi bir sonraki ay geri alabiliyorsunuz.

Ayrıca bazı kampanyalarda extra indirim kuponları da olabiliyor bunları da kullanıp eztra indirim kazanabiliyorsunuz. Ama bu durumda ilk %10 luk geri ödeme oranı 1 puan eksiliyor. Yani kupon kodundan gelen indirim artı %9 luk indirim birleştiriliyor. Birde kargo bedava ürün yakalarsanız 8-10 TL de ordan kazanıyorsunuz sonuç olarak yaptığınız alışveriş üye avantajlarına göre size yaklaşık %30- 40 a yakın indirim kazandırabiliyor.

Çok güzel değil mi? Benim deneyimim çok ilginç olmuştu isterseniz anlatayım;

avantajix nedir

Avantajix ile alışverişten para kazanmak

Bir tatil satın alacaktım araştırmalar sonucu tatile gideceğim yere karar verdim tarih belli, yer ve fiyat belli tek yapılması gereken satın almaktı. Bu aşamada aklıma indirim kuponları geldi ve kuponx.com dan %5 lik bir indirim kuponu yakaladım test ettim tatil.com dan çalışıyordu. Şimdiden 3000 TL yaklaşık tutan tatilden &5 indirim kazanmıştım. Sonra araştırmalara devam ettim ve Avantajix.com u keşfettim üye olmak için tıklayın . Alışveriş yaptıkça size para veren sistem olarak geçiyordu. Hemen üye olup tatil.com u arattım ve %4 geri ödeme yapıyordu kupon kodu kullandığım için %1 düşecekti ama olsun toplamda %8 lik bir geri kazanımım olacaktı. Hemen satın alma işlemine koyuldum tam satın alacakken 50 TL lik kredi kartı bonusu gördüm 50 TL de burdan düştü toplamda geri alacağım %4 ve %5 lik kuponla birlikte tatil bana 2780 TL ye geldi 🙂

Uzun lafın kısası ufak bir harekette ortalama 250 TL ye yakın bir indirim yakalamış oldum. Avantajix %3 lük geri kazanımımı 1 ay sonra hesabıma yatırdı bonus ta geldi istediğim olmuştu.

Parlak bir fikir geldi aklıma!

Bundan sonra aklıma parlak bir fikir geldi tüm alışverişleri avantajix üyelerinden yapıp her alışverişte geri kazanım alabilirmiydim? Evet üye işyerlerine baktığımda market alışverişlerini bile hepsiburada.com dan aldığımda %2.5 geri ödeme veriyordu bende ev ihtiyaçlarının çoğunu artık hepsiburada dan almalıydım. Öyle de yaptım bundan sonra her şeyi internetten avantajix üyelerinden aldım ve alışveriş yaptıkça para kazanıyorum.

Eğer sizde benim gibi alışveriş yaptıkça para kazanmak istiyorsanız avantajix e katılın ve alışveriş sitelerinden para kazanın.

Hangi Alışveriş Siteleri Var?

Abartmak gibi olmasın ama internetteki bütün büyük alışveriş siteleri avantajix e üye diyebilirim. Hepsiburada.dan tatil.com a, e-bebk ten limangoya trendyol, markafoni teknosa medya markt vs. vs.

Eviniz ve kişisel ihtiyaçlarınız için hemen hemen her şeyi alabileceğiniz tüm siteler avantajix te mevcut.

Burada önemli püf nokta avantajix in çalışması için gerekli alt yapıyı sağlamanız. Örneğin alışveriş yaparken sayfayı kapatmamanız gerekiyor ve yenileme yapmamak gerekiyor tarayıcıdaki eski çerezleri de temizlemek gerekiyor. Bununla ilgili detaylar web sitelerinde sss bölümünde mevcut. Benden bu kadar hadi iyi alışverişler size.

Bu yazı 16 Mayıs 2014 Tarihinde Güncellendi

Alışveriş sitelerinden para kazanabileceğiniz yeni bir site daha keşfettim Avantajx e göre daha geliri yüksek ve kazançlı bir sistem detaylı anlatım ve adım adım resimli üyelik var buradan ulaşabilirsiniz incelemenizi ve üye olmanızı şiddetle tavsiye ettiğim bir site.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: