2

1 Günde 250$ Para Kazandıran Teknik

para-kazan-video-ileAşağıdaki yöntem sayesinde ecnebi bir webmaster sadece 1 üründen 1 günde 250 dolar para kazanmış.

Bunu nasıl mı yapmış? Merak etmeniz son derece doğal buna tamamen ticari zeka diyebiliriz arada sırada yabancı kaynaklardan bulduğum e-kitapları okurum ilginç bir yöntem var mi diye…

Biraz da merak diyelim her neyse adam satış ortaklığı sitemini kullanarak video marketing yapmış ve ci..nsel sağlık ürünü satarak sadece 1 günlük bir çalışma ile 250 dolar yapmış özeti kısaca bu ama konuyu biraz daha detaylandıralım zaten yazının sonunda e-kitabı da paylaşıcam ingilizcesi olanlar direk kitabı indirebilir yok anlamam derseniz sizin için kısa bir özet geçeyim.

İlk olarak bu linkteki satış ortaklığı sitesine üye olmuş ve vigrx.plus adında bir ci…nsl sağlık ürününe ortak olmuş. Bu arada bu siteye üye olmasının sebebi ise ayda 2 kez ödeme yapmasından ve garanti bir site olmasından dolayı.

Siteye üye olduktan sonra ürüne ortak olmuş ve işe koyulmuş.

Satış yapacağı platform youtube ve dailymotion vb. tarzında video siteleri bu siteler üzerinden kategoriye uygun videoları tespit etmiş. Youtube a girip konu ile ilgili videoları aratıyor ve görüntülenme sayısı hayli yüksek olan videoların altına yorum yaparak ürünü anlatmaya başlıyor ve tanıtım yazısının sonuna ürünün affiliate linkini eklemiş.

Cinsel sağlık problemi veya özrü olan kişilerin izleme olasılığı yüksek olan bu videoların altındaki yorumları okuyan izleyici linke tıklayarak affilite linki üzerinden ürün satış sayfasına yönlenerek ürüne gidip satın alıyor hepsi bu.

Bunun yanında adam boş durmuyor tabi ürüne ait bu videoları indirip movie maker vb. tarzı programlar kullanarak videoyu özgünleştiriyor ve ilgili anahtar kelimelerle onlarca video sitesine ekliyor videoyu. Linkini de açıklama bölümüne ve videonun açılışına ekliyor.

Video da anahtar kelimeler geçirerek videoya seo yapıyor aramalarda önlere çıkan videoyu izleyenler onun için artık potansiyel müşteri başarılı yönlendirme sonucunda kazancını katlıyor

İşleyiş kısaca böyle eğer aklınızda bir fikir oluştuysa bu modeli kullanarak kendiniz de bir şeyler ekleyip internetten para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yöntem kısaca böyle kitap 4 sayfalık bir pdf indirmek için bu linke tıklayın.

Şimdiden başarılar ve bol şanslar!

Click Here to Leave a Comment Below 2 comments
mehmet - 5 Ekim 2014

Mrb oncelikle site icin tskler basarili ama anlattginz video marketing isinde baskalrinin video altina yorum yapip link koymasina video sahibi ne kadar musade edebilirki mesela bn bu sitede satis ortakligi link paylassam memnun kalirmiydinz silme geregi duyardinz bence aninda

Reply
Serkan - 30 Eylül 2017

Güzel

Reply

Leave a Reply: